Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Arada sırada bana da artıyor gibi geliyor ama sonra normale dönüyor. Suyum son kontrolde yeterli çıkmıştı. Bir sızıntı varsa sürekli sızar diye düşünüyorum takip edip bekleyebilirsin

Benimde bun düşük. Et te tuketiyorum, yesil mercimek, hergun süt kefir ayran yumurta yiyorum yok yine düşük neyim ben protein canavarı filan mı

Aa canım bende de var doktorum sıkıntı yok dedi sadece hemoroid çevirebilir sonrasında dedi.
Bana öyle demedi canım ama işte inşallah kesisiz doğum gerçekleştiririz dedi kanama çok olmasın diye, ben de kanamadan felan bişey olur diye korktum ama normal doğum da istiyorum bakalım ne olacak. Sen nasıl farkettin kuzum

Benimde bun düşük. Et te tuketiyorum, yesil mercimek, hergun süt kefir ayran yumurta yiyorum yok yine düşük neyim ben protein canavarı filan mı
Ben iki haftada bir kemikli haşlama yapıp iki üç gün öğle öğünü olarak tüketiyorum. Artık büyüdü bebelerimiz; proteine, kalsiyuma, demire daha fazla ihtiyaç var. Hem bizden alıp depolamaya başladılar hem de kemikleri kuvvetlenip sertleşiyor yavaş yavaş.

Kemikli dana eti alıp pişirip yiyor musun? Yoksa çorba gibi mi?

Üre ve kreatinin hamilelikte düşmesi çoook normal bir durum canım sık idrara çıkıyoruz çünkü. Hamilelikte bir çok değer referans değerden farklı olabilir. Telaş yapmayın

Progesteron fitil kullandığım sürece bende hep fazla ıslaklık olduu. Ben de su sandım falan ama bir şey çıkmadı. Endişelenme o yüzden
Ama yook kafama taktım, içim rahat etsin diyorsan eczaneden turnosol al bence de.

Kemikli dana eti alıp pişirip yiyor musun? Yoksa çorba gibi mi?
Kemikli haşlıyorum, içine kuru soğan sarımsak da atıyorum haşlarken. Bir iki yemek kaşığı da elma sirkesi. Pişince etini sıyırıp didiyorum suyunun içine. Öyle yiyorum. Zaten suyu önemli burada daha çok. Çok da lezzetli oluyor. Normalde yiyemem ama gebelikte aşırı lezzetli buluyorum

Arkadaşımın kesi olarak normal doğumu oldu çok kanama olmuş ama içini tıkamış doktor ve depend ped ile geziyordu ve bildiğim kadarı ile onda variste yoktu. Ben kendimi yıkarken elime şişlik geldi baktım yumuşak baya böyle sivilce şişliği gibi değil ve içine bastırınca çöken bir şişlikti doktoruma gösterdim o kontrol etti varis dedi

Evet evet hep var zaten en başından beri kullanıyorum ben de şimdi haftalar ilerledikçe insan acaba olmaya başlıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…