2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar bugün çok belim ağrıyor ya sesim çıkmıyor o yüzden 🥹 bel ağrısı yaşayan var mı ?
Olur canım normal. Bu arada benim geçen hafta bel kasik bacak ağrım vardı. Megersem.vajinal enfeksiyon olmuş baslangiciymis. Hemen ilaç fitil kullandım coookk şükür iyiyim. Sen de mutlaka muayene ol. İhmal etme. Diğer hamisler de dikkat etsin. Herşey gebelikten ya da yerleşmeden olmuyormuş hanımlar.

Ayy çok sevindim sırf seni merak ettiğim için girdim şimdi. Yarın benim kontrol var bakalım 6*2 olacağız kalp atışı duyulur muhtemelen diye düşünüyorum sağlıklı ise
Merhabalar. Siz şu basaranlar kliniğe mi gidiyorsunuz. Aslen Konyalı misiniz 🤭 ben de nasip olursa ssvd yapcam. O yüzden Medicana ya gideyim dedim.

Yaşadıklarımı ayrıntısıyla anlatmak istiyorum. Tam 17 gün önce beklenen adet tarihime 5 gün varken yani 25 kasımda beta hcg pozitif geldi
25 kasım da 20
28 kasım da 33
1 aralık 43 (beklenen adet günüm)
3 aralık 80
8 aralık 513
11 aralık 1005
Beklenen adet gününden önce kesin kimyasal bu dendi zamanla düşer kanaman olur sıfırlanana kadar baktır dediler artık kabullenmiştim. Kimyasal gebelik 6. Hafta sonrasına sarkmadığı için ben 6. Haftayı bitirince korkmaya başladım dış gebelik olabilir mi diye ve bu zamana kadar hiç ultrasonla bakılmamışto bugün muayene içim gittim kese gözüktü. İyi bir doktora gittim o da ilk bakmadan önce dış gebelik olabilir demişti beta düzgün artmadığı için ama keseyi görünce rahatladık. Kimyasal veya dış gebelik değil dedi. Ve bana dediki %90 ihtimalle düşük yaşayacaksın hazırlıklı ol beta değerlerin bunu gösteriyor dedi. 1 hafta sonra gel eğer bi gelişim olmazsa kürtaj yapmamız lazım dedi. %10 ihtimal de kalp atışını duyup sağlıklı gebelik olma ihtimali varmış. Bu belirsizlikle ne yapıcam bilmiyorum daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu
Konu hakkında bilgim yok. İnşallah hersey güzel olsun Hakkınızda demek için yazdım. Allah yardımcınız olsun kardeşim

Selam kızlar, sabahtan beri akıntım kahverengi geliyordu önemsemedim.işten gelince daha da yoğun olduğunu gördüm. Arkadaşım düşük böyle başlıyor dedi. Acile gittim hiçbir şey yapmadılar.idrar yolu enfeksiyonu ve crp yüksek çıktı. Doktoruma yazdım yarın gideğim. Çok endişe ediyorum

Merhabalar. Siz şu basaranlar kliniğe mi gidiyorsunuz. Aslen Konyalı misiniz 🤭 ben de nasip olursa ssvd yapcam. O yüzden Medicana ya gideyim dedim.
Evet canım başaran kliniğe gidiyorum 3 yıldır hamile kalamıyordum.. Hsg çekildi geçen ay ve o ay hamile kaldım ama çok fazla miyomum var o yüzden riskli şu anda da kalp atışını bir duysam az rahatlayacağım

Selam kızlar, sabahtan beri akıntım kahverengi geliyordu önemsemedim.işten gelince daha da yoğun olduğunu gördüm. Arkadaşım düşük böyle başlıyor dedi. Acile gittim hiçbir şey yapmadılar.idrar yolu enfeksiyonu ve crp yüksek çıktı. Doktoruma yazdım yarın gideğim. Çok endişe ediyorum
Geçmiş olsun. İnşallah iyi olur hersey

