Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
IMG-20240817-WA0000.jpeg
bende acillendim 😒😒😒

Canım yol arkadaşlarım,

Soran sormayan dua eden içinden geçiren herkese çok teşekkür ederiz. Kızımız can paremiz dünden bugüne 25-30 gram almış bile. Minimal solunum destekli, tomografi - ekg - xray hepsi iyi. Doktor çok iyi konuştu. Olabilecek en iyi durumda şu an dedi. Uzun uzun gördük çok güzel suratı (benim çocuğum en iyisi sendromu:))

Herkese selamı var, hepiniz çocuğu abla diyecekmiş öyle dedi:)
Kırk bir kere maşallah Yaz bebeğe 🧿🧿 Bahtı da kendi gibi güzel olsun inşallah 🌸
Sürekli teyzeler tarafından karnın düşmüş bak doğum bugün yarın diye korkutuluyorum sizce aşırı mı düşmüş 😬😬😬😬Eki Görüntüle 3466571
Vallahi ben düşen bir şey göremedim ama.. 🧿🧿
Geçmiş olsun 💐 İnşallah her şey yolundadır 🤲🏻🤲🏻

Benimde dün 31+1 de kontrolüm vardı. Bebiş 33+4 uyumluymuş. 43 cm 1990 gr olmuş 🧿 2 hafta sonra tekrar gideceğim. Nst ler başlayacakmış. Ayy vakit yaklaştı ve ben galiba hiç hazır değilim 🙈🙈

Bu arada 25 ve 28. Hafta kontrollerimde başı aşağıdaydı. Şimdi ise dönmüş. Çarşambadan beri hareketlerini daha az hissediyordum. Meğer sebebi buymuş

Canım yol arkadaşlarım,

Soran sormayan dua eden içinden geçiren herkese çok teşekkür ederiz. Kızımız can paremiz dünden bugüne 25-30 gram almış bile. Minimal solunum destekli, tomografi - ekg - xray hepsi iyi. Doktor çok iyi konuştu. Olabilecek en iyi durumda şu an dedi. Uzun uzun gördük çok güzel suratı (benim çocuğum en iyisi sendromu:))

Herkese selamı var, hepiniz çocuğu abla diyecekmiş öyle dedi:)
Maşallah nasıl güzel bakıyorsun annene babana sen 🥰
Rabbim sizinle eve geldiği günleri de göstersin 🤲🏻🤲🏻

Kendimi yanıtlayayım bari, 7de çıktım acilden eve geldim duş aldım kendi doktoruma gidicem. Kızlar çok şiddetli mantar enfeksiyonuyla uğraşıyorum mantara rağmen sürekli idrar yolu enfeksiyonu için fitil krem verip yolluyorlar. 3 ay olacak hep daha kötüye gidiyorum. Dün gece de 3-4 kere istifra ettim hiçbir şey kalmayınca sanırım zorlanmaktan bacaklarımdan bir şeyler süzüldü, çiş mi kaçırdım su mu geldi anlamadım hemen doktora gittim, 2 kere nsty girdim, turnusollü ped verdiler. Suyumda azalma görmediler ama ikisinde de sancı çıktı önce 40 küsur çıkışta da 20 küsür bir şeydi sanırım. Alttan muaynede o plastik şeyi takamadi bile akıntıdan elle baktı elleri bile dolu dolu akıntı oldu yine idrar yolu enfeksiyonu için kaç kere kullandığım fitili yazdı..... Bende eve gelip uyudum işte şimdi hazırlanıp kendi doktoruma gidicem insalllaah müdahale eder..... 🥲🥲🥲🥲🥲

Kendimi yanıtlayayım bari, 7de çıktım acilden eve geldim duş aldım kendi doktoruma gidicem. Kızlar çok şiddetli mantar enfeksiyonuyla uğraşıyorum mantara rağmen sürekli idrar yolu enfeksiyonu için fitil krem verip yolluyorlar. 3 ay olacak hep daha kötüye gidiyorum. Dün gece de 3-4 kere istifra ettim hiçbir şey kalmayınca sanırım zorlanmaktan bacaklarımdan bir şeyler süzüldü, çiş mi kaçırdım su mu geldi anlamadım hemen doktora gittim, 2 kere nsty girdim, turnusollü ped verdiler. Suyumda azalma görmediler ama ikisinde de sancı çıktı önce 40 küsur çıkışta da 20 küsür bir şeydi sanırım. Alttan muaynede o plastik şeyi takamadi bile akıntıdan elle baktı elleri bile dolu dolu akıntı oldu yine idrar yolu enfeksiyonu için kaç kere kullandığım fitili yazdı..... Bende eve gelip uyudum işte şimdi hazırlanıp kendi doktoruma gidicem insalllaah müdahale eder..... 🥲🥲🥲🥲🥲
çook geçmiş olsun canım🥺 Haberdar et

Geçmiş olsun inşallah kendi doktorun kalıcı bir çözüm sunabilir. Farklı bie tedavi seçeneği yok mu acaba hep aynı şeyi uyguluyorlar 🤷‍♀️

X