Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Tekrar hoşgeldin canım aramıza 1 arkadaşımız doğurdu. Konuşmanın en başındaki listeden bakabilirsin

Kendi takipli doktorunu birakma canim surecine hakim cok mu pahalu hastahane sartlari nasil
Evet gebelik öncesi bile sürekli gittiğim doktorum haklısın. Daha önce demiştim tek özel hastane var zaten şartları cok zorlayıcı değil en son gittiğimde doğum fiyatı sordum 25 dediler inşallah ben doğurana kadar zam gelmez muayene ücreti de 800 tl

Kızlar ben bu tetanozun ilk dozunu haziranda yaptırmıştım. Kanamaydı, sancıydı derken üç kez hastanede yattım temmuzda. İkinci dozu unuttum o arada. Bir şey olur mu acaba ya? Tek doz koruma sağlamaz mı?
Bende geçen sene olduğum için tek doz olmak istedim kendi kararımla tek doz oldum canım ben sorun teşkil edeğini düşünmüyorum yine de doktoruna sor için rahat olsun

Benim hastanenin ucretleri de ayni hangi hastane sizin

Buhar makinesi için deerma'nın büyük odalara yeterli gelmediğini söylüyorlar. Odası büyük olup buhar makinesi alan var mı acabaa?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…