Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
İnşallah o ihtimal gerçekleşmez biraz daha içerde kalırlar beslenir büyürler bende taşınacağım diye stres sıkıntı yaptım kimseye minnet etmemek adına kendi kendime toplandım ruhen bedenen kendimi maf ettim bunlar oldu .. emeği geçen herkesi Allaha havale ettim. Umarım bu hafta ikimizde cook güzel haberler alır bir kaç hafta daha rahat nefes alırız bebişlerimiz arayı kapatır

Protein kacagi ile teşhisi koydu dr um canım

Çok ilginç, devlet hastanesi mi? 29’dan sonra artık iki haftada bire düşmesi gerekiyor
Hayır ya, özel klinik. 2-3 gündür hareketi cok azdi bugün hareketini hiç hissetmedim acile gittik, hareket göremeyince perinatoloji olan bir hastanenin aciline gidin bu hic normal degil deyip bi tık korkuttular. Doktorumu aradım bana diyor ki yapabileceğimiz bir sey yok bizim şuan. Üsküdar zeynep kamile gidin. Degistiricem doktorumu gibi görünüyor. Hiç bir işe yaramıycaksa neden doktorum ki. Hastaneden eve yeni geldim bu saatte

Canım hareket azligina ne dedi geçmiş olsun.
Saçmalamış doktorunuz. Ben geçen cumartesi dr uma 2 gündür hareketi azdı. Bende sola yatıp az sikistiriyordum dediğimde bana kızdı 2 gündür bunu yaşıyorsun ve bana haber vermedin mi dedi

Kesinlikle değiştir bu ne sorumsuzluk bisi yapamam ne demek sinir oluyorum böyle şeylere ya

Aklıma takıldı şu an uyuyamıyorum da. Geçen hafta doktorum bebek için 1790 gr demişken bu hafta başka doktor 1680 dedi. Karın bölgesi bir haftaya yakın geride görünüyor. Şimdi ölçüm farkı mı bu 3. Bir doktora mı gitsem, durmadan da bebeği ultrasona sokmak da istemiyorum. Dün tansiyonum da ilk defa yüksek çıktı ama idrarda protein yok. Tekrar idrar testi vereyim. Evde ölçüyorum tansiyon da normal, evdeki cihaz mı bozuk.

Cihazdan cihaza fark ediyor, hiiç takılma. Güzel güzel yemene devam et. Benim doktorum kilo söylerken kendisi söylüyor bizim cihaz biraz fazla ölçüyor diye mesela. O yüzden ben de hep onun ölçümünden -100 olarak düşünüyorum.

Tansiyonum da yüksek çıkmasa cihaz farkı diyeceğim aslında, gerçi doktor tansiyon yüksekliği için de sadece 5 gün ölç bana gönder sonuçları dedi ama tedirgin oluyorum. Strese girmek de istemiyorum yok yere. Doktor bir de gerilik var demedi minyon bir bebek dedi ben kafama taktım işte

Ben de olsam değiştirirdim

Canım benim de 13 gün kaldı ve ben de çok fena üşütmüşüm, aynı yolun yoldaşıyız Kişiden kişiye değişir ama tuzlu suyla temizlik yaptım burum akıntım 4. günde geçti, suyumu limonsuz içmiyorum, her sabah pekmez yiyorum ama boğaz ağrım her gün daha kötü oluyor, kas kemik ağrılarım da 2. günde hafifledi. Doktoruma ne yapabilirim diye sordum, ılık su, limon ve parolu önerebildiii. Geçmiş olsun

Ah ah hadi biz iyileşene kadar bebikler de bir aksiyon yapmasın da deneyeceeğim hepsini
Sana da çok geçmiş olsuun

Çok geçmiş olsun canım benimde boğazım son üç dört gündür kaşınıyor. Korkuyorum bende
Canım hayırlısı nasılsa öyle olsun inşallah En güzel en sağlıklı zamanda gelsin inşallah
Sana da çok geçmiş olsun canım

Bence tek doktor tek cihazla devam etmelisin. İleri mi gitmiş geri mi sadece böyle anlayabiliriz diye düşünüyorum. Ayrıca tek cihazdan devam etsen dahi + , - pay bırakıyor doktorlar. Bence bir sıkıntı yoktur. Boşuna stres olma. Ve ben yerinde olsam 3. Doktora gitmem. Kafan iyice karışabilir

Kızlar biberon olarak ne aldınız? Benim doktorumun yanında çalışan ebe lansinohun cam olanını tavsiye etti. Onu alayım dedim ama şimdi internetten bakıyorum bir sürü ml var. Siz neler aldınız

Sağlıkla, sıhhatle vakti ne ise güzellikler ile gelsin bebiş dualarımız seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…