2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Yok kırmızı değil şükür kendi doktorum başka şehirde yarın sabah kendi doktoruma gideceğim ona da kızıyorum düşük riskin var diyor ama ısrarla düşük önleyici yazmıyor
Benim doktorum hcg pozitif olduğu gün yazdı düşük ilacı nasıl vermiyor anlamadım en azından önleyici olurdu yani öyle birsey varsa

Benim doktorum hcg pozitif olduğu gün yazdı düşük ilacı nasıl vermiyor anlamadım en azından önleyici olurdu yani öyle birsey varsa
Dindar bir doktor o yüzden yazmadığını düşünüyorum. Yarın yazmasını isteyeceğim

Sıkıntı yapma bakalım. Yarın ola hayrola. Coookkk su iccc. En az 4 lt. Vajinani temiz ve kuru tut. Klozete git. Diğerine çömelme canım dikkat et
İş yerinde kadın erkek çocuk aynı alaturka tuvaleti kullanıyoruz ne yazık ki evde ıslanınca hemen çamaşırı değiştiriyorum ama işte bu mümkün olmuyor bir de mantar belası olur diye günlük ped filan da kullanmıyorum işim Zor yani

Sen muhtemelen enfeksiyon kapmissin tuvaletten canım. Yaninda yedek iç çamaşıri taşı. Peçete lni sen kendin yanında getir. Ne bilim dikkat et birsekilds

Geçmiş olsun. Gerçekten şansa yaşıyoruz ya. Hekimler her zaman renkli akıntı olduğunda rengi ne olursa olsun doktora danışın diyorlar da sanki danışınca çok yardımcı oluyorlar. İçinizi ferah tutun. Kırmızıya dönmediği müddetçe sorun yok. Ki kırmızı kanama olsa dahi bir sorun olmayabiliyor. Kafanızı dağıtın yarına kadar. Düşünmemeye çalışın.

Aynen canm. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Yerinden zahmet edip kalkmiyorlar ki . Bir muayene etsinler bir olumlu birşey konuşsunlar. Bunlara hiç yumuşak konusmayacaksin valla. Emrivaki sert Olcan. Yoksa insan gibi muamele etmiyorlar. En son kavga ettim ben de. İyi oldu ama.

Yerinden zahmet edip kalkmiyorlar ki . Bir muayene etsinler bir olumlu birşey konuşsunlar. Bunlara hiç yumuşak konusmayacaksin valla. Emrivaki sert Olcan. Yoksa insan gibi muamele etmiyorlar. En son kavga ettim ben de. İyi oldu ama.
Bazen çok anlayışsız oluyorlar. Karşısındakinin hasta ve zor durumda olduğunu umursamıyorlar maalesef. Umarım hepimiz merhametli sağlık çalışanlarıyla karşılaşırız.

Bazen çok anlayışsız oluyorlar. Karşısındakinin hasta ve zor durumda olduğunu umursamıyorlar maalesef. Umarım hepimiz merhametli sağlık çalışanlarıyla karşılaşırız.
Bende bir sağlık çalışanıyım emin olun sabrı zorlayan hastalarda var ama bazıları aşırı sabırsız Buda gercek

Dindar bir doktor o yüzden yazmadığını düşünüyorum. Yarın yazmasını isteyeceğim
Bazı doktorlar ilaç sevmiyor. Yazmak istemiyor. Öyle bir şey sanırım. Her hekimin anlayışı, yaklaşımı farklı. Hatta kendi içlerinde çelişkililer.

İki tane çocuk doktoru gördüm sosyal medyada bu hafta. Biri ateş çıkınca ayakları ılık tutun çorap giydirin diyor. Biri sakın aman çıkarın diyor. E kime inanıcaz?

Dindar derken ne alakası varmış düşük önleyici fitillle
Canım çok saçma dinle ne alakası var bunun… vereceği şey hap.. bana garip geldi
Dindar doktorların düşüncesi şöyle oluyor genelde; eğer sağlıklı bir bebekse zaten tutunur sağlıksız bebeği ilaçla tutunması sağlanırsa ilerde hasta bir birey meydana gelecektir. Aidin Salih' i duymuşsunuzdur onun da yorumu böyle

Bende bir sağlık çalışanıyım emin olun sabrı zorlayan hastalarda var ama bazıları aşırı sabırsız Buda gercek
İçlerinde gerçekten ilgi alaka güzel yaklaşan yok değil. Eminim sizde oylesinizdir. Ama bazıları zorla orda duruyor gibi. Her mesleğin kendine göre zorluğu var. Kolay değil sağlık sektörü de ama ayni şeyi kendine yapılmasını istemiyorsa kendi de yaomamali. Hele ki kendi de bayansa. empati yapmak lazım....

Benim oğlumda 9.haftada aşırı şekilde kanamam oldu iğne serum ve ardından ilaçlar ile durduruldu.. çocuğum gayet sağlıklı peki bunu nasıl anlayacaklar sağlıklı olup olmadığını.. sağlıklı bebekte düşebilir o şekilde.. Rabbim bize hep güzel haberler verdirsin inşallah

Tedbir bizden takdir Allah tan. O zaman zaten ölecez diye hayatı 1 günlük yaşayalım... doktor dindarsa bunları da düşünmeli???? Naçizane bir tavsiye kardeşim böyle bir arkadaşım vardı. Düşük önleyici tedavilerle erken müdahaleyle yavrusunu kucağına aldı. Tabi karar sizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…