Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Allah yardımcın olsun savaştığın ruh halin, içinde bulunduğun durum zor. Ama zihnini olumsuzluklara odaklama akıl en büyük destekçi sen iyiyim ve iyi olucam dedikçe vücudun iyi olduğuna inanır. Duam, dualarımız seninle çok güzel haberler ile bebeğini kucağına alıcaksın bak gör. Bol dua bol dinlenme ve olumlu enerji neler neler var ne olmazları olduran Allah var sen ona bırak kendini güzellikler seninle olucak 💙🤲
Valla bu yazı bana bile iyi geldi inşallah herşey güzel olacak

Ay kızlar ishal salgını varmış çok fena. Kusmalı ateşli zehirlenme olarak geçiyor. Eşim dahil 3 kişi iş yerinde raporlu, hastanede de çok salgın olduğunu söylemişler çok dikkatli olalım
Ben atlattım kısa sürüyor ama ağrıtıyor vücüd ağrısı çok yapıyor

Ben sleepy aldim eczanecim onu tavsiye etti bezide
Ya bende sleepy bez aldım ama kullananlar hep pişik yapıyor iyi değil dediler artık stok yaparken molfix alıyrm bayb me nin pamuk mendili var gerçekten herkez onu kullanıyor ve stoğu bile erken bitiyor beby me ürünleri için hep temiz içerikli diyorlar araştırmacılar

Valla bu yazı bana bile iyi geldi inşallah herşey güzel olacak
Bazen hormonlar ve stres yüzünden güzel anılarımizi göz önünde tutamıyoruz maalesef halbuki içimizde bir can ve canlar var ki bu zamanlara kadar geldik ve Allahın izniyle yakında kavuşacaz. Bir bedende olduğum bebeğim ile ayrılmak da biraz burukluk o tekmeleri, kaymaları bunu bu evlatlarımız ile son kez yasiycaz. Elimizde olmayan bir şey yapamayacagimiz sorunlar bizi daha da perişan eder fakat bakış açısını güller ile donatip yolun sonu aydınlık diye inanırsak daha iyi olur olucak 💙🤲🌼

Ben bugün 31+3 ile gittim muayeneye nst 3 hafta sonra ki muayenede dedi. Doktordan doktora mı değişiyor ya da gereklilik durumuna göre mi anlamadim
Valla bana çok gerekli değil bi durum olmadığı sürece hiç yaşamamış olmamak için bi kere gönderiyorum 35 ten sonra tecrübe edin diye dedi bana da 😅

Valla bana çok gerekli değil bi durum olmadığı sürece hiç yaşamamış olmamak için bi kere gönderiyorum 35 ten sonra tecrübe edin diye dedi bana da 😅
Ne relax bir doktor 😅. Bende çok sevmiyorum nst ztn ikinci oğlumda sürekli girince bıkmıstim. Bunda o kadar olmasın bakalım inşallah

Masallah kuzum senin cook zorlasmistir nasilsin
Öyle oldu valla kuşum. Napalım artık sağ salim kucaklayalım da başka bir şey istemiyoruz. Eskiden bir ton hayalim vardı, suya doğurcam şöyle yapcam böyle edicem ama asıl önemlisi sağlıkla doğmaları🤗 senin de her şey güzel olacak🙏🏻🤍🤍

1 Ekim olan takvim bugün ultrason da 26 eylüle geldi. Açıkçası hiç Eylül grubuna bile bakmadım buraya o kadar alıştım ki 😍 hayırla güzelliklerle gelsin bebeklerimiz 🤲💙
Ben de asla bakmadım Eylül grubuna valla 😂
Benim yüksek ihtimal sezaryen olacak zaten Eylül 15 haftası alınacak gibi görünüyor hayırlısı bakalım sürpriz yapan olmazsa ilk kurbanlar bizis 😅🙈🙈
Ben de sezaryen yolcusuyuum, sürpriz olmasın gidelim bebekleri sağlıkla alıp gelelim amin 😅
4 olduk 💃🏻💃🏻🤩

X