Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar , doğum fiyatları aldınız mı? Aldıysanız hangi hastanede ne kadar fiyatlar ben Bahçeşehir Liv hospitala gidiyorum fiyatı 40 bin almıştım ama güncellemişler muayene ücretleri de artmış
Bahçelievler Medipol den en son 22 bin normal doğum fiyat aldık ama doğuma kadar zam olursa bakalım ne olur

Kızlar , doğum fiyatları aldınız mı? Aldıysanız hangi hastanede ne kadar fiyatlar ben Bahçeşehir Liv hospitala gidiyorum fiyatı 40 bin almıştım ama güncellemişler muayene ücretleri de artmış
Ben Vadi istanbul Live gidiyorum. Sezeryan 100 normal 80 verdiler fiyatı. 40 bine şaşırdım açıkçası

Emzirirken terler mi acaba? Hiç bilmiyorum ki tecrübesizim
Sana temas edeceği için bu attığın takım onu bunaltirmi diye düşündüm eminde değilim tabi ki, Hastane odaları yeterli derece de bir sıcaklığa sahip oluyor. Sen istersen yine de al tedbirsiz gitme. Ama anne üşürse diye battaniye vs her şey sağlıyorlar. Ben doğumlarimda doğumhane de çok üşürdum belli bir süre devam ederdi

Yaz sezonu bitmek üzere mağazalarda. Yeni sezon ürünleri getirirler. O zaman daha kalın pijama takımlarıda gelir diye düşünüyorum. Onun dışında sen yine normal bir pijama takımı al üstüne hırka filan alırsın. Ablam şubatta doğum yaptı normal pijama üstüne yelek giyiyordu. Oda klimasını ayarlıyorduk biz istediğimiz gibi

Çok soğuk değil mi? Bir kez kürtaj oldum hastaneden ayrılana kadar titriyordum ama evet, kucağıma alacağım için ona sıcak gelebilir. Yine de kış boyunca evde olacağımız için birkaç triko takım alsam zararı olmaz herhalde. Hastane çantama da bir tane koyarım nolur nolmaz diye

Hırka veya şal almak bana da daha mantıklı geldi. Bu bir de tüylü tüylü pamuklu mu polyester mi acaba? Yazık yepisyeni bedenine güzel şeyler değsin

Tedbir al aklında olacağına yanında olsun canım en olmadı emzirirken müslim ötersin üstüne bebek ona temas eder. Takım boşa gitmez önümüz kış aynen

Normal pijama ve sabahlık aldım ama şimdi de kışlık almak istiyorum ve bulamıyorum En iyisi mağazalara bakarım dediğin gibi. Kış aylarında bizim ev çok sıcak oluyor, eşim tişörtle geziyor ama ben boğazlı ile geziyorum. Hatta bu yaz boyu hiç ince giyinmedim desem yalan olmaz Doğumdan sonra oda sıcaklığını bana göre ayarlarlarsa bebek pişer herhalde. En iyisi garanti olsun kışlık bi şeyler bakiym

Hahaha yaa kesinlikle ben de anlamıyorum meraklı gibi gelenleri. Bir yandan da bakma sonradan eve gelmek isteseler o da ayrı hazırlık gerektiriyor. O nedenle ısındım aslında hastane ziyareti fikrine
Fiyat konusu da ayrı terane yani dediğin gibi. Artık abartmışlar doğum fiyatına gecelik şey biçiyorlar. Özel sağlık sigortası olan etkilenmiyor olabilir tabii
Mevlit konusunda da mantıklı düşünmüşsün canım, ne yaptırılacaksa usul ne ise hazırlarsınız ağırlama işi kvde de olur herkesin de kendince adeti, hevesi var neticede.
Gecelik konusunda destek olamıyorum ne yazık ki. Benim aldıklarım da ince kumaşlar çünkü. Genelde lohusa iken ekstra terlenildiği söyleniyor. Belki yeni kalım bir takım almayıp üstüne giymek üzere evden bir şeyler götürmek mantıklı olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…