Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar magnezyum takviyesi olarak Ocean Extramag kullanıyorum. Günde iki defa, birini öğlen birini akşam alıyorum ama yine de bacaklarıma kramp giriyor sabahları. Sizin de öyle mi?
bir keresinde ciddi bacak krampıyla uyandım, bütün gün ağrıdı üzerine basamadım doktoruma söyledim her hangi bir takviye vermedi yürüyüş yap, geçmezse fizik tedavi dedi :/
belki sizinki ek vitamin ile de düzelmiyorsa farklı branşa danışmak gerekebilir.

Evet doktor bana 2 yi gecme demişti muz falan da ye istersen ama bazı kramplar kalıcı oluyor maalesef günlerce yeri acıyor sanki
Demir hapı aşırı kabızlık yapıyor ya, muzu haftada bir iki yiyebiliyorum o yüzden. Eskiden günde bir tane yerdim.
Şunun şurasında kaldı iki buçuk ay deyip kendimi teselli edeyim bari. Sağlıkla büyüsünler de katlanırız ne yapalım.

bir keresinde ciddi bacak krampıyla uyandım, bütün gün ağrıdı üzerine basamadım doktoruma söyledim her hangi bir takviye vermedi yürüyüş yap, geçmezse fizik tedavi dedi :/
belki sizinki ek vitamin ile de düzelmiyorsa farklı branşa danışmak gerekebilir.
Erken doğum tehditim var benim o yüzden yürüyüş yapamıyorum. Belki de hareketsizliktendir.

S Sunshine93 geçenki aldıklarımız hakkında bir şey soracaktım canım. hepsiburadada sipariş kargoya verildi yazıyor kargo takip deyince hata veriyor. Sende de öyle mi?

30+2 minik bir göbek güncellemesi 😇
Son haftalarda kilo alımım baya yavaşladı sizde de öyle mi kızlarr

Eklentiler

• 408534C6-6D91-48BA-ABE0-C49195942182.jpeg
    408534C6-6D91-48BA-ABE0-C49195942182.jpeg
    67,3 KB · Görüntüleme: 129
X