Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Eki Görüntüle 3467574 bu gece de acillendim, hem sancım çıktı hem suyum geldi biraz, 2 doz nidilat verdiler, 5 ilaçlı bir serum yaptılar şimdi daha iyiyim inşallah biraz daha kalmaya karar verir Doruk bey... Ayaklarım acaip şişti, mantar kaynaklı kaşıntım ve ağrım da var iyice çekilmez bir hal aldı maalesef.....
Çok çok geçmiş olsun 😕😕 Verilen ilaçlar umarım işe yarar 🙏🏼🙏🏼

Eki Görüntüle 3467574 bu gece de acillendim, hem sancım çıktı hem suyum geldi biraz, 2 doz nidilat verdiler, 5 ilaçlı bir serum yaptılar şimdi daha iyiyim inşallah biraz daha kalmaya karar verir Doruk bey... Ayaklarım acaip şişti, mantar kaynaklı kaşıntım ve ağrım da var iyice çekilmez bir hal aldı maalesef.....
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin🙏 inşallah bebeğini sizin için en doğru zamanda alırsın kucagina 🙏💕

Allah şifa versin canım. Ufaklik da vaktini bekler inşallah

Uyuyamayanlar burada mı, benim gece mesaisi başladı da 😅 Fekaket uykum vardı, tam dalacaktım kii bebişim içeride partilemeye karar verdi 😅 Son zamanlarda hareketlilikten sonra hafif bulantı yaşamaya başladım, benim gibi olan var mııı 🤷🏼‍♀️
Ben ayaktayım saat 5 😄 wc gittim ama idrarimda yanma var Bugün Suyu az içmiştim, su içtim 2. Cişimi bekliyorum bida yatarsam kalkamam 😁

İnşallah tekrar su gelişi ve sancin olmaz da bi iki hafta bile olsa durur bebisin canım 🤲🌸 keşke bu durumda seni hastanede yatirsalar antibiyotik tedavisi filan damardan yapsalar daha fazla ilerlemez hem

Ev gercekten 4 ay surdu ve inanilmaz para su gibi akti halende bitmiyor masraf 50 m2 180 m2 eve tasininca 😆😆Sen birde isdende ayrilmadin canim hepsi birnarada zor olur yavas yavas yaparsin seninde bizden 2 hafra sonra sana normal dedi demi dogumu
Evet canım normal dedi şimdilik rahim ağzın iyi dedi erken doğum riskin yok dedi Nst ye bile sokmadı 34. Hafta da giricem :) işten çıkmadım rapor aldım 37ye kadar çalışıcam Allah kısmet ederse ☺️

Ev gercekten 4 ay surdu ve inanilmaz para su gibi akti halende bitmiyor masraf 50 m2 180 m2 eve tasininca 😆😆Sen birde isdende ayrilmadin canim hepsi birnarada zor olur yavas yavas yaparsin seninde bizden 2 hafra sonra sana normal dedi demi dogumu
Her şeyi bir anda yaptınız kurtuldunuz canım yeni ev bebek ne güzel maşallah size 🧿🧿

bu gece de acillendim, hem sancım çıktı hem suyum geldi biraz, 2 doz nidilat verdiler, 5 ilaçlı bir serum yaptılar şimdi daha iyiyim inşallah biraz daha kalmaya karar verir Doruk bey... Ayaklarım acaip şişti, mantar kaynaklı kaşıntım ve ağrım da var iyice çekilmez bir hal aldı maalesef.....
Yaa geçmiş olsuun 🌹 Bebikler bu ay birtakım aksiyonlara başladı ama vaktinde gelecekler umarım 🙏🏻 Döndünüz mü evee?

Doğurmadan eve gelebildim, hatta annemlere geldim. Sabaha kadar uyumadım ama, bacak aramda dehşet bir baskı hissettim. Kafasını kanala dayamış doktor ondan dedi, yürürken düşecek diye bir tutma isteği var açıkçası. Kaşıntı yanmam devam ediyor ama onun için de serum verdiler. Bir de ilaç yazdı onu da yok karnıma içiçem. Yurttan haberler bu kadar 😔

Maşallah siz baya organize olmuşsunuz 😍 koku olarak bende pudralı bebek kokusu aklıma geldi. Öyle kokan kolonya buldun mu ona da fikir versenn 🥰
Canım ben internetten almadım ama çarşıdan buldum kolonya satan yerlerden. o kadar güzel kokuyo ki kesinlikle tavsiye ederim benimki bu ama eminim başka markalarında aynı kokusu vardır

Eklentiler

• IMG_8273.png
    IMG_8273.png
    382,1 KB · Görüntüleme: 39
Umarim her sey vaktiyle olur da hazırlamaya zamanımız olur. :) cikolata için de buldum bi sayfa siparis verecegim ama olabildigince öteleme çalışıyorum taze kalmaları için. Ben de onlar dışında bir şey yapmadım zaten
Canım şimdi sipariş verip istediğin tarihi belirtebiliyosun hem zam vs de etkilenmezsin benim öyle oldu

Çok geçmiş olsun❤️ Sonlara yaklaştıkça bebişler kendilerini hazır sanıp sancı başlatabiliyor haylazlar🥹 İnşallah bir 5 hafta daha sabreder. Suyun geldiği kesinleşti mi onun için bir şey yaptılar mı? Ben her defasında suyum da geliyor diyorum su değil diyorlar. Enfeksiyon da su gibi akıntı yapabiliyor çünkü. Mantar hele su gibi akıntı yapıyormuş

Çok çok geçmiş olsun. Şimdi nasılsın iyi misin ? Her şey yolundadır inşallah

X