2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Nasıl oldun canim biraz rahat bir şeyler giy bir de doktoruna sor mutlaka.
Çamaşırımı çıkarınca bi tık rahatladım ama hafif devam ediyor, internette araştırınca mastit e benziyor belirtilerim hamilelikte de olabiliyomuş ama inşallah öyle bişey değildir 😞 yarın kontrolüm var inşallah sorucam bakalım. Sağolun 💞

Bugün isyerinden bir teyze cinsiyeti sordu kız dedim anladım ama ben almış güzelliğini diyo halbuki birsey yok yani ne cahil moral bozucul
bana da sadece selamlaştığım adını bile bilmediğim bir kadın kız mı olcak dedi evet dedim belli arkan büyümüş dedi, bende zaten büyüktü dedim sinir oldum ya şu yaşıma geldim kimseyi dış görünüşünden yahut başka birşeyden kırmadım ya da iğneliyici birşey demedim yanlış anlaşılmamak için , yaşını başını almış insanların kendini bilmezce konuşmasına sinir oluyorum

bana da sadece selamlaştığım adını bile bilmediğim bir kadın kız mı olcak dedi evet dedim belli arkan büyümüş dedi, bende zaten büyüktü dedim sinir oldum ya şu yaşıma geldim kimseyi dış görünüşünden yahut başka birşeyden kırmadım ya da iğneliyici birşey demedim yanlış anlaşılmamak için , yaşını başını almış insanların kendini bilmezce konuşmasına sinir oluyorum
Bana da çok sevdiğim komşum geçen hafta bemim doğuma giderken senin kadar göbeğim vardı dedi🤣
Gülüp geçiyorum Allah akıl sağlığı gönül ferahlığı versin herkese

Kızlar bugün çok moralsiz baş ağrılıyım. Eşim ihaleden boyunu aşan bir iş almış zarar edeceğim diye uyumuyor bende çok huzursuz oluyorum. Rüyamda Dr bebeği 5 aylıkken alacaktı izin vermiyordum filan. Sana zararı olacak diyordu. Annem rüya görmüş bana sabah dedi büyük oğlun ve yeni doğmuş kızın arasında seçim yapmamı istediler biri ölecek diye filan uzun uzun anlattı yemin ediyorum baş ağrısı başladı bu negatif etkilerden çok huzursuzum. Öksürük krizlerim bir ay oldu var balgam dolu nefessiz kalıyorum. Bazı ilaçları bebeğe zarar verir diye kullanmadım da ne bileyim artık ya bir gün gerçekten nefes alamazsam diye korkuyorum artık dua edin bana :110: biraz olumlu enerjiye ihtiyacım var

Kızlar bugün çok moralsiz baş ağrılıyım. Eşim ihaleden boyunu aşan bir iş almış zarar edeceğim diye uyumuyor bende çok huzursuz oluyorum. Rüyamda Dr bebeği 5 aylıkken alacaktı izin vermiyordum filan. Sana zararı olacak diyordu. Annem rüya görmüş bana sabah dedi büyük oğlun ve yeni doğmuş kızın arasında seçim yapmamı istediler biri ölecek diye filan uzun uzun anlattı yemin ediyorum baş ağrısı başladı bu negatif etkilerden çok huzursuzum. Öksürük krizlerim bir ay oldu var balgam dolu nefessiz kalıyorum. Bazı ilaçları bebeğe zarar verir diye kullanmadım da ne bileyim artık ya bir gün gerçekten nefes alamazsam diye korkuyorum artık dua edin bana :110: biraz olumlu enerjiye ihtiyacım var
Dün ben de çok kötü rüyalar gördüm çok etkisinde kaldım :KK43: Allah hayra çıkarsın inşallah

Evet oldukça iyi
Kalabalık mıydı muayenehane? Doktorun kliniği bana 1.5 saat mesafede git gel 4-5 saat sürecek yani, köpeğim de o kadar yalnız kalamıyor. İnstagramdan yazdım getirebilirsin onu da dedi ama biraz çekiniyorum doğuda insanlar pek hoşlanmıyor köpeklerden. Gerçi benimki minicik kedi gibi ama yine de çekiniyorum

Kalabalık mıydı muayenehane? Doktorun kliniği bana 1.5 saat mesafede git gel 4-5 saat sürecek yani, köpeğim de o kadar yalnız kalamıyor. İnstagramdan yazdım getirebilirsin onu da dedi ama biraz çekiniyorum doğuda insanlar pek hoşlanmıyor köpeklerden. Gerçi benimki minicik kedi gibi ama yine de çekiniyorum
Benim evin arkasıysı hemen kanama yaşıyorum sürekli ondan gittim memnun kaldım

Ne alaka hoşlanmıyor canım bizimde var evde baktığımız Ön yargılı olmayın doğu diyerek lütfen

Canım rüya analizi eğitimi almış biri olarak lütfen başkalarının rüyalarına olacak diye inanmayın diyebilirim. Sadece şöyle düşün sana o rüyayı anlattı ve rüyasından seni sorumlu tuttu sen o rüyayı ne şekilde yorumladigin önemli iyiye yorarsan bilincaltin ona yönelir.O nedenle lütfen kendi ruyalarinizi da öyle herkese anlatmayın o kötüye yorarsa enerjisi değişir herşeyin.

Ne kadr surdu cnm muayene.buras once gorustm irfan beyle akintilarm icin bayramda acik deilm fddi arife gunu de belli deilmis benm de 20. Haftam arifeye denk gelio☺☺ bayramdan sonraya kalir artk sanki.
Benim de 20. Haftam o sıralar, ben 8 Nisan'a aldım detaylı randevusunu

X