Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kraft texas aldım civilden yatağı da hediyeydi. Şu an indirim var 3600

Bilemiyorum ki uygulamalarda falan daha az gösteriyor bu haftalar için kiloları . Doğum nasıl olur onu düşünüyorum. Ben de 3700 kg doğmuşum gerçi sanırım bana çekmiş :)
Ablamın da ilk bebeği için doktor kilolu vs demişti, en küçük o doğdu. 2750 grdı doğduğunda. Ultrason görüntüsü de pek fazla bağlayıcı değil galiba bu işi anlamadım. Benim doktorum da hep uzun boylu diyordu en son dedi çok uzun olmayacak. Potansiyeline ulaşıyor yavaş yavaş dedi. Ama uzun dediği zamanlara da baktım öyle çok büyük fark yok, haftasında ilerliyor işte yani. :) 31+1 de yaklaşık 42 cm di.

Bana da belki minyon olur ama takip etmemiz lazım, en kötüyü düşünmemiz gerek dediler. Eşim ve ben minyon değiliz olabiliyor demek ki. İnşallah bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız

Park yatakta yoyko ve elele arasında kaldım ikisinin memnuniyeti de yüksek

İnşallah sağlıkla kucağımıza alalım hamilelikte yaşadıklarımı unutamayacağım sanırım -.-
Bebek için üzülmeyim diyorum ama elimde değil inşallah sıkıntı yoktur. Bu hafta tekrar gideceğim bakalım ne diyecekler

Ben memur değil sigortalı çalışanım. Benim raporda başlama ve bitiş tarihi yazıyor. İstersem rapor alıp 35 te izne ayrılabilir miyim ?

Selam kizlar goruyorum ki hepimiz ayni seylerden bas agrisi yasiyoruz. Kulturumuzden oturu annelerimiz kayinvalidelerimiz yardimci olmak uzere hamileligin en zor olan son doneminde ve logusalik doneminde yanimiza gelmek istiyolar. Bende yurt disindayim kayinvalidem trde o gelemez gelsede zaten yapabilecegi seyler sinirli benim annem sozde benimle ayni ulkede bana kaldirdigi bir bardagi bas kalkinci yapan bir insan bazen diyorum acaba sorun bendemi inanin su surecte verdikleri stres daha kotu keske sadece esimle ve kizimla kalabilsem diyorum.
Ben ki herkese herseyi icin kosan yetisen asla dilime almayan bir insandim benim annem iki gun evimde ufak tefek isler yapinca cocuk gibi olmadik seylerden tartisma cikarip evine kaciyor dinleniyor sonrada hicbirsey olmamis hatali benmisim gibi kapiyi calip geliyor Su hamilelik sureci bana herseyi sorgulatmaya basladi malesefki verdigim
Kadar aile olabiliyormusuz ve bu cok aci insallah hepimiz vaktinde saglikla yavrularimiza kavusup toparlanir ve kendi rutin hayatimiza doneriz oyle bir evredeyim ki cevremde insan gormek istemiyorum artik

Anlıyorum, ben sen yalnız kalmak istiyorsun,rahatsın ama eşin senin yalnız kalmanı istemiyor gibi anlamıştım yazdığından o yüzden o şekilde yorumladım. Burada sen yanında kimin kalmasını istiyorsun o kısım önemli oluyor sadece.

Tabi ki hepimiz içi dinamikler farklı, yine aynı sonuca bağlanıyor aslında biz istiyorsak olsunlar istemiyorsak olmasınlar

Ay çok geçmiş olsun ya ne saçma bir davranış gerçekten tebrik ederim sizi hemen çocuğu almalarına falan müsade etmemişsiniz

Benim de kayınvalide 15 gün öncesinden gelme planları yapıyor. Tam izne ayrılacağım keyif yapacağım derken açıkçası evde misafir istemiyorum. daha önceden beni üzen bazı davranışları da büyük etken tabii. İstemediğimi eşime söyledim o da her şeyin farkında olduğu için bir şekilde kırmadan doğuma bir gün kala falan gelmesini sağlayacak.

Allah ana babanın da hayırlısını versin. İnsan evlenip bir de çocuk olunca işler değişiyor malesef bazıları için. Benim de ilk doğumumda biz eşimle endişeyle bebeğe memeyi tutturmaya çalışırken bizzat kendi annem suratını ekşite ekşite ablanın sütü fışkırırdı yok ya senin hiç sütün gelmiyor demişti..moral vermek destek olmak yok yapacağı bir yemek onu da istemiyor insan ben de senin gibi canım hepinizden nefret ediyorum modundayım

Ben de valla sanki kimseyi istemiyorum ama bir yandan da esimle becerebilirmiyiz hic tecrubemiz yokken diye endiseleniyoruz. Annem gelmek istiyor, guzel de is yapar ama iste benimkinin de huyu olumsuz olumsuz konusmak. Bebegin kilosu bir ara 2 hafta onde gidiyordu sonra yavas yavas normale gelmeye basladi yani 1 hafta ileri gibi falan. Ona bile ayy az cikmis bu sefer noldu falan diye moral bozmustu. Bi de fazla israrci kendi fikrinde falan. Yoruluruz falan ama birbirimizi kirmaktan iyidir diyerek hemen cagirmicam sanırım

34. Haftadayım 2.500 kg kilosu bu hafta kilosuna bir şey demedi ama hala suyum fazla ama ben baktığımda herkesin bu haftalarda bu kilo değil yani. Bir de 32. Hafta gittiğimde 2175 kg di o zaman kilosu fazla demişti.
Canım 32 den 34 e kadar beslenmene dikkat mi ettin dengelemek icin? Benim de 1 hafta 10 gün ilerde bebis.

Kızlar kundak tulum alan var mı? İlays beauty markasında var bir kundak tulum var ondan alsam mı almasam mı kararsızım. Kullanışlı oluyor mu acaba kundak tulumlar?

Çok sağol canım hepimizin inşallah istediği gibi geçsin sağ salim kavauşalım yavrularımıza
Amin canım inşallah bnim ilk doğumda bende korkmuştum seni anlıyorum çok geç kalmasın doğum zor olur vs gibi düşünmüştüm iyi ki 38+0 3200 kesisiz kolay bi doğum oldu inşallah diyorum bu da öyle ilerler sizin gibi gidiyor kilosu şu anda bnm de doktorum aynı ilk kızımla normal diyor hadi inşallah diyelim güzel kesisiz kolay keyifli doğumlarımız olsun

Kızlar kundak tulum alan var mı? İlays beauty markasında var bir kundak tulum var ondan alsam mı almasam mı kararsızım. Kullanışlı oluyor mu acaba kundak tulumlar?
Canım ben bu modeli aldım yurtdisinda var bu marka cirtcirtli ve 6 aya kadar kullanılıyor hic çocuklarıma kundak yapmadım ama yeni anneler öneriyor uyanmalarını engelliyormuş bebeklerin deneyip göreceğim linki bırakıyorum Ninana baby YenidoÄan Erkek Bebek Kundak - Dinozorlu 0-6 Ay Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…