2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Canım orucun nasıl geçiyor Ben bugün tutamadım çok midem bulandı he sahur erken olduğu için dayanamadım ama yarın yani bu akşam ezanı 40 dakika falan kala yemeye başlayacağım Bir de ben bir şey soracaktım ya hepinize şimdi ben normal ultrasonlarıma giriyorum ama detaylı herhangi bir şey girmedim doktorlarım bakıyorlar zaten her şeyini yani biz Allah korusun herhangi bir sıkıntı olsa bana söylerler değil mi yani içime çok dert oldu ya burun kemiği ense kalınlığı falan bakıyorlar ya Allah korusun bir şey olsa sana söylerler değil mi
Detaylu ultrasona vakti gelince gireceksiniz ama değil mi? Şunun için soruyorum mesela bugun kontrolüm vardı doktorum ben herhangi bir olumsuz bir şey görmüyorum ama perinatoloji doktorları daha iyi bilir ben mesela burda damarları görmüyorum onlar damarlarıda görüp bizden daha detaylı inceliyorlar alanları bu yönde dedi.

Ben de Nusaybin de yaşıyorum. Burada detaylı ultrason yapan hekim yokmuş. Bugün sordum doktorum bana Mehmet İrfan Külahçıoğlu ve Batmanda bir özel hastanede hekim önerdi. İkisinden birine gideceğim sanırım.
Mehmet irfan beye gidecm ben de cnm oneririm. Ama hastanede deil. Plazada ozel yeri var

Kizlar oruc tutmuyorm ama esin tutuo okuldan geldm hemen yemege basladm 3 ten beri mutfaktaym okulda da hep ayaktaym zaten. Belim koptu bu ramazan nasl gececk. Keske oruc tutsaydm bu saat oldu duzgun bisi yemedin😞😞

Detaylu ultrasona vakti gelince gireceksiniz ama değil mi? Şunun için soruyorum mesela bugun kontrolüm vardı doktorum ben herhangi bir olumsuz bir şey görmüyorum ama perinatoloji doktorları daha iyi bilir ben mesela burda damarları görmüyorum onlar damarlarıda görüp bizden daha detaylı inceliyorlar alanları bu yönde dedi.
Yok canım hiç öyle bir şey demediler yani herhangi olumsuz hiçbir şey söylemediler suyuna baktılar plasentasına bakıyorlar omurgalarına başına hepsine bakıyorlar ayaklarına özele de gidiyorum devlete de gidiyorum

Yok canım hiç öyle bir şey demediler yani herhangi olumsuz hiçbir şey söylemediler suyuna baktılar plasentasına bakıyorlar omurgalarına başına hepsine bakıyorlar ayaklarına özele de gidiyorum devlete de gidiyorum
Yani doktorun daha iyi bilir tabiki canım bende özele gidiyorum plasenta ayak ağız burun kaburga hepsine bakıyor doktorum ki nipt testi de yaptırmıştık her hangi bir risk çıkmadı ama yinede mutlaka perinataloji detaylı ultrason yapsın dedi. Perinatoloji ile kadn doğumcuların aletleri farklı onlar damarları vs daha detaylı görüyor dedi

Yani doktorun daha iyi bilir tabiki canım bende özele gidiyorum plasenta ayak ağız burun kaburga hepsine bakıyor doktorum ki nipt testi de yaptırmıştık her hangi bir risk çıkmadı ama yinede mutlaka perinataloji detaylı ultrason yapsın dedi. Perinatoloji ile kadn doğumcuların aletleri farklı onlar damarları vs daha detaylı görüyor dedi
Randevu bulursam gidicem sağol canım ♥️

Canım orucun nasıl geçiyor Ben bugün tutamadım çok midem bulandı he sahur erken olduğu için dayanamadım ama yarın yani bu akşam ezanı 40 dakika falan kala yemeye başlayacağım Bir de ben bir şey soracaktım ya hepinize şimdi ben normal ultrasonlarıma giriyorum ama detaylı herhangi bir şey girmedim doktorlarım bakıyorlar zaten her şeyini yani biz Allah korusun herhangi bir sıkıntı olsa bana söylerler değil mi yani içime çok dert oldu ya burun kemiği ense kalınlığı falan bakıyorlar ya Allah korusun bir şey olsa sana söylerler değil mi
Canım gayet rahat geçirdim dediğim gibi zaten gün içinde de pek bişey yemediğim için etkilenmedim

Mehmet irfan beye gidecm ben de cnm oneririm. Ama hastanede deil. Plazada ozel yeri var
Evet özel muayenede bakıyormuş. Ama yorumları çok çok iyi. Sanırım gidersem ona giderim gibi geliyor. Çok iyi teşhisler koyup güzel tedaviler uygulayan, çok detaylı yorumlarda bulunan bir hekimmiş.

Kızlar ilk doktora gittiğime göre sat düzenlemesi yaptı 15+1 im şu an dün gittiğimde 16+4 çıktım sürekli böyle değişmesi normal mi ya da neye göre değişiyor
Doktorun ilk düzenlediği sat baz alınır diye biliyorum ben belki bebiş önden gidiyordur🤩
Günaydın kızlar nasılsınız?
Dün gene ateşim hiç düşmeyince acile gittik bugün de doktorumla görüştüm antibiyotik verdi bir de kan sulandırıcı iğne verdi. Kan sulandırıcı oksapor. Daha önce hiç kendime iğne yapmadım biraz tedirgin oldum eczacı koldan yapın dedi ama sizce nereden yapayım?
Çok geçmiş olsun benim de 2 gün sürdü ateşim.Çok korkmustum ama doktorum 40ı geçmedikçe,çok uzun sürmedikçe korkma demişti

Merhaba hanımlar 16 hafta içindeyim dün gece bi ağrıyla uyanıp tuvalete kalktım kanamam vardı hemen hastaneye geldik doktor muayene etti kanama alanı yok idrara bakıldı enfeksiyon yok durduk yere niye böyle bişey yaşadım anlam veremiyorum benim gibi olan var mı?

Bende yeni oturdum kızlar. Öğretmenim okul hareketli evde kızım var yemek o bu derken oturunca daha kalkamıyorum ve uyuyup kalıyorum çoğunlukla🙈 buradaki yazışmalarada yetişemiyorum bazen beş sayfa geçmiş oluyor ben okuduğumda yazacağım bir konu olsa da muhabbet kapanmış oluyor 😊

X