Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Günaydın uykusuzlar

Listeye grubumuzun ablası berfuto ve grubumuzun abisi Bebekce92 eklendi. Grubumuz artık sahipsiz değil Devamı da gelecek inşallah sağlıkla Önümüzdeki haftalarda yavaştan bir trafik yaşanacak gibi buralarda. Eylül grubuna baktım da erken doğuranlar baya çok Her ihtimale karşı hazırlıklı olun kızlar

sen de çantanı hazırla artık bence ben hazırladım sadece valize yerleştirmesi kaldı.

33+3 den selam hazırlıkları hızlandırdım bende bu hafta, yıkayıp ütülemiştim bi kısmını bu hafta da kalanları halledip düzenleyicilere koymaya karar verdim hepimiz sağlıkla vaktinde kavuşalım bebeklerimize

Şükür hazırlık kısmı bitmisti. 34+2 deyim sağlıkla ne zaman gelmek isterse hazırım. Dün aile hekimi son gebelik kontrolü yapıldı. Artık doğunca geliceksin bebisle dediler nasılda geçti zaman diyor insan ya

Yaa demek iş mi yaptın diye sordular… ben hala günlük rutin işlerime devam ediyorum bana yardım eden kimse yok. Eşim de geç geliyor onu beklesem işler kalıyor. Bu mesaj beni pimpiriklendirdi
Ya bende iş yapıyorum, hatta bu hafta tül perde falan da yıkadım yani. Asarken eşim evdeyse yardım ediyor ama benim astığımda oldu. Şimdi görünce bi korktum ama yapacak kimse yok

Ben Hiç duymadım canım ya. Doktor bunu nasıl anladı varisi vajina da ? Birde o durumda sezeryan mı olmalısın acaba söyledi mi
Bişey
Normal doğum olmaz demedi canım sadece inşallah kesisiz olur dedi, ben farkettim affedersiniz sol vajinal dudakta bir şişlik ve dolgunluk hissettim deliğe doğru, o da ilk bartholon kisti sandı kontrolüm vardı dün baktı o zaman söyledi
Bunu yaşayan arkadaşım vardi fakat sezeryandi onun ki normal doğumu hiç duymadin yani canım geçmiş olsun, istersen başka bir doktora da bir görün için rahat etsin. Doğuma daha varken
Doktorumu çok seviyorum canım ilk dopum doktorumdu ama haftaya 32.hafta çalışabilir için bşr başka doktora gideceğim ona da bir sorarım olmadı
Canım nasıl anladı belirti mi verdi peki ??
Sol iç vajinal dudakta dolgunluk hissettim canım bir de dokununca ağrı yaptı zaten çok ayakta kalırsam bacak aramda ağrı oluyordu

Ben 3 dogumumda da ilk suyum geldi su gelene kadar hiç birşey başlamıyor hiç korkma tabi kasılma ağrı önce başlarsa su coook sonra da gelebilir o ayrı ama su gelir gelmez doğum olmuyor ilk gebelikte suyum geldikten 2 gün sonra doğum yaptım ikinci ve üçüncü de 5-6saat sonra

Canım berfuto gözün aydın hoş geldi yaz bebeğimiz tez zamanda sağlıkla ve huzurla evinizde olursunuz inşallah

Gözün aydın canım Ata bebeğimiz hoş gelmiş dünyamıza en kısa zamanda sağlıkla huzurla evinize dönmüş olursunuz inşallah

Allah Allah ilk kez duydum sen diyice biraz baktım çok korkucak bisi değilmiş çok normal doğum yapan var arkadaşım sıkma canını atlatacaksın bu durumu da

günaydın :) benim ilk dogumumda varmış vajinal varis. ne doktorum ne de ben anlamadık. normal dogum sırasında patladı. doğumdan sonra en cok onun dikişinden çektim diyebilirm. şu an 2. ye hamileyim . şimdide var. doktorum kalp damar cerrahisine yönlendirdi. damar tıkanıklıgı olup olmadgna bakılması için . herhangi bir tıkanıklık görülmedi. ama yinede ben normal dogum yapmayacagım.

Yaa demek iş mi yaptın diye sordular… ben hala günlük rutin işlerime devam ediyorum bana yardım eden kimse yok. Eşim de geç geliyor onu beklesem işler kalıyor. Bu mesaj beni pimpiriklendirdi
İleryelen haftalarda zorlayan iş yapmayın derim nst Dr sancı kasilma çıkmayıp akşamına su gelince iş yapmisin dediler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…