Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Demirim hep düşüktü ilaç kullanıyorum dier değerlerimde gayet iyi değerlerim düşükken hiç böyle bir durum yaşamadım bu aralar canım cekiyo
Doktoruna soyle canım bi vitamin düşüklüğü olduğu zamanda olur bunlar bende demirimin düştüğünü canım pirinç çekince anlıyorum avuç avuç yiyodum çok şükür geçti

Merhaba kızlar. Bugün 29+5 şafak :) dün kontrolümüz vardı. Gebelik şekerim çıkmıştı, delip delip duruyordum biliyorsunuz parmaklarımı. En son endokrin uzmanı insüline başlaman gerek demişti, haliyle moraller bozuldu vurmak istemediğim için insülini. Doktor kontrolüme kadar almadım, vurmadım. Dün muayenede suyum ve göbek çevrem fazlam çıktı. Bebekte 33 haftalık göründü ultrasonda. Kilosu 1996 gram olmuş, boyu 40 cm. Büyük bir bebek olmak dışında başkaca bir sıkıntı görmedi. Saçları çıkmış ilkkez saçlarını gördük. Pamuk gibi puf puf oturuyor içerde. Sonra doktorum güvendiği bir endokrin profuna yönlendirdi. Kandı idrardı derken insüline şimdilik başlatmadı, takibe ölçmeye devam anlayacağınız artık 2 haftada bir görüşüyoruz doktorumla. Bu gidişle eylül ortası doğacak gibi duruyor bir yandan da harıl harıl eksik tamamlıyorum. Giyim, bebek arabası, puset, bebek dolabı vb. şeyleri aldım. Gecelik/sabahlık takımları da sipariş ettim, geldiğinde hastane çantamı da ayarlamayı düşünüyorum. İdrarımda da enfeksiyon çıkmış, kültür istediler. Verdim bakalım, ne sonuç çıkacak. Allah hepimizin yardımcısı olsun

Canım senin dediğin yatağa baktım da yaylı sanırım, bebişler için sünger yatağın daha iyi olduğunu duymuştum ilk dönemlerde. Tabi ne kadar doğru bilemiyorum, senin de bilgin olsun olsun yine de

Canım benim ilk gebeliğim de takmislardi halkayı gayet 38+5 te sezaryen le doğum oldu hemen hemen her gün sancım oluyordu ama iğne ilaç derken herşey yolunda gitti yani onu taktıklarında benim 1 cm açılmam vardı bide düşün yani 35.haftada da artık çıkardılar bebek geliştiği için korkma yani

berfuto canım sen nasılsın yaz bebek nasıl. Dikişlerin ağrın daha iyi mi
Canım merhaba. Daha iyiyim çok teşekkür ederim. Kızımızı dün gördük Yaz gayet iyi 85 gr almış 2 günde. İnşallah böyle devam edecek.

Sezaryen yaram da iyileşti gibi yarın pansumanım var. Buradan sonrası yokuş aşağı inşallah

Oy maşallah ne yiyip içiyorsa hepsi yarasın yaz bebeğe. Bence de güzel günler yakın çok şükür

Canım benim de aklimdaydin iyi olmana sevindim . İnşallah kısa zamanda sağlıkla evinize kavuşun

ayy ben de biraz sıkıldım gibii daha doğrusu artık normal olmak istiyorum eski düz göbeğimi istiyorum oğluma kavuşmak istiyorum karışık duygular içerisindeyim :)

34+1den herkese selamlarrr nefes darlığı, çarpıntı, huzursuz bacak sendromu ve bebiş hareketinde azalma ile direnmeye devam
Ben de 34+0 dan selam veriyim. Yeni bir güncelleme çok fena diş ağrım var. Halbuki gebelik öncesi tüm diş kontrol ve tedavilerini olmuştum

Canım senin dediğin yatağa baktım da yaylı sanırım, bebişler için sünger yatağın daha iyi olduğunu duymuştum ilk dönemlerde. Tabi ne kadar doğru bilemiyorum, senin de bilgin olsun olsun yine de
Evet yaylı fakat bu bahsettiğim seri cift yönlü kullanılıyor. 0-2 yas arasi için bir yönünü 2-6 yas için diğer yönünü çeviriyoruz. 0-2 yas için kullanılan yüzeyin bebeklere uygun olduğunu açıklamışlar sitelerinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…