2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ben de önceye göre daha net hissediyorum canım. Elimi koyduğumda elimle hissetmeye başladım 😍 Yavaş yavaş tekmelere doğru gidiyoruz maşallah bebeklerimize 😍 ben 21.hafta için detaylı ultrason randevusu aldım. Biz de 19+4 olduk bugün. 23 Mart'ta inşallah göreceğim çok heyecanlıyım ☺️
Aynıyız seninle bende bugun 19+4üm😍 bazen tekme gibi geliyor pıt pıt güçlü ama daha tekme değildir hareketleri öyle hissediyoruz 🤗 benimde detaylı ultrason 21 martta. Çok heyecanlıyım inşallah sağlıklı haberlerini alırız da oh çekeriz 💖💖

Kızlar bende iki haftadır aralıklı olarak vajina ağrısı var nasıl anlatsam bilemiyorum vajina kemiğim ağrıyor ilk kez böyle bişey yaşıyorum normal mi acaba neden oluyor yaşatan var mı başka ?

Kızlar bu 1 ay süreyi bekliyorsunuz benim bu hafta gideceğim kontrole ilk defa bi ay boyunca ultrasona girmedim ama kafamda deli sorular bazen acaba yaşıyor mu kalbi atıyor mu diye kaygılanmadan yapamıyorum gelişimi duran bebeklerde anne belirti yaşıyor mu acaba diye soruyorum valla bu gebelik de iyice kafayı yedim heralde tek belirtim şeffaf olan vajinal akıntım 😴
Bende öyleydim hatta 1 ayı bekleyemefen 3 hafta da gidiyordum hemen. Doktor kalp atışını dinletene kadar içim rahatlamıyordu. İlk defa bu ay 1 ayı doldurduk artık hissediyorum kıpırtılarını sanırım bu beni rahatlattı yarın randevum var sanki daha az stresliyim bu defa 🤗

Kan değerlerine baktır istersen canım , b d vitamini düşmüş olabilir , kansızlık başlamış olabilir . Benim ilk 2 ay çok dökülüyordu d vitaminin düşük çıktı , şimdi sorun yaşamıyorum
olabılır kan ılacına daha başlamadılar çünkü persembe randevum var sorcxam tskler....

Kızlar ilk doktora gittiğime göre sat düzenlemesi yaptı 15+1 im şu an dün gittiğimde 16+4 çıktım sürekli böyle değişmesi normal mi ya da neye göre değişiyor

Kızlar tecrübeli anneler 15. haftadan sonra cinsiyeti değişen oldu mu ? Benim ikili taramada perinatolog net kız demişti dün kadın doğum doktorum net erkek dedi kafam karıştı. Kuzenlerimin de hep 16'dan 20'ye kadar erkekti kıza döndü acaba benim de olur mu ki :KK48: Kız istiyordum çok kız gibi de hissediyordum çünkü. :halay:

Kızlar bende iki haftadır aralıklı olarak vajina ağrısı var nasıl anlatsam bilemiyorum vajina kemiğim ağrıyor ilk kez böyle bişey yaşıyorum normal mi acaba neden oluyor yaşatan var mı başka ?
Günaydın canim ben de dün biraz fazla yemişim çok sıkıştırdı nefes falan alamaidm
O derece evde yürüdüm vs dün işte biraz zorlandım sanırım dün geceden beri vahinaya doğru ağrı gibi bir şey var tam anlatamıyorum da korktum ben de baktım sen de yazmışsın.

Kızlar vajina kemigim ağrıyor sürekli özellikle idrara sıkıştıgimda artıyor. Sizdede oluyormu çevremdekiler normal diyor kızımda 6. Aydan sonra ağrımaya baslamisti bunda erken oldu baya 2. Aydan beri var git gide artiyor sanki
benim de var doktoruma söyledim üstünde durmadı senin doktorun farklı bir şey söylerse bana da haber verir misin?

Arkadaşlar bişey sormak istiyorum bu detaylı ultrason hakkında daha dogrusu fikrinizi alacağım bu 3. Çocuğum ama inanın insanlık hali unutuyorum. Ben detaylı ultrasonu 18-23 haftaları arasında yapılıyor diye biliyordum. Fakat bana özel hastanedeki doktorum 24. Haftada gel hem detaylıya sokalım seni burdaki Perinatotojimizle hemde şeker yüklemesi testini ol bir seferde bitsin dedi ama kafam karıştı bu 18-23 arası haftaların da detaylı ultrason olmasının bir sebebi vardır elbet geç gitmem sorun olmasın sonra ya aklıma takıldı. Ve çok uzun süre sonraya denk geliyor doktorun dediğine göre 14-15 nisan gibi gitmem gerekecek detaylı ultrason için suan zaten 19+1im ben napcağımı bilemedim beynim yandı ya🤯

X