Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Benim kayınbabam Fırıncı. O diyor ki kepekli ekmeklerle tam buğday ekmeklere kakao katıyorlar. Normalde rengi hayatta o kadar kahve olmaz. Koyu sarı olur
Bizim burda dediğim fırından aldığım ekmek koyu değil gerçekten evde yapmış gibi çünkü Safranbolu'nun fırınları meşhurdur gözünün önünde yapıyor bi kaç güvendiğimiz yerler o yüzden onların haricinde almıyorum artık ama dediğiniz gibi markette satilanlar daha koyu ve icinin kivami bile böyle hazır kek gibi dolu dolu

1. saat hic bakmadım doktorum yemeklerden 2 saat snra dedi benim açlık genel olarak 104 109 119 . toklukta genelde 140 altında 123 132 bu sınırlarda ilerliyor ama dediğiniz gibi bi aksam beyaz ekmek yedim o aksam 170 oldu karpuz yedim 160 oldu ama bunlar listede oldugundan değilde tamamen iradesizliğimden kaynaklı karpuza dayanamıyorum agzımın suları akıyo resmen açlıgı assla 100'ün altına indiremedim

Canım birinci saat bakmak gerekiyor ben üç ayrı dahiliye doktoruna gittim hepsi gebelerde 1. Saat bakılır ancak birinci saati kaçırırsan ikinci saat bak dediler birinci saat 140 altı ikinci saat 120 altı olması gerekiyor hatta bazı kaynaklar birinci saatin 135 altında olması gerektiğini de söylüyor ama genel kanı 140

aaa ben dahiliyeye gitmedim direkt kadın dogum doktorum bana 2.saat sonra dediğinden öyle devam ettim aklmda bulunsun 1. saat sonunda da bakarım çok tesekkür ederim

Merhaba kızlar dün bende Kontrole gittim 30+3 hafta olarak Bebeğin kilosu 1,480 kilo cıkdı Çok şükür bir sorun cıkmadı bebekde, Rahim ağzı vajinadan bakarak 26mm ölcümü yapdı ben cok düşük değilmi dedim Hayır çok güzel gittikce doğuma yaklaşdığın icin kısalmaya başlamış dedi 26+5 gittiğim zamanda 36mm ölcüm olmuştu kafam karıştı umarım erken doğum olmaz bu kadar hızlı Kısalmaya başlamışsa

Doktorun iyi dediyse canını sıkma ona güven

Sabah olctugumuz açlık kesinlikle bir gün önce yediklerinizle alakalı , bigun deneyin farkedeceksiniz

Sabah olctugumuz açlık kesinlikle bir gün önce yediklerinizle alakalı , bigun deneyin fwrkedeceksiniz

Merhaba, bebek arabası almak istiyorum. Travel sistem hantal diyorlar. Tam eğilen Kabin boy alıp içine puset minderi koysam olur mu ? Bebeğimin omurga sağlığı için sorun teşkil eder mi ? Ayrıca bir pusetim var.
merhaba, bende travel sistem istemediğim için, tam yatabilen kabin boy aldım. Pusetin var ise içerisine mandalları olmadan da oturtabileceğin araba bakabilirsin. Bebek zaten kışa denk geldiği için çok fazla dışarı cıkaracağımızı düşünmüyorum. Özel araç da olunca rahat oluyor direk 0-36 ay oto koltuğu alıp, pusetsiz bir araba aldık bizde.
AVM de bir kadında gördüm 3 aylık bebeğini kabin boy arabada hafif eğimli yatırmıştı. Kendisine sordum ilk cocuğunda travel sistem kullanıp ikincisinde kabin boy araç almak yaptığım en iyi hamleydi dedi. O sürelerde kararsızdım ne yapacağımı bilmiyorudum ama deneyimli birinin bir de 3 aylık bebeğini pusetsiz normal bebek aracında gezdirdiğini görünce kesinleştirdim. Kraft palma aldık biz Haziranda. 22 kg taşıma kapasiteli ve 6,2 kg ağırlığında sadece. Tentesinin tamamen neredeyse kapanması ve sırtında hava alması için file detayının olması benim için önemliydi. İlk başlarda çift yön istiyordum ama belli bir zaman sonrasında çok da bir önemi kalmadığını söyledi deneyimli anneler, o sebepten vazgeçtim.

Merhaba. Bebeğini vaktinde, sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Gün içinde karnında sertleşmeler, toplanmalar oluyor mu? Ayrıca magnezyum kullanıyor musun merak ettim. Artık son haftalara girdik. 26 mm ile erken doğum olmadan da gayet güzel ilerleyebilirsin. Dikkat etmen yeterli

Canim dahiliye doktoru ve diyetisyen bana 1. Saat tokluk 140 altında olmalı dedi 2. Saat 120. Ama bana sadece toklugu 1. Saat baktırıyor. Bide sabah açlık bakıyorum diğerleri hep 1. Saat sende öyle bi yap istersen daha iyi sonuç alırsın. Lokmayi Ağzına attığın ilk dakikadan itibaren 1 Saat sonra bakicaksin

Bu 2. Oldu. Cumarteside girmiştim iyiydi her şey. Betaserc gebelikte kullanılmaz demiş bazı gebelerin doktorları ama napcam bilmemki
Bebeğin hareketleri iyiyse kan akımı da iyidir diye yorumluyorlar. İnşallah sonuna kadar iyi geçer nstlerin Zaten senin bebeğinin kilosunun az olma nedenini minyonluğuna bağlıyorum niyeyse hep. Bence kan akımı gayet düzgün. Allah onu korusun

Ben de sizin gibi düşündüğümden tam yatar bebek arabası aldım. Puset ayrı var hastaneden çıkınca, araçta vs kullanmalik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…