Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Hepsiburada’da sincap kitap’ta indirim var, bebek üniversitesi setinin bir takımı vardı bende bir takım daha aldım haberiniz olsun sevgili anneler, çok güzel kitaplar var
Evet bende aldım o kadar güzel gözüküyorlardı ki dayanamadım Okumasına daha çok var ama işte erkenden kitaplara alışsın yavrum inşallah

Aa canım bende de var doktorum sıkıntı yok dedi sadece hemoroid çevirebilir sonrasında dedi.

ay daha bir tane çöp bile yıkamamış olan ben önümüzde ki hafta hepsini halledicem inşallah

Herkes bebişlerini kucağına alırken, biz sabırsızlıkla bekleceğiz gibi :) Vaktinde sağlıkla gelsinler tüm bebişler de en önemlisi o
Bu gidişle en minik bizimki olacak sanırım, Ekim sonu hatta Kasım başı gibi gelme ihtimali var. Tam arada kaldık :))

Benim de 11 Ekim de doğum gözüküyor :) erken gelmezse inşallah :)

Kızlar üre ve kreatini düşük çıkanlar var mı testlerinde? Belliki proteinim hala az. Ben daha ne kadar et yiyebilirim bilmiyorum her öğünüm et olması lazım herhalde protein yetmiyor yetmiyor bir türlü

Allah Allah ilk kez duydum sen diyice biraz baktım çok korkucak bisi değilmiş çok normal doğum yapan var arkadaşım sıkma canını atlatacaksın bu durumu da
İnşallah canım ya ilk hamileliğimde serklajlıydım ha açıldı dikiş ha açılmadı stresle geçti bunda da böyle olunca üzüldüm biraz

Kızlar selamm
Progesteron fitilden ötürü zaten hep o akıntı oluyo ama bugün sanki biraz daha fazla ıslaklık hissettim. Yarın doktor kontrolüm var. Devam etmezse ve bebek hareketleri iyiyse yarını beklememde sorun olmaz değil mi? Suyum falan sızmış mıdır acaba?

Bebek hareketliliği normal ise sorun olmaz ama sancı, kasılma vs olursa bekleme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…