2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Benim 21. Hafta canim valla bugün acayip bir kaşık ağrısı çektim sabah bıçak saplanır gibi oldu bu saat oldu hala aynı yerde hassasiyet var resmen. Dinleniyorum. Umairm normaldir korkutuyor insanı.
Seninle aramız 1 hafta canım bende 20. Haftadayım arada ağrım oluyor bi süredir rahattım bu ara yine başladı cuma günü kontrolüm var soracağım bakalım

Kızlar bir şey danışacaktım size ARTIS’tan tayt alanlar oldu mu aranızda beden konusunda kararsız kaldım m mi l mi almalıyım diye alan varsa yazabilir mi acaba bedenler nasıl ?
Benim sonraki siparişim geldi iyi ki değiştirmişim L çok yapışmıştı xl rahat oldu görüntüsü de güzel bol olmadı.Bacaktan bol olur belki diyordum ama tayt olduğu için öyle bir sorun olmadı

Merhaba kızlar bez ıslak mendil almaya başladınız mi? Islak mendil alacağım sleepy sensitive mi yoksa extra mi arasinda ki farki bilen ya da önce ki çocuğunda kullanıp memnun olan varmı?

Ben bugün tartıldım toplamda 3 kilo almışım 18. haftadayım. Zaten belimde fıtık var o yüzden bel ağrısı beklentim vardı ve bu aralar hafif hafif ağrımaya başladı, kesinlikle sırt ve bel kaslarını güçlendirmek çok önemli. Kendimde enerji bulabilirsem ben de spora başlamak istiyorum

Kızlar bugün sabahtan beri özellikle sol göğsüm çok acıyor ve ağrıyordu, akşam artık dayanamadım sütyenimi çıkarayım dedim sol göğsüme bildiğiniz kan oturmuş, ve ucunun etrafında kabarcıklar şişmiş çok acıyor dokunamıyorum ve ağrı da var. Neden böyle oldu çamaşırım mı sıktı acaba, böyle bişey yaşayan var mı

Ben spor yapıyorum. Online hamile egzersiz kampına katıldım simge dumanın. Günlük elimden geldiğince de yürümeye özen gösteriyorum. Normalde geçmeyen bel ağrım geçti kaslar gevşemek istiyor o nedenle gerildikce ağrı yapıyor

Merhaba kızlar bez ıslak mendil almaya başladınız mi? Islak mendil alacağım sleepy sensitive mi yoksa extra mi arasinda ki farki bilen ya da önce ki çocuğunda kullanıp memnun olan varmı?
Islak mendil yerine pamuk kullandım ben. Islak mendil pişik yapıyor. Çok tavsiye edilmiyor. Pamuk stoğum da bitmek üzere.. Bez olarak da sleepy 4 numaraya kadar almıştım bebek hızlı büyüyünce olmadı elimde kalmıştı. Sakladım şimdiki bebeme de kullanacağım inşallah. 4 numaradan sonra molfixe geçmiştim.

Bez aldım da ıslak mendil daha almadım ben kurur diye.

Islak mendil almayı düşünmüyorum ben canım pamuk aldım kullanmadan önce onu ıslatıp öyle kullanmayı planlıyorum
Bez aldım da ıslak mendil daha almadım ben kurur diye.
Hangi marka aldın canım bezi? Ben bez konusunda çok kararsızım pişik yapar mı acaba korkusu ile alamadım

Prima aldım ablam pişik sorunu yaşadı o nedenle primayı önerdi canım

Nasıl oldun canim biraz rahat bir şeyler giy bir de doktoruna sor mutlaka.

Bez ben de almadım çünkü her bebekte farklı diyorlar bu pişik durumu cesaret edemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…