Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ahhh bilmediğim yerden geldi sorular birileri bizi aydınlatsa . Ben de biberonlari emzikleri süt kaşığı biberonu aldım ama nasıl yıkanacak bilmiyorum
Ben önce 6-7 dk kaynar suyun içinde beklettim, sonra o suya biraz emzik/biberon temizleyici koyup biberon temizleme fırçasıyla yıkadım. Kuruduktan sonra da buzdolabı poşetiyle kaldırdım

Ahhh bilmediğim yerden geldi sorular birileri bizi aydınlatsa . Ben de biberonlari emzikleri süt kaşığı biberonu aldım ama nasıl yıkanacak bilmiyorum
Aldığın biberonların kapağını emziklerini cıkan herşeyi cıkarıp temiz suda calkalayıp kaynamış suya at 5-7dk altını aç kaynat sonra maşa yardımıyla bezin üstüne koy temiz bezle kurula poşetle yada kutusu varsa ona koy kutularınıda ayrı yerde kaynat o şekilde yapıyorum

O sertleşmeler gecmiyo ne kadar içsekte oluyo ben kendimi yorunca sertlesıyo yada yemek cok yediğim zaman şimdi öğünleri az yiyorum sık yiyorum.kabız oluncada sertleşiyo zor cıkıyorum 1 haftalık kayısı şekersiz kaynatıp mutlaka onu tüketiyorum

Evet senide cagirmasi lazim aslinda bende 30 da gitmistim 33 de cagirdi nst ye gireceksin dedi

Bence 5-6 takım olmalı, bazen gün içinse 2-3 tane kirletebiliyor yenidoğanlar. Evet çok hızlı büyüyorlar 3 tane ihtiyacı karşılamaz bence. Battaniye vs. türü şeyler de yedekli olmalı, onlar da aynı şekilde kirlenebiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…