Evet canım başaran kliniğe gidiyorum 3 yıldır hamile kalamıyordum.. Hsg çekildi geçen ay ve o ay hamile kaldım ama çok fazla miyomum var o yüzden riskli şu anda da kalp atışını bir duysam az rahatlayacağım
Hadiii yaaa. Tıkanıklık mi varmış canım. İnşallah duyarsın Allah'ın izniyle. Bende Medicana gideyim dedim. 🙄 Cok pahali ücretler. Siz ne kadara muayene oluyorsunuz. Ssvd yaptırıyor mu

Bir ultrason falan ne bileyim. Hiç bir şeye bakmadan mı gönderdiler??

Geçmiş olsun. İnşallah iyi olur hersey
Canım bu hamilelik durumunda vajinal enfeksiyona çok açık oluyormusuz. Bende geçen hafta çok fazla kasik bel bacak ağrım vardı. Doktora gittim. Enfeksiyon çıktı. Hemen fitil başladı. İyiyim . Sende iyi olursun inşallah kötü düşünme. Kime sorsan yerleşme diyo gebelik diyo. Biri de demiyor ki bir tahlil verelim bakalım diye. Bu doktorlar da bir acayip 🙄🙄

Hadiii yaaa. Tıkanıklık mi varmış canım. İnşallah duyarsın Allah'ın izniyle. Bende Medicana gideyim dedim. 🙄 Cok pahali ücretler. Siz ne kadara muayene oluyorsunuz. Ssvd yaptırıyor mu
Canım bilmiyorum riskli gebelik uzmanı ama ssvd halkından bilgim yok yarın sorarım.. muayene ücreti en son 1000 verdim değişmedi ise.. ücret medikanada da aynı

Endişelenme canım yarına kadar çok düşünme ve bol bol dinlen yorma kendini hiç yarın güzel haberler alacaksın inşallah

Canım kırmızı değilse korkma ama kendi dr un hemen görse iyi olurdu. Güzel haberler al inş

Bir ultrason falan ne bileyim. Hiç bir şeye bakmadan mı gönderdiler??
Ay yok canım ya şaka gibi kan ve idrar testi yaptılar damar yolundan izotonik su verdiler. Ultrason ile bakmayacak mısınız dedim kanamanız yok idrar yolu enfeksiyonundan da kanlı akıntınız olabilir yarın kadın doğuma gidin dediler. Hamileyim diyorum kan testinde Beta HCG bakmışlar ağlar mısın güler misin 🤷

Canım bilmiyorum riskli gebelik uzmanı ama ssvd halkından bilgim yok yarın sorarım.. muayene ücreti en son 1000 verdim değişmedi ise.. ücret medikanada da aynı
Uuuffff uçtu bu hastaneler. Devlet desen yerinden kalkmiyo doktor. Sanki zorla tutuyorlar orda en son kavga ettim biriyle zaten 🙄

Ay yok canım ya şaka gibi kan ve idrar testi yaptılar damar yolundan izotonik su verdiler. Ultrason ile bakmayacak mısınız dedim kanamanız yok idrar yolu enfeksiyonundan da kanlı akıntınız olabilir yarın kadın doğuma gidin dediler. Hamileyim diyorum kan testinde Beta HCG bakmışlar ağlar mısın güler misin 🤷
Betan kaç iyi mi degerin

Canım kırmızı değilse korkma ama kendi dr un hemen görse iyi olurdu. Güzel haberler al inş
Yok kırmızı değil şükür kendi doktorum başka şehirde yarın sabah kendi doktoruma gideceğim ona da kızıyorum düşük riskin var diyor ama ısrarla düşük önleyici yazmıyor

Uuuffff uçtu bu hastaneler. Devlet desen yerinden kalkmiyo doktor. Sanki zorla tutuyorlar orda en son kavga ettim biriyle zaten 🙄
Ben meram tıpta çalışıyorum canım zaten.. Cuma bir doktora görüntüm bütün olumsuz şeyleri saydı bana moralim berbar oldu.. o yüzden kendi doktoruma gideceğim

X