2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ay bizim de fena bu konu :) artık isim netleşsin istiyorum ben çok Selim istedim babası istemedi sonra Alp dedik şimdi Egemen diyoruz artık net bi şekilde karar vermek istiyorum sıkıldım bu konudan😂
Bende çok kararsızım bana da fikir verin elvin
Feyza
Efnan
Sare
Bunlar hoşuma gidiyor ama favorim elvin

Canım hemen korkma çok zor biliyorum çünkü geçen hafta bende korkulu günler geçirdim.. öncelikle iyi bi perinatolog bul onun değerlendirmesinden geç detaylı ultrasonda çoğu şey korktuğumuz gibi olmuyor
Gideceğim kişi zeki Şahinoğlu bağdat caddesinde daha önceki gebeliğimdeki sorunları kendi doktorum buldu o da doğruladı zaten ikisine de güveniyorum. Ama fetal dna iyiyken bir şey çıkma ihtimali var mıdır o korkutuyor beni

Bende çok kararsızım bana da fikir verin elvin
Feyza
Efnan
Sare
Bunlar hoşuma gidiyor ama favorim elvin
Oyum elvine 👏

Bizim de bu gün randevumuz vardı.Erkek olduğu kesinleşti.Riske girip bir sürü bir kıyafet almıştım indirimden.Onlardı değiştirmiyeceğim için ayrıca bir sevindim🤣ben de çok hareket hissetmiyordum çok hamile göbeğim de yoktu(ya da kendi göbeğimde kayboldu yavrum🤣) ama çok iyimiş bebişimiz. Doktor çok hareketli maşallah dedi.Dedim bizden sakin çocuk olmaz kızımın da maşallahı var🤣🤣🤣
Detaylı için 21. 22. Hafta dedi bakalım..
Çok şükür bu haftalara geldik ya beklemek daha kolay olur sanki yani inşallah🤣🤣

Kızlar aranızda hamileyken yurt dışına çıkan ya da çıkacak olan var mı. Haftaya yurt dışına çıkacağız da
Ben çıktım canım 2. Trimester dönemi yurtdışı gezileri için ideal hiç zorluk yaşamadım doktorumun uyardığı tek nokta içinde ne olduğunu bilmediğin şeyleri yeme gerisini düşünme eğlen demişti 😊

selim ismini ben de çok severim ama eşim sıcak bakmadı. alp ismini kardeşlerim çok bastırıyor. nolur alp olsun diye:)
alp ismi olacaksa yanına bir isim istiyor sanki ama ben de iki isim sevmem.
egemen de güzel, ben ege ismini de çok severim bu arada.
kız ismi çok var da beğendiğim ama erkek ismi bulamıyorum ya.
neyse daha vakit var düşünelim biraz daha :)
Kız olsa adımız hazırdı da erkek ismi zormuş :)

Sağlığınızla alakalı bir sıkıntınız yoksa çok takılmayın kiloya, onun hepsini siz almadınız zaten, kan hacmi arttı rahim büyüdü memeler büyüyor bebiş var suyu var plasenta var ohoo toplasan 6-7 kilo eder zaten 😄 emzirirken bi güzel veririz fazlamızı inşallah 😌
Amin amin bende emzirmeye güveniyorum bir tek Hoppa Öylece veririz inşallah

Çarpı iki normal mi hahaha bende durumlar vahim sürekli meyve yemekten herhalde tosuncuk oldum 🤰🏻🐮
Canım sanki seninde durum benim gibi ben aşırı ödem tutarım mesela bekarken ayaklarım 37,5 tu şuan iki doğum yapmışım 39 numara ayaklar küçülmedi . Bende şişkinlik çok oluyor doğumdan sonra balon gibi sönüyor. İlk gebelik mi

X