Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Canimmm cok uzuldum doktor direk boyle mi dedi sana

Ayy gecmis olsun ben 6 aydir yasiyorum.onu benim hic bitmedi cosumde yok senin virus olabilir mi acaba bir test versen probayatik yada kefir denermisin canim
Sağol canım sanada geçmiş olsun nasıl oldun daha iyi misin? doktoruma ulaşamadım geçmesini bekliyordum ama devam ederse gideceğim canım kefirde içeyim. Bide bu ara hep salgın varmış inşallah o değildir ya

Evet canim benim tadilat isleri bitmiyorzormus bu isler ustalara muhtaciz birde kavga sinir gurultu gecti ama cocugumun herseyi hazir sukur hastahane cantam bile yaa doktorum dediki 2 hafta sonra gel dedi hem nst girersin hem bobreklerine bakalim dedi

Eger senin olmuyorsa bence salgin olabilir salgini duyuyorum bende en azindan doktorun donerse caresine bak her tuvalete ciktiginda en az 2 bardak su ic yerine koy mutlaka sivi kaybinin

Benim yüksek ihtimal sezaryen olacak zaten Eylül 15 haftası alınacak gibi görünüyor hayırlısı bakalım sürpriz yapan olmazsa ilk kurbanlar bizis

Canimmmm gecmis olsun ben kacirdim insallah kotu bisey yoktur bayadir yoktum

Benim yüksek ihtimal sezaryen olacak zaten Eylül 15 haftası alınacak gibi görünüyor hayırlısı bakalım sürpriz yapan olmazsa ilk kurbanlar bizis
Benim de 20 eylul planlandi kizlarr ilk planlama tarihleri kac insallah oglum uslu durur gelmez 20 eylul dedi doktorum

Benim de 20 eylul planlandi kizlarr ilk planlama tarihleri kac insallah oglum uslu durur gelmez 20 eylul dedi doktorum
15inde tam 38 oluyor 38-39 arası alıyorlar sanırım sezaryende bir kilo problemi sıkıntısı olmazsa. Ayy hadi bakalım az kaldı sabır, en hayırlı zamanda gelsinler inşallah

Doktor olabilecek tüm riskleri anlatmıştır bu teşhis için ilk de değilsindir canim mutlaka vardır bu doğumu yapacağın tam teşekküllü uzman doktorların olduğu hastane Rabbim denk getirsin.... gönlüne genişlik ferahlık versin kolaylıkla sağlıklı doğum nasip olsun canım benim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…