2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar İzmir'de detaylı ultrason için önerebileceğiniz bir perinatolog var mı? kendi doktorumla 16. haftada randevum var sonraki randevu muhtemelen detaylı olur diye düşünüyorum.

Bu arada az önce Mehmet irfan hocayı aradım randevu için, sekreteri 9-14.00 arası arayın 14gibi çıkıyoruz dedi. Başka bir yerde daha mı çalışıyor acaba

canım rüya ile amel edilmez hormonların etkisi üstüne de stres olunca böyle rüyalar görmen normal bence annen de muhtemelen kafasına seni takmıştır ondan görmüştür rüyayı. keşke bu hassas dönemde sana anlatmasaymış rüyasını. sen bol bol dua et Allah hepimizin bebişlerini korusun

Merhaba kızlar bez ıslak mendil almaya başladınız mi? Islak mendil alacağım sleepy sensitive mi yoksa extra mi arasinda ki farki bilen ya da önce ki çocuğunda kullanıp memnun olan varmı?
merhabalar.
ben ıslak mendil kullanmam zaten o yüzden almadım ama bez aslında stok yapılabilir gibi görünse de hem bebek kaç kilo doğacak hem kaç ayda ne kadar kilo alıp kaç numara beze ne zaman geçecek belli olmadığından alamıyorum.
iki çocukta da prima kullandım ben, hiç pişik sorunu yaşamadım. yine prima alırım riske girmem gibi.
ıslak mendili de pişik olmaması için kullanmıyorum, her seferinde ılık su ile yıkayarak temizlemiştim ben. yine öyle yapıcam galiba. pişik olduğunda bebişler çok sıkıntı çekiyor çünkü.

Kızlar benim adet sancısı ağrılarım biraz dayanılmaz oluyor aynı adet dönemimdeki gibi yaşayan var mı aranızda

Bana da çok sevdiğim komşum geçen hafta bemim doğuma giderken senin kadar göbeğim vardı dedi
Gülüp geçiyorum Allah akıl sağlığı gönül ferahlığı versin herkese
amin eşimin halasına ilk hamileliği söylediğimizde şey demişti, kızına lale de ne kadar kilo almış şişmiş demiş onu söylemişti
geçenlerde de kız göbeklerimiz aynı nerdeyse dedi bende seninde mi içinde bebek var yoksa , benimkinin içi dolu allahtan dedim , öyle kilolu bir kadında değilim ama kendi kızının 2 çocuğu var ve Allah var manken gibi kız da ben hiç bir zaman zayıf olmadım balık etli bir insandım yani olmak zorunda da değilim ama insanlar işte dilin kemiği yok ama bana laf söyleyene bende şakayla karışık laf sokmaya çalışıyorum

Kızlar benim adet sancısı ağrılarım biraz dayanılmaz oluyor aynı adet dönemimdeki gibi yaşayan var mı aranızda
Cnm magnezyum vermisti doktor benm bir gun oyle olup gecmisti. Bir de miyomun var mi bizm gelin de hamileyken adet agrilarindan cok cekti miyom vardi

Canım bu arada ece hocanın yorumlarına baktım ben içeriye çocuk falan almıyormus galiba haberin olsun gidersen büyüğünü götürme
Ona hala soylemedim cnm haberi yok. Hala bir sey olursa die korktgmz ivin soylemedk 3 senedir dualar edio kardesim olsn dir☺ buyuk ihtimal irfan beye giderz cnm sen ne zaman gideceksn

Bende rüyamda erik ağacı beyaz beyaz çiçekler açmiş olarak gördüm sabah bi huzurlu uyandım sonra bi anda dengem değişti

Ona hala soylemedim cnm haberi yok. Hala bir sey olursa die korktgmz ivin soylemedk 3 senedir dualar edio kardesim olsn dir☺ buyuk ihtimal irfan beye giderz cnm sen ne zaman gideceksn
Yaaa çok şanslı bir bebiş geliyor abisi onu çok sevecek ben salı günü gitmeyi düşünüyorum canım randevu varsa, yarın sabah arıycam. 20+6 oluyor salı günü

Ne kadr surdu cnm muayene.buras once gorustm irfan beyle akintilarm icin bayramda acik deilm fddi arife gunu de belli deilmis benm de 20. Haftam arifeye denk gelio☺☺ bayramdan sonraya kalir artk sanki.
Canım tek tek her organa bakıp bize gösterdi bilgi verdi.her soruma cevap aldım.Para odaklı İ doktor değil asla ama tabi keşke uygun olsa 2 bin verdik

Çekinmeyin lütfen. Kimseye dokunmadığı, sürtünmediği sürece insanlar rahatsız olmaz. O da sizin bir bebeğiniz.

Canım tek tek her organa bakıp bize gösterdi bilgi verdi.her soruma cevap aldım.Para odaklı İ doktor değil asla ama tabi keşke uygun olsa 2 bin verdik
Cnm fiyatlar oyle ya diyarbakir bazi yerlere gore uygun bile. Ben zaten ayrntiliya girince normal muayeneye gitmem artk o ay. Obda 1000 tl ona sayacam artk tesellie edecm kendimi☺☺

Bende rüyamda erik ağacı beyaz beyaz çiçekler açmiş olarak gördüm sabah bi huzurlu uyandım sonra bi anda dengem değişti
Rüyada gördüğün simgeler senin için ne ifade ediyor onu düşün canım, erik sana neyi hatırlatıyor? Peki ya beyaz erik ciçekleri? Bilinçaltından gelen bir mesajdır rüyalar. Ancak yinede her rüyanın mesajı vardır diyemeyiz. Kimisi o gün gördüğün yada konuştuğun birşeyin bilinçaltından sana hatırlatması da olabilir. Eğer hiç bır anlam ifade etmiyorsa sana hissettirdiklerine bak orda vardır bir anlam. Dengeni değiştiren şeyler olduğu zaman kendini dengeye almaya çalış sadece o an üzül birşey olduysa sonra bırak gitsin senden anda kal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…