Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Maşallah güzel olmuş kiloları, hayırlısı olsun canım sen ve bebekler için sabırla beklerler umarım

Benim de her kan tahlilimde düşük çıkıyor üre ve kreatinin ama Dr hiç birşey demiyor normal diyor protein eksik de demedi

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-22-20-11-54-621_com.miui.gallery.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 37
Allah yardımcın olsun canım bebislerini sağlıkla en doğru zamanda kucağına al inşallah

durabildikleri kadar dursun inşallah bebişler canım

Hayırlısıyla sağ salim alın kucaginiza minik prensesleri umarım biraz daha durabilirler .

Durabildikleri kadar çok dursunlar inşallah. Rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin.

Geçmiş olsun canım, bıdık kızlar inşallah karnında daha da kalırlar yine de suyun bir anda gelmemesi güzel olmuş, önlem de alınmış iğne ile. Hakkınızda hayırlısı olsun şu an hala hastanede misin acaba? Su geldiği nasıl teşhis edildi? Gelişmeleri merakla bekliyoruz dualarımızdasınız

Benim 55-38 çıkmıştı referans değerinin üzerindeydi kullandığım vitaminleri kestim iki hafta sonra ikisi de 18 e düşmüştü bir de yediklerime dikkat etmiştim
Şekerden dolayı dikkat ediyorum ama yükselmiş yine de oksapar kullanıyorum onu yükseltti acaba o mu yaptı anlamadım bakalım yarın ne dicek

Kızlar gelen suyummuş ya yatırdılar şimdi antibiyotik verilecek. Nstye bağlantım sancı durumuna göre doğum oluyomuş. Sancım yoksa bekleticez durdukları kadar.

En güzel, en hayırlı zamanda sağlıkla kucağına al inşallah Dualarımız sizinle..

Çok geçmiş olsuun Dua edeceğiz sana bebekler dursun diye

Oy kuzularım inşallah en sağlıklı şekil nasıl olacaksa Allahım onay nasip etsin sizler için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…