Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Herkes kullandi antibiyotik onunla ne ilgisi var su yutmus bu hamilelikte olan butun annelerin korkttugu durum sana neden boyle vicdan yukluyorlarki kendilerini mi rahatlatiyorlar yasadigin stresjn uzuntunun ustune ustelik en buyuk destegi hakediyorsun suanda

Ben 38 im dusun halimi mahvettiler su sira beni esime diuorum cok korkuyorum nasil basedecegim herkes hayatimin cok zor olacagini soyluyor iyi duygu alamiuorum

Ben 38 im dusun halimi mahvettiler su sira beni esime diuorum cok korkuyorum nasil basedecegim herkes hayatimin cok zor olacagini soyluyor iyi duygu alamiuorum
Hani bi laf var ya ağzı olan konuşuyor diye şimdi sana zor diyenler bebeğin doğsun bu seferde kardeş ne zaman yapacaksın diyecekler. Şöyle söyleyeyim ben kızımda uykumdan kalkıp bakamam zannediyordum. Sıfır uykun da olsa bebeğin uyusa bile uyanıp nefesini kontrol ediyorsun bi sürü kitap okudum eğitim aldım ama bebeğimle bağımın hiç biri kitapta yok. Üşüdü mü aç mı terledi mi hissediyorsun resmen iç güdü hepsi ve her defasında şaşırırdım nasıl bakabiliyorum nasıl yetebiliyorum diye tamamen bebeğin doğunca bir program gibi yükleniyor

Ne guzel yazmissin gercekten rahatladim soylediklerinde bende biraz once artik dogum kitaplarini bitereyim sifir bilgi diye icimden gecenlerini yazmissin nasil mutlu oldum ilk cocugum Allah in emaneti bana 7 yil sonunda verdi ve surekli olumsuzluk yukleniyor

Ya muhtemelen senin kaslarınla alakalı bir durum ama eğer devam ederse ve zor gelmiyorsa ben sanırım bir giderdim doktoruma. Bebeğin hareketleri nasıl?

Ya muhtemelen senin kaslarınla alakalı bir durum ama eğer devam ederse ve zor gelmiyorsa ben sanırım bir giderdim doktoruma. Bebeğin hareketleri nasıl?
Hareketleri yerinde şükür o yüzden biraz daha rahatım ama doktoruma yazdım yine de. Korkma yırtılma filan yoktur ama yine de nst çektir istersen ağrı kas ağrısı olabilir dedi, gideceğim şimdi nst için

Bizde şimdi doktordan çıktık teyzeleri 32. Hafta olduğundan çalışır raporunu aldık 1900 gram 43 cm boyunda olmuşuz yüzünü göstermedi yine yeniden. saygidegermisafirler sekerle alakalı zorlandığımı söyledim tabikide arada istediğini yiceksin denge çok önemli işte bikere yedim şunu da bunu da demiceksin o öğünlük bozdun bitti sürekli gün aşırı değil arada bir dedi

Çok sağol canım gerçekten bazen tanımadığım insanlar bile ne kadar güzel motive ediyor gerizekalı kayınvalidem tepeme gelmiş ayaklarına çorap giymedin çocuğu zatürre ettin dedi az önce
Öncelikle size de bebeğinize de geçmiş olsun ve gözünüz aydın. Doğumda gelişebilecek komplikasyonlar ya da doğumun başlaması, şekli gibi konularda kimin elinden ne gelir ki? Bunlar bizim elimizde olan, değiştirebileceğimiz şeyler değil. Yapabileceğimiz ancak düzenli doktora gitmek olur. Kim, ne diyorsa kulaklarını tıka, gerekirse de kibarca evine gönder sana rahatsızlık verenleri. Şu an kendi toparlanmana bak. Bebek, emin ellerde inşallah, o iyileşir. Sen kendine iyi davran lütfen

Bende 1 sene önce doğum yaptım. Herkese bunlar söyleniyor. Bende senin gibi derdim ama hiç öyle olmuyor. Sonradan hak veriyorsun öyle diyenlere kendin utanıyorsun.istersen 20 sene iste benimde 6 sene sonra oldu ama gerçekten çok zor. Birde işim içine lohusalık ve yetersizlik hissi ekleniyor daha da kötğ hissediyorsun. O arkadasında lohusa sayılır hala 2 sene sürermiş lohusalık o yüzden birazda düşünmek lazım bencil olmamak lazım.

Valla ben hep alt üst takım almıştım hiç birini giyemedim. Sadece üstünü giydim altımda depend vardı. Giyip çıkarmak çok sıkıntı olur ilk bir kaç gün. Bir tane de gecelik vardı koridorda giyerken de onu giydim. Gerçi benim yaza denk geldi Ekim olurda nasıl olur bilmiyorum ama kesinlikle elbiseyle çok daha rahat edersiniz.

Minik yavrumu kucağıma alamadım küveze koydular
Ahh canım benim geçmiş oldun Allah beterinden saklasın hemencecik iyileşiverir o da annesi, bebekler çok çok güçlü oluyor emin ol. Kaçıncı haftandaydın bir de kilosu nasıldı bebişin ben kısa zamanda toparlayacağını düşünüyorum inşallah Rabbim dualarım seninle Saçma sapan konuşan insanlara da hiç kulak asma üzülme inan bebişine ve kendi iyileşmene odaklan. Biz küveze girmedik ama 4 gün sonunda ağır sarılık geçirdi 20 çıktı değeri. 1 gece yoğun bakımda fototerapi gördü şimdi yine toparlıyoruz. Her şey harika olacak annesi güven bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…