2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ben sürekli sürmüyorum canım göğüslerim büyük olduğu için kremle sanki daha çok terliyor ve krem koku yaptı ya büyük göğüslüler anlar

İyi akşamlar kızlar nasılsınız ben eşimle temizlik yaptım yoruldum biraz beli mi ve bacaklarımı hissetmiyorum desem yeridir resmen şey oruç tutacakmısınız yaaa 17 haftalık oldum bugün ben herkes bebeğin büyüme gelişme evresi şimdi tutma diyorlar kararısz kaldım zaten çok çabuk açıkıyorum sizler de durum düşünce nasıl ??

Canım tutmayacağım hamile olduğum için doktorumda tutulmasını sağlıklı bulmadığını söyledi

Sanki çok sıkışmış gibi tuvalete gidip azcık yanarak idrar yapıp, karnımın alt tarafı ağrıyorsa anlıyorum hemen. Biraz da idrar kokusundan anlıyorum sanki çamaşır suyu gibi Antibiyotiksiz geçmiyor hamile kaldığımdan beri ben de 2. Ya da 3. Kez kullanıyorum

Parol ateşi düşürüyor. Kas kemik ağrıları 3 gün sonunda geçmişti. İnşallah senin de geçer.
Tutmayacağım. Bebeğin gelişimi etkiler diye korkarım. Kanama yeni bitti. Zaten vitamin de kullanmıyorum. Evde bebem var ona yemek kahvaltı koşturma. Allah affetsin tutamam

Bende onu soracaktım ya bende çok açıkiyorum sürekli hata kilo fazla sıkıntı olmasın diye biraz kistim kendimi kilo alınca bel bacak pert oruçta tutmak istiyorum ama bebek için gelişim zamanı bilemedim ya

Kızlar bu 1 ay süreyi bekliyorsunuz benim bu hafta gideceğim kontrole ilk defa bi ay boyunca ultrasona girmedim ama kafamda deli sorular bazen acaba yaşıyor mu kalbi atıyor mu diye kaygılanmadan yapamıyorum gelişimi duran bebeklerde anne belirti yaşıyor mu acaba diye soruyorum valla bu gebelik de iyice kafayı yedim heralde tek belirtim şeffaf olan vajinal akıntım

Benim de alt karnımda ağrı var biraz bir kaç saattir belli belli eminim tekrarladığına yarın tahlile gideceğim büyük ihtimalle yine antibiyotik

19. Haftadayim ikinci bebegimde ramazan tam dogumumdan 8 gün sonrasına denk gelmişti tutamamistim ilk bebegimde hamileydim onda da tutamamistim bunda da tutmayacağım sevap alayım derken sabinin yiceginden vitamininden kısıp onun günahına girmek istemiyorum gelişim geriliği yada ilerde kilo düşüklüğü olursa onun vicdan azabını çekmek istemiyorum.

Herkese selam aranıza yeni katıldım 🖐 18 haftalık hamileyim, erkek olduğu düşünülüyor, doktorlarınız oruç konusunda bir yorumda bulundu mu acaba
Doktorum oruç tutmanın bebeğin gelişimine olumsuz bir etkisi yok kendini iyi hissediyorsan tutmak istiyorsan tutabilirsin dedi. Tansiyon durumlarına filan dikkat etmemi söyledi

Benimde 1 ay oldu çarşamba günü kontrolüm var tek düşündüğüm bebeğim yaşıyor mu ya çok tuhaf bi duygu bebeği hissetmediğimiz için tedirgin olmamız normal bence canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…