2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar aranızda hamileyken yurt dışına çıkan ya da çıkacak olan var mı. Haftaya yurt dışına çıkacağız da

Slm kızlar birşey sormak istiyorum size fitil kullananlar affedersiniz ama vajinada şişlik oldumu çok rahatsız ediyor artık zorla yerleştiriyorum.Artık yukarı çıksada bebelerimiz kurtulsak fitilden
Günde 1 defa yatarken kullanıyorum. Şişlik oldu ama yerleştirirken zorluk yaşamıyorum. Yerleştirdikten sonra yattığımda yanma gibi hafif ağrı olmaya başladı. İlk gebelikte 20.haftaya kadar kullandırmıştı. Şimdi 17+4. Haftaya randevum var inşallah bırak der diye dua ediyorum. Hamileliğin yolunu yarıladık sayılır az kaldı sabır :)
Uzun süre ayakta olunca benim de ağrıyor. Kasık ve bel ağrısı. Dinlenince geçiyor. Yemek yap bulasık kaldır masa sil yerden eğilip 5 10 bişe kaldır. O akşam hep ağrı.. Bence normal.

Ay bizim de fena bu konu :) artık isim netleşsin istiyorum ben çok Selim istedim babası istemedi sonra Alp dedik şimdi Egemen diyoruz artık net bi şekilde karar vermek istiyorum sıkıldım bu konudan

Canım konu hakkında hiçbir fikrim yok. En doğrusunu perinatolog söyler diye düşünüyorum. İyi bir cihazı olan başka bir doktora gitmeni öneririm içini ferah tut

Canım hemen korkma çok zor biliyorum çünkü geçen hafta bende korkulu günler geçirdim.. öncelikle iyi bi perinatolog bul onun değerlendirmesinden geç detaylı ultrasonda çoğu şey korktuğumuz gibi olmuyor

Verdiğin bilgi icinn teşekkür ederim canım bez konusunda bilgim yok bebeğimi rahat ettirecek bez kullanmak istiyorum saoll

ben ankara bilkent sehir hastanesinden aldim radyoloji bolumunden aldirttilar radyolog bakiyomus orda
Bende bugün gittim çok şükür herşey yolunda bebebeğim de yukarı çıkmış artık fitile gerek yok dedi detaylıyıda kendi doktorum yapacakmış devlete gitmeye de gerek kalmadı inşallah hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucaklarımıza alırız

Ay bizim de fena bu konu :) artık isim netleşsin istiyorum ben çok Selim istedim babası istemedi sonra Alp dedik şimdi Egemen diyoruz artık net bi şekilde karar vermek istiyorum sıkıldım bu konudan
selim ismini ben de çok severim ama eşim sıcak bakmadı. alp ismini kardeşlerim çok bastırıyor. nolur alp olsun diye:)
alp ismi olacaksa yanına bir isim istiyor sanki ama ben de iki isim sevmem.
egemen de güzel, ben ege ismini de çok severim bu arada.
kız ismi çok var da beğendiğim ama erkek ismi bulamıyorum ya.
neyse daha vakit var düşünelim biraz daha :)

Bende günde bir defa kullanıyordum bugün doktora gittim çok şükür yukarı çıkmış kullanma dedi kurtuldum fitilden inşallah sizinki de çıkmıştır şu an bende 18+1 oldum 2defadır da hissettim sanki harekletirini doktorda onayladı odur hissedersin artık diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…