Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Canım ben bundan aldım hem puset hem emzirme için geldi denedim emzirme için çok mantıklı puset içinde fermuarlı olduğu için çok iyi kumaşı yumuşacık incele istersen
Tşk ederim canım bakıyorum hemen

Teşekkür ederim kızlar 💕

Peki bunun içine bebeği yatırmak için adı neyse ondan aldınız mı? Adını unuttuğum o şeylerde bazı yorumlarda küçük geldi büyük geldi gibi şeyler yazıyor. Eğer sizin içine aldığınız varsa ve denediyseniz bende ondan almak isterim.
Zaten fileli geliyor beş parça olunca

Selam Pınarcım, su fazlalığı genelde karpuzdu şekerli şeylerdi onlardan olabiliyor. Dikkat ettiğinde ve mümkünse biraz yürüdüğünde azalacaktır sanıyorum. Böbrekle ilgili şey detaylı ultrasonda çıkmamıştı dimi? İnşallah geçici ve önemsiz bir şeydir. Senin perinatologdu takipte olacaktır. Genelde erkek bebelerde oluyor böyle şeyler sanki, inşallah doğuma kadar düzelir. Allah beterinden korusun.
Evet canimm karpuzu meyveyi kacirdim yemeyecegim daha ona uzulmedim dikkat ederim kestim tatliyi herseyi ama bobrek ile ilgili buzMNa kadar hic bisey demedi hep herseyi iyiydi baya surati atti hocamin farkettim ama bir yandada korkutmaya calisti perinatalog oldugu icin guvemim yuksek zaten ondan kafam rahat ama anladigim bu zaten dogmadna belli olan bisey degil canim herhalde dedigi dogum aninda hemen cocuk urolojiye gosterelim dedi takip edecegim dedi doguma kadqr

S

Geçmiş olsuun. Suyla ilgili problemler çözülüyor genelde dert etme 🌺 Böbreğiyle ilgili tam olarak ne dedi ki?
Kuzum anlamadim kafam gitti benimde anlattj ama muayaneyi cok uzun tuttu baya bakti 1 saat bakti neredeyse suratida dustu belli etmesede ben anladim ,yakin takibe alacagim dedi dogumunda da hemen cocuk urolojisine baktiracagim dedi bana suremide kisaya cekti ondan muayane suremi

Maviokur Maviokur Bebekce92 Bebekce92 Sanırım ikiz bebeklerimiz aksiyon yapmazsa grupta üçümüzden biri doğum yapacak ilk olarak 😅
Hayırla uğurla, zamanında olur heepimiz için umarım 🙏🏻
Daha ileri bir haftada olan kimse yok okuduğum kadarıyla.
1 Ekim olan takvim bugün ultrason da 26 eylüle geldi. Açıkçası hiç Eylül grubuna bile bakmadım buraya o kadar alıştım ki 😍 hayırla güzelliklerle gelsin bebeklerimiz 🤲💙

Ya doktorlar keşke bir sorun gördüyse bile çözümü olan bseyse bunu yumuşatarak söylese.Anlamadigimiz şeyler sonuçta e aklımıza da takılabiliyor ister istemez.Bir arkadaşıma da neler demişler hamileyken çok şükür bebeği çok sağlıklı ve her şeyi yolunda.Benim doktorum o açıdan iyi çok şükür hep rahat hep sakin hep çözüm odaklı abartarak anlatmıyor hiç bseyi ben de o yuzden rahat davranıyorum ama bakalım hayırlısı sağlıkla kavussaydik bebislerimize 🙏
Yok benimkide inan cook iyiydi ustelik cok fazla cabaladi korkmaman icin kendisinin yuz ifadesini ben inceledim baya bakti muayeneyi uzun tuttu cok sansliyim zeynep hocaya dustum yoksa beni baska hoca kaldirmazdi 😁😁ilkkez makyajla gittim cocuguma iyi goruneyim diye her gitmem sorunlu oldugu icin yine sorunlar oldu ama dogmadan anlasilacak bisey degil onu bende anladim oyuzden doguma kadar stresli olmamak onemli cozumu olan herseye kabulum yeterki halolsun,urologa takip ettirecegim dedi hemen dogunca sen korkma ded8

