Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Park beşik düşünüyorum bende netten şipariş veriyim diyorum sonra vazgeciyorum içime felan sinmez diye görerek almak daha mantıklı geliyo e bebek veya civilden alıcam büyük ihtimal
Beşik alabilirsiniz netten. Yatağı görmeden almak sinmiyor benim de içime. Elele bonte 2 6in1 park beşik aldım ben netten ve gayet iyi geldi. Hoşuma gitti.

Ben de 34+0 dan selam veriyim. Yeni bir güncelleme çok fena diş ağrım var. Halbuki gebelik öncesi tüm diş kontrol ve tedavilerini olmuştum
Gecmis olsun kuzum, kardesim dis hekimi gebelikte kalsiyum eksikligi sebepli dis agrisi ve dis kaybi cok normalmis maalesef

Ben de hamilelik göbişimi özlicem gibi hissediyorum günler gectikce icimi bir hüzün kapliyor bir yandan da bir an ön e bebisimi kucagima almak istiyorum. Anne olmak çok degisik bir duyguymus 31 yasindayim ama hala kendimi liseli gibi hissediyorum

Kızlar benim de üç dört gündür baş ağrım vardı tansiyondan şüphelendim ama genelde 11/5 gibi çıkıyordu ki normalde 9/6 dır tansiyonum bugün de baş ağrısıyla uyandım tansiyonum 12/5 olmuş daha önce hiç bu kadar yüksek çıkmamıştı çevremdekiler normal diyor ama benim içime kurt düştü sizin tansiyonlarınız ne durumda

Ben de sabah öğle akşam içerdim. İçemiyorum maalesef artık, şekerimi düşürüyor. Doğum sonrasını bekliyorum.
Şu an sadece bir türk kahvesi içiyorum ve doğum sonrasını bekliyorum ama emzirirken kahve bebekte gaz yapıyor diyorlar. Dokunmayın çok fenayııım
Bu arada ben de kapı süsü falan paylaşmak isterdim sizlerle tabii ki kızlar ama bakın 34+1'den nasıl selamlıyorum sizi

Eklentiler

• IMG_1353.jpeg
    114,6 KB · Görüntüleme: 90
Allah kolaylık versin canım

Geçenlerde biri, bebek tekmeleyince karnım ağrıyor demişti de ağrımaması lazım demiştim. Kimdi o? Ağrıyor arkadaşım ağrıyor Yaşamayınca bilmiyormuşsun. Bebek aşağıda olunca hareket ettiğinde oralarda bir ağrı oluyor. Mesaneyi falan sıkıştırıyor galiba. Tuvalete acı içinde gidiyorum. Normalmiş.
Ben bir de apandisit ameliyatlıyım, yıllar geçmiş üstünden ama o ameliyat yerinde ağrı oluyor daha çok. Galiba yapışıklık falan sebepli.

Çevrenizdekileri boş verin. Tuzu azaltın, suyu artırın. Daha da yükselirse doktorunuza haber verin mutlaka. Gebelikte yüksek tansiyon iyi değil.

Allah kolaylık versin.
Biz ne zaman tekrar keyifle kahve içeceğiz ya?

Benim o

Masallah masallah canim benim ne diyorlad nezaman cikacak diyorlarmi bisey kuzum senin yaranada cok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…