2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ay çıldırcam iki gündür nefessizim sanki burnuma viks sürsem mi acaba zararı var mı bilmiyorum
ben de bir süredir burun tıkanıklığı yaşıyorum. gebelikte olabileceğini okumuştum ama geceleri çok zorluyor beni.
gündüz idare ediyorum, gece de burun bantlarından kullanıyorum. fena değil, uyku kalitem artıyor.

ben de bir süredir burun tıkanıklığı yaşıyorum. gebelikte olabileceğini okumuştum ama geceleri çok zorluyor beni.
gündüz idare ediyorum, gece de burun bantlarından kullanıyorum. fena değil, uyku kalitem artıyor.
Gece çok hissetmiyorum aksine gündüz beni zorluyor, tuzlu su yaptım şimdi çektim biraz iyi geldi gibi inşallah

Kızlar burnu tıkanan var mı benim iki gündür burnum tıkanıyor, rahat nefes alamıyor gibiyim. Nefes darlığı yaşıyorum
Benimde sürekli tıkalı, burdan arkadaşlardan nane yağı okumuştum bi kase suyun içine 5 6 damla nane yağı döküyorum camın önüne koyuyorum biraz rahatlatıyor. Hamilelikte burun içindeki konkalar şişiyormuş normal dedi doktorum bana.

Benim de özellikle gece yatar pozisyonda tıkanıyor ağzımdan nefes almaya çalışırken uyuyakalıyorum bazen saatlerce dalamıyorum :KK43: ilk gebelikte de aynısı olmuştu ne zaman doğum yaptım o zaman geçti 🙈 bir de göz seğirmesi olur ya aynı onun gibi vücudumun farklı yerlerinde kol bacak gibi seğirmeler oluyor gözle de görülüyor atıyor resmen. Bu da magnezyum takviyesi ile hafifler dedi drum. Ama ilaç içmeyi ya unutuyorum ya aklıma gelse de istemiyorum o yüzden şuanlık sadece multivitamin d3 k2 ve cranberry takviyesi alıyorum daha da birşey içmek istemiyorum 😩 demir için serum ile hallederiz dedi içemediğim için

Kızlar mide bulantısı hala devam eden var mı? 17+1 bugün. Hala yatarken prilam içiyorum. Bir ara azalmış gibiydi ama bir haftadır ilaca rağmen arttı sanki. Benim gibi olan var mı merak ettim.

Tuzlu su açtı burnumu biraz kızlar, doktor kuzenim de serum fizyolojik ile aç burnunu en sağlıklısı dedi eczanelerde satılıyormuş

X