Korkma insallah saglikla alacaksin kucagina bana kizimin hamileliginde 32. Haftada karninda sivi var dediler ve o kadar kotu senaryolar soyledilerki son 5 haftayi goz yasimla getirdim kizim dogdunda basinda 5 doktor vardi herseyine bakildi cok sukur saglikli ve hicbir kusuru yoktu seninkide oyle olacak insallah
Yok kuzum son haftalardayiz cocugum etkilenmesin diye dusunmuyorum inan birde suanda olabilecek bir durum yok dogunca hersey degistigini burada anladim kimlerinnneler gelmis basina oyuzden hic uzulmuyorum sadece olayi cok anlamadim ama doktorumun ilgisi memnunnediyor hep care bakiyor

Ay maşallah 🧿 ben de bugün perinatoloğa göründüm. Biri 28+5 29+2 çıktı. Bunlar dışında sorun yok gibi. Ağırlıkları da 1065 grama 1150 gram gibi. Haftada 1 takiple devam edeceğiz bakalım🥹 ciğer geliştiricilerimi de oldum. İlk hedef 34. Haftayı aşmak🙏🏻🙏🏻
Masallah kuzum senin cook zorlasmistir nasilsin

Yok benimkide inan cook iyiydi ustelik cok fazla cabaladi korkmaman icin kendisinin yuz ifadesini ben inceledim baya bakti muayeneyi uzun tuttu cok sansliyim zeynep hocaya dustum yoksa beni baska hoca kaldirmazdi 😁😁ilkkez makyajla gittim cocuguma iyi goruneyim diye her gitmem sorunlu oldugu icin yine sorunlar oldu ama dogmadan anlasilacak bisey degil onu bende anladim oyuzden doguma kadar stresli olmamak onemli cozumu olan herseye kabulum yeterki halolsun,urologa takip ettirecegim dedi hemen dogunca sen korkma ded8
Cok iyiymiş doktorun süreç artık doğum sonrası ise sen son aylarını dinlenerek ve bol bol bebeğini severek geçir. Çünkü az günlerimiz kaldı bir vucutta olmamızın bitişine 🌼

Yaa hoşgeldin bayadır yoktun buralarda ♥️ Şekere dikkat edersin onun çözümü kolay canım. Ayrıntılı ultrasonda böbreklerle ilgili sorun görüldü mü ? Emin olamamıştır bence söylemediğine göre. İnş sorun yoktur 🙏🏻🙏🏻
Canimm kendisi perinatalog hep ayrintili bakiyor her gittigimde hic atlamadan taramalardada kendi vardi oda ondan baya sasirdi cok uzun bakti diger muayanelerime gore stres yapmaman icin gerekli aciklamalarda bulundu kusum ama biz anlarmiyiz no bende dogmadan bu islerin netlesmeyecegine eminim oyuzden takmiyorum insallah caresi olsun onemli degil atlatiriz neler atlamadik biz🥰ben tasjnma tadilat islerine bir kaptirdim sukur 2 3 gundur musaitim halen bitmedi.ama azaldi haftaya biter kusum

Bisey sormak istiyorum bugün Ayıptır söylemesi ishal oldum. Normalde muz pirinç lapasi vs ile geçirmeye çalışırdım ama gebelik şekerinden dolayı bunları tuketemem doktorumada ulaşamadım. Ne yapıyım ne yiyim bir fikriniz var mi
Ayy gecmis olsun ben 6 aydir yasiyorum.onu benim hic bitmedi cosumde yok senin virus olabilir mi acaba bir test versen probayatik yada kefir denermisin canim

Evet canimm karpuzu meyveyi kacirdim yemeyecegim daha ona uzulmedim dikkat ederim kestim tatliyi herseyi ama bobrek ile ilgili buzMNa kadar hic bisey demedi hep herseyi iyiydi baya surati atti hocamin farkettim ama bir yandada korkutmaya calisti perinatalog oldugu icin guvemim yuksek zaten ondan kafam rahat ama anladigim bu zaten dogmadna belli olan bisey degil canim herhalde dedigi dogum aninda hemen cocuk urolojiye gosterelim dedi takip edecegim dedi doguma kadqr
Hadi bakalım, drun gözünden kaçmaması ve çözüm odaklı olması harika. Sağlıkla doğsunlar da inşallah devamında da Allah yardımcımız olur 🙏 senin de tadilattı işlerdi iyi olmuş kafa dağıtmışsındır ve güzel güzel evini hazırlamışsındır, sağlıkla oturun inşallah. Dr kontrol sıklığın nasıl olacak peki kaç günde bir?

X