2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Göbek deliğimin hemen altında genellikle solunda ve ara ara sağında hissediyorum artık hisler netleşti bazen böyle içimde bir şey kayar gibi ama genellikle sanki pıt pıt vururmuş gibi hissediyorum hatta şuan yazarken bile öyle 😍 19+3üm. Yarın doktor kpntrolüm olüm var ona da başı neresi ayağı neresi 😍 çünkü genelde sol tarafta hissediyorum kıpırtıları arada ortada ve sağda oluyor
Bende genelde sol da ve tam ortada hissediyorum ama aşağıda kasık bölgemde hissediyorum böyle belli saatlerde pıt pıt vurma şeklinde ❤️

Kızlar günaydın. Hamileyken dişine işlem yaptıranınız var mı şu an 16. Haftadayım geceden beri diş ağrısı çekiyorum artık dayanamıycam

Benim de tekrar nüksetti galiba idrar yolu dünden beri idrardan sonra yanma ve sanki böbreklerimde ağrı var akıntımında rengi koyulaştı of daha 10 gün önce antibiyotik kullandım. Sanırım banada devamlı olacak gibi gibi yarın tahlil vereyim bari 🙄
Bende ikinci defa antibiyotiğe başladım kronikleşmiş probiyotik verdi bunu kullan bakalım iyi gelicekmi dedi 🥹

göbek deligimden asagi sag capraz la direk gobek deligi alti dik orda hissettim
ay ben bugun sordum doktoruma yerinide gosterdim ve o surtme hissini avcuna yaptım bana erken genelde ilk anneler 19-20de hissediyo ama simdi olay sende olunca biseyde diyemiyorum sana olmus olabilir dedi gulduk tarifin bebek gibi ama hic sanmiyorum dedi 😢
Yanıldık ey halkım, benimki de değildi muhtemelen 😀

Kızlar günaydın. Hamileyken dişine işlem yaptıranınız var mı şu an 16. Haftadayım geceden beri diş ağrısı çekiyorum artık dayanamıycam
Bunu bende merak ediyorum dilimde aft çıkmıştı bir haftadan beri mahvetti beni dişime de o mu ağrı yapıyor yoksa dişim mi ağrıyor anlamadım illet bişey şuan daha biraz duruldu gibi ama diş etlerimde kanıyor. Açıkçası doktora gidip işlem yaptırsam mı daha kötü olur hiç dokundurmasam mı bilemedim 🥺 kendi doktoruma danışacağım önce. 3 aydan sonra yapılabiliyormuş acil durumlarda

Ben hareket hissetmiyorum daha keski bende hissetsem ya insan korkuyor ya
Canım bazen geç olabiliyormuş. İlk gebelikte 21.hafta civarı diyorlar ama ben 16. haftadan beri tiresim hissediyordum. Birkaç gündür elimi karnıma koyduğumda dolaştığını elimle hissediyorum 19+4 olduk bugün. Birde kiloyla da alakalı sanırım öyle okumuştum. Annenin kilosu da bebeği hissedip hissetmemeye etki ediyormus. Biliyorum insan korkuyor bir şey mi oldu diye. Ama kalbini bozma sen de birkac haftaya hissedersin bence ben genelde bir şey yiyip sola yatınca hissediyorum

Göbek deliğimin hemen altında genellikle solunda ve ara ara sağında hissediyorum artık hisler netleşti bazen böyle içimde bir şey kayar gibi ama genellikle sanki pıt pıt vururmuş gibi hissediyorum hatta şuan yazarken bile öyle 😍 19+3üm. Yarın doktor kpntrolüm olüm var ona da başı neresi ayağı neresi 😍 çünkü genelde sol tarafta hissediyorum kıpırtıları arada ortada ve sağda oluyor
Ben de önceye göre daha net hissediyorum canım. Elimi koyduğumda elimle hissetmeye başladım 😍 Yavaş yavaş tekmelere doğru gidiyoruz maşallah bebeklerimize 😍 ben 21.hafta için detaylı ultrason randevusu aldım. Biz de 19+4 olduk bugün. 23 Mart'ta inşallah göreceğim çok heyecanlıyım ☺️

Canım ben 3 yaşından beri diş ağrılarıyla uğraşıyordum . Annemde bana hamileyken çok diş ağrısı çekmiş , dişini çektirmiş filan . Sensodyne kullanmaya geçtim bende . Her sene illa yüzüm gözüm şişer bir diş apse yapardı . 2 tane de çürüğüm var onlarda ayrı dert . Demem o ki sensoyne bunların önüne geçti . Diğer macunlar gibi çok beyazlatmıyor ama ağrı ve apse konusunda 3 senedir çok rahatım . Hamilelikte kim bilir bu dişler ne kadar çok çektirecek bana demiştim ama olmadı çok şükür

Yaptırmadım ama 2. Trimesterde işlem yapılıyor diye duymuştum bende yıllarda diş ağrısı çektim ama hamilelikten önce tüm diş tedavilerimi yaptırdım yoksa çok çekerdim bende

Ürinonvefi ben iki kutu kullandım bence güzel bir takviye. Kültür temizse çok sorun olmadığını söylüyor doktorum hep, idrar yaparken yanma da yoksa ilaç vermiyor. Benim de kültür değil de normal idrar tahlilimde genelde çıkıyor hep malesef
Çok teşekkür ederim çok sağolun 💖 ben bi şehir dışına gittim geldim orda havuza girdim ıslak kalmamaya filan çok dikkat ettim ama ondan olduğunu düşünüyorum bi de su tüketimim çok az onu da artırmam lazım, inşallah ben de faydasını görürüm

X