Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ben değil ama annem kardeşime hamile iken yaşamış, antibiyotikte kullanmış çekim de yaptırmış 29 sene önce. Suan benimde diş ağrılarım çok fazla kaplamamin altı bide evde halletmeye çalışıyorum geçmez ise ben de gideceğim. En iyisi doktoruna danış içinin rahat edeceği şekilde yol al

Valla canım özelde 2 diş kanal yaptırdım normalde kanal ıcın 2 kere aynı dişe işlem yapılması lazımken tek seferde yaptı kapadı filme sokmadan 4 5 aylıkkendi sanırım doktor tam zamanında gelmişsin ilk 3 ay son 3 ay yapmıyoruz önermiyoruz dedi diş cekimi içinde geçerli dedi yapan cektirenler varmış.doktorun uygun görürse cektir cokk gecmiş olsun

Kızlar günaydın, park beşiğimizi annemler alacaklar daha almadılar ama Elele 6 in 1 istiyorum. Bunun içinden yatak çıkıyor mu, çıkıyorsa kaliteli mi bir bilgisi olan var mı ?
İnce bir yatak gönderiyorlar hediye olarak, çok yumuşak süngeri. Yatak almak gerekiyor ekstradan.

Demiri düşenlerin canı böyle şeyler çekiyormuş.demir takviyesi alıyorsan düzenli almaya dikkat et. Doktora gittiğinde de baktır canım. Benim arkadasımda aynı sen gibi olmuştu doktoru hemen demirine baktı. O hiç sigara denememiş olduğu halde sigara çekiyordu canı. Başka bir arkadasım da Cif aşeriyordu onu yemek istiyordu yine demiri düşüktü

Valla ben her gün öyle yapıyorum bi kahve keyfim var az kafeinli idareten yapıyorum . Günde 5-6 bardak içiyordum ben düşünün bu benim için hiç bisey
Ah ah bende sabah filtre kahve öğlen türk kahvesi akşam soğuk kahveler havalarda uçuyordu biraz azalttım şuan tam bitirmiyorum bardağımı :)

Henüz almadım. Yatağın sert olması gerekiyor diye biliyorum onun dışında ne alacağımı bilmiyorum, görmeden almak içime sinmiyor gidemiyorum da. Eşim alacak artık bir şekilde.
Park beşik düşünüyorum bende netten şipariş veriyim diyorum sonra vazgeciyorum içime felan sinmez diye görerek almak daha mantıklı geliyo e bebek veya civilden alıcam büyük ihtimal

Park beşik düşünüyorum bende netten şipariş veriyim diyorum sonra vazgeciyorum içime felan sinmez diye görerek almak daha mantıklı geliyo e bebek veya civilden alıcam büyük ihtimal
Park beşiklerde görmek çokta farketmiyor gibi geliyor bana Mağazalarda belli başlı modeller var ve zaten hepsinin görüntüsü çirkin Ama hepsi hakkında bilgi alıp incelemek yararlı olabilir tabi

Ayy sigara değil ama benim de canım rutubet, küf kokusu, kapali otopark kokusu gibi seyler cekiyor. Tebeşir yemek geliyor içimden. Zor ve komik bi durum ahahah demir ilacının düzenlenmesi gerekiyor olabilir

Aa hadi ya ne kadar verdin? En azindan kapı süsü sonrasında evinde de uzun zaman kullanabileceğin bir şey, uzun ömürlü olacak. Yaptirdigin icine sindiyse öyle düşün
1250 tl verdim kapi sus guzel

Eklentiler

• 20240810_010341.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 48
  • 20240810_010338.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 49
Kızlar günaydın, park beşiğimizi annemler alacaklar daha almadılar ama Elele 6 in 1 istiyorum. Bunun içinden yatak çıkıyor mu, çıkıyorsa kaliteli mi bir bilgisi olan var mı ?
Ben de park yatagi eleleden tercih ettim. Donemsel olarak yatak hediyesi oluyor. Benim aldığım dönemde yoktu mesela. Sanırım şu an yatak hediyesi var ama videolardan gördüğüm kadarıyla kalitesiz, ince bir yatak. Yatas mini milky serisi hosuma gidiyor. Bir bak istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…