Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
30. Hafta ikizlere nasıl bu göbek acabaaa😍😍😍

Eklentiler

• IMG_5410.jpeg
    IMG_5410.jpeg
    123,3 KB · Görüntüleme: 122
Yeni doğan bir adet, 0-3 ay iki adet, 3 ay iki adet tulum var. Çok fazla yenidoğan alma dedikleri için hep 6 aylık kıyafetler almışım. Bunlar yeter mi kızlar tulum olarak? Bir de 3 ay yazanda 0-3 ay demek oluyor herhalde dimi?

Kızlar daha önce konuşuldu mu bilmiyorum ama takip edilginiz, dogum planladığınız hastaneler hangileri? Belki aynı yerde doğurmayı planlayanlar rastlasmis olur. 😊
Ben Kocaeli'de yaşıyorum ama doğumumu ailemin yanında, Istanbul'da planlıyorum. Medicana International Beylikdüzü Hastanesinde takipli olan var mi?
Benim doktorum oradaydi anlasamadim biraktim ben medilife gectim dogumumda orada olacak insallah

Aa ne kadar gereksiz strese sokmuslar seni. Hemsireyim, yesilkoy acibademde 2 sene calistim. Hayirlisiyla icine sinerek alirsin kucagina umarimmm. 🤗
Bende ayni fikirdeyim yorum yapmak istemedim karar verdigin icin ,bende ayni seyleri dusundugum icin biraktim cok ticari hastahane dogum yapan cevrrm var onermediler medilifeta yapiyor suanda herkrs beylikduzunde cevrem yani

Kızlar doktor konusunda çok karışık şeyler yaşıyorum yardımınıza ihtiyacım var lütfen yol gösterin bana. Devlette gittiğim doktor 1,5 2 senedir benimle ilgileniyor gebelik önceside sürekli takip etti çok çok tatlı bir kadın numarasını verdi sürekli yardımcı oluyor sıra almadan bile gidip muayene oluyordum acil durumlarda çok şeker çok tatlı ilgili fakat istifa etti özele geçti ağustosun son haftası başlayacak özelde o arada özele geçtiği hastanede başka bir doktora randevu alıp gitsem mi ne olur ne olmaz diye ? Zaten o özel hastanede tayini cıkan doktora gidiyordum onun yerine devletteki doktorum geçiyor. Kafam cok karışık sımdı gidip bir hafta sonra yine kendi doktoruma gideceğim gerek var mı bilemiyorum siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?
Kendi takipli doktorunu birakma canim surecine hakim cok mu pahalu hastahane sartlari nasil

X