2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Canım ben yapıyorum kendime oksapar göbeğinden yapabilirsin

Kızlar çok acil bisey sorucam. Ben kanama dan dolayı dupbaston ilaç kullanıyordum son zamanlarda günde Bir taneydi. İlaç bitti kontrolüme 10 gün var tekrar yazdirmalimiyim şuan lekenme vs yok kararsız kaldim
Canım sen bunu doktoruna yaz bence şimdi ne desek yanlış olur belki

hmm ayri ayri doktorsa ozaman zaten muayne vercekmisin belki bi kere gel diye yapmistir sen bilirsin ben olsam 22 yada 23 te detayliya giderim 24 veya sonrasi seker yuklemesine giderim ama sen bilirsin hangisi sana rahat olucaksa tabiki

Kızlar ben gidicem ya onun için bayram öncesi 8 Nisan'da detaylım etken olmuş olur mu? 20+2 oluyorum o zaman. Dönüşe mi alsam acaba randevuyu o zaman da iki hafta sonrası olacak

Kızlar bende de nefes darlığı başladı sanki nefesim yetmiyor gibi daha çok erken değil mi bunun için ya ne yapmam lazım acaba geçmesi için.
Canım gebe okulunda bi arkadaş vardı 23 haftaydı sanırım o onun da senin dediğin gibi oluyormuş, sanırım kalbimiz daha hızlı atıyor artık ondan oluyor olabilir ama rahatsız ediyorsa doktoruna görün tabi

Kızlar ben gidicem ya onun için bayram öncesi 8 Nisan'da detaylım etken olmuş olur mu? 20+2 oluyorum o zaman. Dönüşe mi alsam acaba randevuyu o zaman da iki hafta sonrası olacak
20. Haftada çağırıyorlar canım.Biliyorsun benim kontroller perinatolijide yapılıyor.Doktor detaylı için 20.haftaya randevu al dedi ama 24'e kadar yolu var.

Ay süper nasıl bişe anlatsana
Göbek deliğimin hemen altında üst üstte 2 hareketlilik hissettim sırt üsttü yatıyordum o sıra sonra biraz bekledikten sonra tekrardan biraz daha altında hareketlilik oldu gaz gibi sonra aralıklarla devam etti yine aralarda oluyor

Çarşamba gideceğim soracağım canim psikolojik bile olabilir emin olamadım. Ama yemek yedikten sonra oldu bugün de belki gaz da yapıyor olabilir.

Kızlar bende de nefes darlığı başladı sanki nefesim yetmiyor gibi daha çok erken değil mi bunun için ya ne yapmam lazım acaba geçmesi için.
Canım bende mevsim geçişlerine bağlı alerjik astımım vardı, som iki haftadır özellikle geceleri nefes alamadığımi kalbimin daha hızlı attığını hissettim. Burnuma deniz suyu kullanıyorum, rahatladigimdan emin olmak istiyorum. Geceleri de buhar makinesi aldım onu calistiriyorum bir tık daha böylelikle rahatlamış oldum

Ay çok heyecanlı karında oluyor demek ben kasıkta bekliyordum

Hele böyle akşam yemekten sonra uzan ellerini de çıplak karnına koy bak her şeyi hissediyorsun. Tam 1 hafta oldu hissetmeye başlayalı en çok yemekten sonra ve gece yatağa yatınca hissediyorum :)

Erken değil o zaman gideyim ben randevuma, sağol canım
Yok canın erken değil normalde 18.haftada başlayan bile var detaylıya. Çoğu doktor direk 20.haftada öneriyor zaten benimde haftaya tam 21 haftalıkken. Zaten doktor kendisinin göremediği bir şey olursa söyler hatta 28.haftada göremediği bir şey varsa tekrar çağırır hiçbir doktor görmezden gelmez dedi benim doktorum. Detaylı başka bir hastanede olcak benimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…