Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Hmm ??? Bazen doktorum bı şey biliyor da beni korkutmak mı istemiyor diyorum 🙄
Yok ya öyle olacağını sanmıyorum. Tecrübelerini bizimle paylaşırsın. 🙈 Bi de hazırlıklı olmak lazım o zaman temizlik konusunda. Olur da benimki de 34te yapayım derse 😔 yarım yamalak oluyor çünkü ister istemez

Evet geceleri uyuyamıyorum gün içinde iki kere uyuyorum. Şeker çıkmıyor bende normal çıkıyor şekerden değildir belki bu hallerimiz
Kızlar bende de var aynı sorunlar ama bence en azından kendimde hissettiğim sebep artık rahmimiz ve bebekler epey büyüdü, midemiz cok baskı altında ee yemek de yiyoruz bu sicaklarla da birleşince böyle bi iç daralması bi tansiyon düşmüş gibi his, yatma istegi gibi seyler geliyor

Yok ya öyle olacağını sanmıyorum. Tecrübelerini bizimle paylaşırsın. 🙈 Bi de hazırlıklı olmak lazım o zaman temizlik konusunda. Olur da benimki de 34te yapayım derse 😔 yarım yamalak oluyor çünkü ister istemez
Ay zaten göremiyorum zor oluyor ben de onu düşünüyorum sabah temizlenmem lazım 🥲 sen de hazırlıklı git canım nolur nolmaz

Kızlar selam yarın randevum var çatı muayenesi olacağım.34 haftalık. Siz yaptırdınız mı doğum şeklini belirler mi ? Bebek iri ve doktor ilk tercihimiz normal doğum dedi. Genelde 37 de yapılıyormuş sanırım 🤔
Daha gitmedim ben canim şehir dışındayim 36. Hafta da gitmiş olacağım muayeneye, aslında doktorum 34 gel dedi (34+5 im) fakat hiç gitmek istemedim nefes almaya ihtiyacım vardı, ailemin yazlığa geldim 2 gündür buradayım iyi geldi. Diş ağrım ztn beni yoruyor. Hastane çantamı bile alıp geldim buraya. Çatı muayenesinin vaktide doktora göre değişiyor.

Daha gitmedim ben canim şehir dışındayim 36. Hafta da gitmiş olacağım muayeneye, aslında doktorum 34 gel dedi (34+5 im) fakat hiç gitmek istemedim nefes almaya ihtiyacım vardı, ailemin yazlığa geldim 2 gündür buradayım iyi geldi. Diş ağrım ztn beni yoruyor. Hastane çantamı bile alıp geldim buraya. Çatı muayenesinin vaktide doktora göre değişiyor.
İyi yapmışsın. Benim önceden bebeğimin kalbi durmuştu. Ondan mı pimpirikleniyor acaba çok ilgili bı doktor çok memnunum . Geçmiş olsun canım. Ben de sonunda çantamı hazırladım 🙏🏻

İyi yapmışsın. Benim önceden bebeğimin kalbi durmuştu. Ondan mı pimpirikleniyor acaba çok ilgili bı doktor çok memnunum . Geçmiş olsun canım. Ben de sonunda çantamı hazırladım 🙏🏻
Olabilir doktorundan memnunsan ztn çok sorgulama kendini yıpratma az kaldı. Oh o çanta hazırda tmm çoğu bitti demek ☺️ teşekkür ederim canım.

Daha önce normal doğum yapmış anneler ☺️ nasıldı paylaşır mısınız ? Bugün de bunu düşünmekten uyuyamıyorum 🥹😅
Dün yazdıklarını okudum, ayyy dedim bir tane daha benden 😅 Nasıl sezaryen olacak diye düşünüp duruyorum, belki inanmazsınız ben ki iğneden bile korkarım. Tetanoza gitmek için iki dozda da eşimi bekledim, onunla gidip yaptırdım 😂 Gece uyku tutmadı tabi düşünüyorum yine, acaba eşimi de içeri alırlar mı sezaryende, alırlarsa o da gelsin her şey hallolur o zaman diyorum. Sonra diyorum ki eyvahhh ya içeri eşleri almıyorlarsa napıcam, en iyisi normal doğum olsun 😂😂😂 Bu sefer de nasıl normal olacak diye düşünüyorum 😅

Ben 3-4 gündür böyleyim sersem gibiyim ama sanki genel halim gibi bu. Yemek yedikten sonra mı daha çok oluyor acaba 🧐 ben de şeker ölçüm cihazı var ölçüyorum da hep normal çıkıyor. Tansiyonum da normal ama dediğin gibi kafam hep bir hoş. Yarın kontrolüm var doktora soracağım..
Aynen tamda öyle benimde cuma kontrolüm bende sorayım buraya yazalım haberleşim mutlaka🌸

Dün yazdıklarını okudum, ayyy dedim bir tane daha benden 😅 Nasıl sezaryen olacak diye düşünüp duruyorum, belki inanmazsınız ben ki iğneden bile korkarım. Tetanoza gitmek için iki dozda da eşimi bekledim, onunla gidip yaptırdım 😂 Gece uyku tutmadı tabi düşünüyorum yine, acaba eşimi de içeri alırlar mı sezaryende, alırlarsa o da gelsin her şey hallolur o zaman diyorum. Sonra diyorum ki eyvahhh ya içeri eşleri almıyorlarsa napıcam, en iyisi normal doğum olsun 😂😂😂 Bu sefer de nasıl normal olacak diye düşünüyorum 😅
Ah ah bu aralar hep bunu düşünüyorum ben kan alınırken bile tansiyonum düşüyor damar yolu açılırken bir tık zorlanırsam da hemen tansiyonum düşüyor o yüzden ne yaparım bilmiyorum 🥲 eşimde girmek istemiyor benimle doğuma o benden daha fena bu konuda 🥹

Plasentanin yerleştiği yerden dolayı normal doğumda aşırı kanamam olurmuş. Bir de gebelik zehirlenmesi yaşıyorum 36 37 arası mecbur alacak zaten bekleyemez normali
Anladım canım. Hayırlısı olsun 🙏🏻 doktorun en iyisini bilir. Annem de diyor sezeryan ol boş yere acı çekme falan ama bilemiyorum hangisi daha iyi . Allah yardımcımız olsun ☺️

X