2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Çok geçmiş olsun canım inşallah hafif geçirir ve çabucak atlatırsın bol bol dinlen su iç, hatta karabiberli limonlu bi tavuk suyu çorba o seni terletir o şekilde atarsın vücudundan.
Ateşim öyle sık çıkıyor ki hep soğuk kompres yapıyorum, onu da yapiim bari her şeyi deniyorum🥹

Canım ben 3 yaşından beri diş ağrılarıyla uğraşıyordum . Annemde bana hamileyken çok diş ağrısı çekmiş , dişini çektirmiş filan . Sensodyne kullanmaya geçtim bende . Her sene illa yüzüm gözüm şişer bir diş apse yapardı . 2 tane de çürüğüm var onlarda ayrı dert . Demem o ki sensoyne bunların önüne geçti . Diğer macunlar gibi çok beyazlatmıyor ama ağrı ve apse konusunda 3 senedir çok rahatım . Hamilelikte kim bilir bu dişler ne kadar çok çektirecek bana demiştim ama olmadı çok şükür
Sensodyne hangisi acaba böyle ağrı, apselere iyi gelen? Ambalajı mor beyaz denmişti sanki ama bulamadım.

Canım bazen geç olabiliyormuş. İlk gebelikte 21.hafta civarı diyorlar ama ben 16. haftadan beri tiresim hissediyordum. Birkaç gündür elimi karnıma koyduğumda dolaştığını elimle hissediyorum 19+4 olduk bugün. Birde kiloyla da alakalı sanırım öyle okumuştum. Annenin kilosu da bebeği hissedip hissetmemeye etki ediyormus. Biliyorum insan korkuyor bir şey mi oldu diye. Ama kalbini bozma sen de birkac haftaya hissedersin bence ben genelde bir şey yiyip sola yatınca hissediyorum
İnşallah canım hissederim ya korkuyorum evet kilo kesin etkili hissetmiyorum ya

Üç haftadır hastayız evdeyiz bugün çıktık nasıl iyi geldi .. çocuklar için geziyoruz ama gerçekten evde kala kala bunalmışız . Okula da gidiyoruz çocuklarla ama hep bir koşturma bişey anlamıyoruz. Bahar da geldi artık dışarı zamanı :süslü:
Çok iyi yapmısşınız ankara henüz o kadar sıcak değil en azından benim için 😀 diğer haftasonunu bekliyorum bakalım

Dişçiye gittim kızlar kanal tedavisi dedi ama doktordan izin belgesi getirmem gerekiyormuş müdahale etmesi için

Kızlar selamm, ben sanıyorum ki covid oldum. Koku ve tat sıfır hiç almıyorum ne olursa olsun dün influenza falan baktılar ama tabi ki covid bakmadılar. Doktorum da covidsin büyük ihtmalle dedi 😓😓
İlk gebelikte 34. Haftada covit olunca parol haricinde ilaç alma demişti. Doğuma kadar kan sulandırıcı iğne vurdurmuştu. 1 hafta sonra tat koku gelmişti. Artık grip gibi herkeste yine salgın. Eskisi gibi etkili de değil korkma. Tat almasan da güzel beslen İyi olacaksınız inşallah. Geçmiş olsun

İlk gebelikte 34. Haftada covit olunca parol haricinde ilaç alma demişti. Doğuma kadar kan sulandırıcı iğne vurdurmuştu. 1 hafta sonra tat koku gelmişti. Artık grip gibi herkeste yine salgın. Eskisi gibi etkili de değil korkma. Tat almasan da güzel beslen İyi olacaksınız inşallah. Geçmiş olsun
Evet bana da şuan ilaç veremem dedi bol su ve dinlen dedi, yemeye çalışıyorum ama bu şekilde de çok garipmiş ilk kez yaşıyorum😞 çok çok teşekkür ederim ❤️ ateşim çıkmasa çok daha hızlı toparlarım da inanılmaz üşüyorum

Ben de senin gibi daha hissedemiyorum, bundan bi kaç hafta önce bişiler hissetmiştim ona da emin olamadım. Yabancı bloglarda da 24.haftaya kadar diyor ☺️

Ay dur 24 çok uzun 16 dayım o kadar beklemek istemiyorum 😀😀
Ben de bugün bir iki bise hissettim tam göbek deliğimin orda ama emin de değilim tabi 😃 dün de his yoktu ama karnım oynadı onu gördüm valla artık merakla bekliyorum :)

Kızlar şimdi size paranoyakça bir şey danışacağım 😅😅 bu kremleri yağları göğüslerinize de sürüyorsunuz değil mi çünkü onlar da büyüdüğü için catliyorlar vs aklıma bir şey takıldı bunlar o süt bezlerinden geçip süte geçer mi sizce ? Sürmezsem de çok acıyor resmen şekil değiştirdi kahverengi kısmı bildiğin kauçuk gibi oldu sizin de öyle mi ?

Kızlar şimdi size paranoyakça bir şey danışacağım 😅😅 bu kremleri yağları göğüslerinize de sürüyorsunuz değil mi çünkü onlar da büyüdüğü için catliyorlar vs aklıma bir şey takıldı bunlar o süt bezlerinden geçip süte geçer mi sizce ? Sürmezsem de çok acıyor resmen şekil değiştirdi kahverengi kısmı bildiğin kauçuk gibi oldu sizin de öyle mi ?
Kremlerin süte geçeceğini sanmıyorum canım hemen hemen bütün kadınlar kullanıyor çatlamasın diye korkma 😊

Son düzenleme:
Ben de ilk hamileliğimde 20.haftada hissetmiştim.Ama dün -16.hafta içindeyim-öksürüğümü kessin diye bal yedim-hiç tatlı yiyemiyorum ondan mı bilinmez-bal yer yemez karnımın sol altında bir kuş kanadı çırptı🥳🥳
Sonra eşimle çok bekledik ama bi daha olmadı😁

Kızlar vajina kemigim ağrıyor sürekli özellikle idrara sıkıştıgimda artıyor. Sizdede oluyormu çevremdekiler normal diyor kızımda 6. Aydan sonra ağrımaya baslamisti bunda erken oldu baya 2. Aydan beri var git gide artiyor sanki

X