2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Çok güzel böyle haberler almak inşallah hepimiz böyle güzel haberler veririz

Aynıyız ben de 18+0 ve iki gündür aynı şeyi ben de hissediyorum bence de bebiş bunlar ☺
Evet yaa dimii çok değişik bir his
Yaa ben de 17+5’im ben de dünden beri garip bir şey hissediyorum acaba bebek mi diye düşünüyordum böyle tarif etmesi zor bir his .. dün sordum hatta burada bebek hissi neye benziyor diye.. Emin olamıyorum tam
Evet ya bence bebişlerimiz

Ya biraz ücretler bize yüksek geliyo medicanaya gidyorum ben de ora da fiyat yüksek devlete gideyim bunda dedim peki randevu ayrıntılı için mi almıştın ne zaman sonraya verdi iki üç hafta sonraya veriyolarmış

Ya biraz ücretler bize yüksek geliyo medicanaya gidyorum ben de ora da fiyat yüksek devlete gideyim bunda dedim peki randevu ayrıntılı için mi almıştın ne zaman sonraya verdi iki üç hafta sonraya veriyolarmış
ben devlette 1.5 ay once aldim bulamazsin simdiden al dedi doktor aldim 23 haftama verdi medicanada detayliya gitmeye karar verirsen fiyat ayniydi 100 lirami oyle bi fark vardi sertac esine git derim mutlaka ultrason deneyimi acayip iyi

Ya valla normalde gittiğimiz gibiydi yarım saat sürmüştür ancak çok da bir fark yok benim doktorumun cihazıyla aynıydı zaten
Bebeğinizin yüzünü 4 boyutlu görebildiniz mi benim doktorum 18. Haftamda 4 boyutlu baktı ama bebeğin yüzü görünmüyor 20. Haftamda detaylı var bebeğin suyu o zamana çoğalır görünür dedi ama korkuyorum siz gördünüz mü

Benim de 19+6 da 327 gr çıktı. Ne fazla ne eksik ortalama gidiyor hep bebiş dedi.şimdi sizin mesajı görünce zayıf gibi geldi bana

Benim de 19+6 da 327 gr çıktı. Ne fazla ne eksik ortalama gidiyor hep bebiş dedi.şimdi sizin mesajı görünce zayıf gibi geldi bana
Neden zayıf geliyor ki bu çok değişken bir süreç şuan önemli olan kilosu değil gelisimi kilo son aylarda önemli oluyor bence fazla takılmayın bu detaylara gayet iyi çıkmış normal banada doktor fazla tatlı yemene içmene biraz dikkat et dedi ama Ramazan ayındayız ne kadar dikkat edebilirimki her iftarda bi tatlı oluyor sofrada ramazandan sonra daha dikkatli olacağım artık

Kızlar burnu tıkanan var mı benim iki gündür burnum tıkanıyor, rahat nefes alamıyor gibiyim. Nefes darlığı yaşıyorum
Kuzum o bende de var.Disardayken sorun yok ama evin içinde astimlilar gibiyim çok zor nefes alıyorum.Annem koah hastası kışın bile dogalgazi çok az kullanır.Petekler yandığı anda nefes almakta zorlanıyor.Dogalgazin yanıyorsa evi sık sık havalandir ve peteklerin üzenlerin su koy.Camlarim acıktı sorun yoktu yarım saat önce cami kapattım yine nefes almamaya basladim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…