Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Hatta sen suwenin indirimini haber verince bir tane daha aldım şu aldığın lohusa korsesine de bakıyordum ama standart bir de L yazıyor. Hangisini almalıyım anlamadım
Şunu aldım ben tek standart beden var istediğin gibi ayarlanıyor zaten. Ben de tekrar aldım görgüsüz gibi suwenden Sonrası için de kullanırım dedim

evet evet evde don paça dolaşırken kimse gelmesin bir zahmet. Çayıydı pastasıydı bir şey yapılmasa da olmaz. Güzel düşünmüşsün canım. Bu arada 34 hafta oldun mu, kendimle birlikte seni de takipteyim. Şafak sayıyoruz vallahi
Ay yerim ben seni. Her ailenin dinamikleri farklı işte. Artık kendi çekirdek ailelerimizi kuruyoruz ama doğumda da kim gelmek istiyorsa, destek olmak istiyorsa buyurur gelir kuzum, gerisini salla gitsin senin psikolojin en önemlisi
bu arada hastanem bayağı bir eşantiyon veriyormuş, zıbını kremi falan
Açıkçası ben de hoşlanmıyorum çok süs püs eşim dövme sanstçısı, daha alternatif insanlarız. Çok uymuyor tarzımıza
Ooo çok coolmuş yahu

Kızlar selaaaam, benim adanaya tayinim çıkmıştı eşimin de tayini çıktı çok şükür yeni belli oldu inşallah 2 hafta içinde adanaya taşınacağız Urfa'dan, ben zaten 2 aydır Mersin’de annemdeydim burada da hem özelde hem devlette 2 doktorum vardı kontrollerime onlara gittim şimdi diyorum ki 32 ile 36 arasını Adana’da çalışsam sonra gelip annemin yanında Mersin’de doğursam nasıl olur hem Adana’da tekrardan bir doktor arayışına girmiş olmam zaten vakit de az kalmış olacak hem de annemde olunca süreç daha kolay olur belki doğumdan 10 gün sonra falanda annemleri alıp adanaya döneriz diye düşündüm sizce ne dersiniz mantıklı mı ?

Ahahsh yok yok işin şakası da cidden biraz utanıyoruz öyle süs püs olunca. Daha böyle rahat ya da geleneksel şeyler de daha güzel geliyo gözüme.

Maşallah siz baya organize olmuşsunuz koku olarak bende pudralı bebek kokusu aklıma geldi. Öyle kokan kolonya buldun mu ona da fikir versenn

Benim başladı. Mide yanması zaten vardı da bulantı ve kusma olmaya başladı yine
Saçla alakası olduğunu düşünmüyorum saçı olsa ultrasonda görünür

Kızlar , doğum fiyatları aldınız mı? Aldıysanız hangi hastanede ne kadar fiyatlar ben Bahçeşehir Liv hospitala gidiyorum fiyatı 40 bin almıştım ama güncellemişler muayene ücretleri de artmış
Ben hamileliğin başında 50 bine medicalparktan doğum paketi aldım. Taksit yaptırdık hala ödüyoruz. Artış falan da olmadı aldığımız için.

Ahahsh yok yok işin şakası da cidden biraz utanıyoruz öyle süs püs olunca. Daha böyle rahat ya da geleneksel şeyler de daha güzel geliyo gözüme.
Bizden biri daha Ben de o yüzden yalnızca kapı süsü yaptırmayı düşünüyorum. Doğuma max 5 hafta var ama henüz sadece "düşünüyorum." Magnet gibi şeyleri de sadece çekirdek ailenin ve dostların sakladığını gördüm şimdiye kadar. O yüzden onu da yapsam 20 tane falan yaptırırdım sadece.
Çikolata iyidir ama, yer herkes.

O süs püs bende de yok. En süs isminin yazdığı hastane çıkışı oldu. Kapı süsüymüs çikolataymis hicccc ay uğrasamam dedim. Gelen getirsin çok görmek isteyen

Çok teşekkürler Estağfirullah görgüsüzlük değil ben de şimdiden Aralık, Ocak ayında emzirirken giyebileceğim şeyler arıyorum

Wowww baya guzel oda olacak ben hic bisey yaptirmiyorum yaa lokum ve cikolata kapi sus okadar
Umarim her sey vaktiyle olur da hazırlamaya zamanımız olur. :) cikolata için de buldum bi sayfa siparis verecegim ama olabildigince öteleme çalışıyorum taze kalmaları için. Ben de onlar dışında bir şey yapmadım zaten

Bence hastanen bir çeyrek de takmalı o fiyatlara şaka bir yana en azından bebeğine özen gösterecekler o güzel Sağlıkla doğsun da inşallah önemli olan o para değil
Zaten çocukluğumuzdan beri akraba ilişkilerimiz zayıf olduğu için alışkınız Önem verdiğim insanlar gelmiş olur zaten En azından başım rahat. Eşimin tarafı biraz uğraştıracak ama mevlit kayınvalidemde verilirse o da hâllolur

Eveeeet bugün itibariyle tam 34 olduk Çok şükür. Nidilatı da haftaya keseceğiz artık gerisi Allah'ın takdiri Her şey yolunda giderse ve erken doğum olmazsa da 20 Eylülde alırım dedi doktorum Sende durumlar nasıl ?

Ay biz ölelim o zaman 34. Haftadayım 13 kilo aldım. Doktorum çok kilo almadığın için toplanmaları daha net hissediyorsun dedi. Bir de 32. Haftadan sonra kilo alımım yavaşladı benim sadece bebek alıyor herkesde öyle olur mu bilmiyorum ama gözlemim bu şekilde

bu gece de acillendim, hem sancım çıktı hem suyum geldi biraz, 2 doz nidilat verdiler, 5 ilaçlı bir serum yaptılar şimdi daha iyiyim inşallah biraz daha kalmaya karar verir Doruk bey... Ayaklarım acaip şişti, mantar kaynaklı kaşıntım ve ağrım da var iyice çekilmez bir hal aldı maalesef.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…