Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Haklısın valla bende eleştiriye hiç açık olacağımı sanmıyorum boğazıma kadar dolmuş haldeyim en zor günlerimde yanımda olmayan yavrumu kucağıma aldığımda da olmasın bir zahmet kimsenin sevgisine ilgisine ihtiyacımız olmayacak Allahın izniyle

Bende hamilelikten yana hiç bir sorun yaşamadım diyebilirim çok şükür ama insanlar beni çok yordu sağolsunlar aile desteği çok önemliymiş bende anlamış oldum evet hepimiz bireyiz kimseye muhtaç değiliz ama bazı seylerde olması gerektiği gibi olmalı maalesef bizde olmadı ne mutlu sende olmuş yanında olanlardan da Allah razı olsun önlerine cıkarsın Rabbim. Bizimde kaderimiz buymuş diyorum kızıma ne diyim zoruma gidiyor üzülüyorum ama geçecek neler neler geçirdik maddi manevi her birimiz üstesinden öyle veya böyle geldik buda geçer Allah evlatlarımıza sağlık sıhhat versin inşallah dicek bir sey bulamıyorum

Neden ilgilenmiyorlar esine saygisizlik yapiyorlar sana degil aslinda evlatlarina verdikleri degeri gosteriyorlar birdr esinin yasadigi uzuntuyi dusun
En cok üzüldüğüm konu bu zaten eşim mahcup sıkıntılı evladını düşünmeyen beni mi düşünsün diyorum sonrada Allah herkesin kalbine göre versin

Aminn her birimizi inşallah evet buraya yazınca bile sanki nefes alışım değişti kimseyi sıkmak bunaltmak istemiyorum ama mecbur kalıyorum bazen buraya yazmaya hayırlısıylaa sağlıkla gelsin bebişlerimizzz cook teşekkür ederim iyi ki varsınız

Kızlar selammm 27 Ağustos 01.42 de Elay ve 01.43 te Leyla sezaryen ile dünyaya gözlerini açtılar ortalama 1400 gr doğdular. Şu an kuvözdeler. Genel sağlık durumları çok iyiymiş şükür Kendi kendilerine nefes alıp veriyorlar. Hayırlısıyla kilolarını da toparlasınlar, hep birlikte eve geçelim
Çok güzel bir duygu onları duymak, koklamak, öpmek doğduklarında başımın yanına geldiklerinde iyi ki öpüp koklamışım bir daha ten teması yapamadık çünkü. Doktor her şey böyle güzel giderse bir kaç gün sonra ten tene temas yaparız dedi. Bekliyoruz .
Ön süt dediğimiz kolostrumu sağdım bir kaç kez verdim cociklerime. Şimdi de devam sütünü getirmek için, iyi beslenme, meme uyarısı devam ediyoruz. Genelde 3-4. Günden sonra gelirmiş. Bende durumlar böyle

Umarim hep cok guzel haberlerle gecen süreçten sonra kucağınıza alip evinize gidersiniz. Sağlık, mutluluk dolu bir hayatınız olsun hep birlikte.

Maşallah güzel ablalarimiza güçlü savaşçılar. Hayırlı olsun, rabbim kısa zamanda güzellikler ile evinize hep beraber gideceğiniz günleri bağışlasın. Sütün de gelicek mis gibi beslenicekler prensesler. Çok sevindim iyi olmanıza

Yaa
Sağlıkla büyüsün fıstıklar Een kısa zamanda kavuşur kucaklarsın umarıım Sonra da evinize geçersiniiiz

Ahh canlarım benim kendi kendilerine nefes alabilmeleri mükemmel bişey, muhtemelen kilosunu toparlayıp verirler size Ben hastane tipi pompa kiraladım, küçük olduğu için memeyi tam indiremiyordu, ev tipi pompalar da besleme için yetersiz kaldı. Siz de bunu düşünebilirsiniz. Hoş gelmişler grubumuzun ilk ikiz doğumu da gerçekleşmiş oldu En kısa zamanda toparlanman dileğiyle, bizi de habersiz bırakma

Maşallah sizlere, minnak kızlara İnşallah her şey çok güzel gidecek canım ve hep ten teme koyun koyuna olacaksınız kızlarınla. Çok tebrik ediyorum sağlıklı sıhhatli huzurlu bir ömürleri olsun inşallah

Ay sen ne ara doğurdun:)))
Kuzum hayırlı olsun hemencecik kilo alıp eve gelecekler

İşallah
Hastanedeyim hala o yüzden onların pompası var odamızda ama elle sağmak ve uyarmak bende şu an daha iyi gidiyor. Yarın pompayla daha etkili olmaya başlarmış sanırım

Oyy maşallah Ömürleri de isimleri gibi güzel olsun En sağlıklı en hayırlı zamanda hep birlikte evinize döneceksiniz inşallah

Hepinize ve iyi dileklerinize çok teşekkür ederim
Bana spinal anestezi uygulandı. Çok şükür herhangi bir yan etki vs yaşamadım sonrasında. Öncesinde ve sonrasında su içtim. Sonrasında su içtim kahve içtim yemek yedim. Bende herhangi bir rahatsızlık yaratmadığı için doktor müsade etti ve güzel geçti o süreç de. Spinal anestezi hissi böyle ayağınıza oturursunuz da karıncalanır ya, ayaklarım öyle oldu, bacaklarım da değdiğimde yabancı geldi benim değil gibi

Maşallah sana ve minnoşlara
Ben bir şey sormak istiyorum spinal anesteziyi öneriyor musun? Yani kimisi bayıldım kustum çok kötü oldum her şeyi hissettim diyor sizde öyle bir his oldu mu?

Gözünüz aydın
Sağlıkla kucağınızda eve çıktığınız haberini de bekliyoruz

Ooyy gözün aydın canımmm Allah analı babalı büyütsün güçlü prensesleri masallahh

Hoşgeldiniz prensesler Hemen toparlayıp eve döneceksiniz inşallah. Sezeryanın iyi geçmesine çok sevindim hepimize güç oluyorsunuz

Maşallah sana ve minnoşlara
Ben bir şey sormak istiyorum spinal anesteziyi öneriyor musun? Yani kimisi bayıldım kustum çok kötü oldum her şeyi hissettim diyor sizde öyle bir his oldu mu?
Ben kendim deneyimlemedim ama sayısız sezaryen ameliyatına girmiş anestezi teknikeri olarak;
bayılma ve kusma kişiden kişiye değişir durum, oradaki heyecanınızın düzeyi tansiyonunuza ne şekilde etki ediyor, arka planda size verilen sıvı ve ilaçlar ne şekilde hızlı, vücudunuz o verilenleri ne şekilde karışılıyor. Herkes için değişiyor ama çok nadir bayılma vakası, kusma ise çok olağan bir durum olarak karşılıyoruz.

her dokunuşu hissedersiniz, bebeği alırken bazen minik baskılar var onları da hissedersiniz ama bu esnada ağrı ve acı kesinlikle olmaz.
Birinin size cimcik attığını düşünün, dokunduğunu hissediyorsunuz biliyorsunuz ama oradaki acı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…