2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Canım sen Mehmet irfan hocadan randevu aldın mı bu sene? Muayene ücreti ne kadar biliyor musun

Arkadaşlar merhaba 6+3 teyim sabah muayene oldum doktor kanama alan, pıhtı vs hiçbirşey yok dedi. Ama 2 saat önce çok koyu siyaha yakın bir kanama gibi bir şey oldu peçeteme gelmişti tamamiyle.. Sonra çamur gibi kanın koyusu da vardı içinde aktı bi kaç damla daha aktı. Çok tedirginim sizce normal mi doktor sabah bir şey yok dedi

Canım bende bazen kabızlık olunca oluyor ve akşamları oluyor balon gibi şişiyor resmen karnım. Kuru kayısı yiyorum o iyi geliyor bana bi dene istersen. Ama normal bence bebişler çok büyüdü artık
Kabızlığım yok tam tersi ishalim 3 gündür bende büyümelerine yormak istiyorum bugünde inanılmaz bir baş ağrıyla uğraşıyorum

detayliya girmeden bakilan ultrasonlar detayli gibi degil ense kalinligi burun lemiginden ibaret degil yani el ayak parmak sayisindan tut kemiklerine damarlarin islevlerini yerine getiriyomu hepsiine bakiloyo canim detayli bakmadigi surece bakmadigi bi yerde ters bisey varsa bilemezsin

Evet canım gerçekten öyle ilk defa bu sefer doktora girerken içim rahattı hissettiğim için hareketlerini haftaya detaylıda inşallah yüzünü döner sonra istediği gibi dursun
Ay ınsallah sağ salim de kucağımıza almayı nasip etsin rabbim

Canım sen Mehmet irfan hocadan randevu aldın mı bu sene? Muayene ücreti ne kadar biliyor musun
En son ekim ayinda gitmistim o zamn 1500 du tandk indrimi yapmisti sanki. ama artmistir tabi daha 16. Haftamdaym 20. Haftaya yakin alacam randevu. Bazen istanbulfa olabilio .

Öyle ama o kadar yoruldum ki bi üşüyüp bi terlemekten

Ben de deniyim canim teşekkür ederim bende de yatkınlık var astıma annem astım hastası bakalım insallah olmaz ya hayırlısı.

bencedee yiaa of cok garip hissetmistim cok mutlu olmustum degil hissedemezsin dediklerinde uzuldum
Ben daha erken dönemde de buna benzer daha küçük hareketli olanını hissetmiştim birdaha da hissetmeyince bağırsak hareketleriydi heralde dedim ama bence hareketliydi bebeğin ki ben zayıf biri de değilim zayıflar daha erken hissedebiliyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…