2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
diş ağrısı çeken arkadaşlar,sabah aç karna Hindistan cevizi ile oil pulling araştırıp deneyin,bir zararı olmaz hemde ağızdaki bakteri ve asit artışına iyi geliyor.Çürük vs varsa daha az ağrı yapıyor.Bende mide bulantım geçsin tekrar başlıcam.Çürük olmasa bile yapılmasında sakınca olmayan bir yöntem

Benim de arada bakteri çıkıyor idrarda kültürde bir şey yok bol su içiyorum bi de c vitaminli şeyler yiyorum cranberry hamilelikten önce çok kullanırdım henüz kullanmadım ama normalde çok iyi gelir. sprofmay sprofmay

Cranberry ben de kullanıyorum kronik idrar yolları enfeksiyonum var azcık soğukta kalsam az su içsem hemen başlıyor, onu engellemek için vermişti. Biraz kullanmayı aksattım soğukta kaldım bu saatte ağrıya uyandım yine , antibiyotik içiyorum cefaks :KK43:
Daha önce hiç duymamıştım bu takviyeyi sizin memnun kalmanıza sevindim inşallah benim de hemen çare olur, yanlarım filan ağrıyor hep bi de tahlili vereli bir hafta oldu devlet hastanesi olunca geç çıkıyor malum inşallah artmamıştır 🤦🏻‍♀️

Kızlar günaydın. Hamileyken dişine işlem yaptıranınız var mı şu an 16. Haftadayım geceden beri diş ağrısı çekiyorum artık dayanamıycam
Canım benim de ağlıyordu Şimdi biraz geçti perşembe gideceğim diş hekimine. Doktoruma sordum film cektirebilirsin antibiyotik alabilirsin enfeksiyon durumu varsa yapılmasını öneriyoruz dedi.

Daha önce hiç duymamıştım bu takviyeyi sizin memnun kalmanıza sevindim inşallah benim de hemen çare olur, yanlarım filan ağrıyor hep bi de tahlili vereli bir hafta oldu devlet hastanesi olunca geç çıkıyor malum inşallah artmamıştır 🤦🏻‍♀️
Cranberry yaban Mersini gibi bir meyve idrar yollarındaki e coli bakterisinde etkili oluyor. Ben gebelik öncesi sürekli kullanıyordum benim vazgeçilmezdim. Bazı marketlerde cranberry suyu da var hatta. Aynı vişne suyu mantığı. gebelikte de sordum doktoruma kullanabilirsin dedi ama şimdilik suyla gectigi için gerek olmadı. Bol bol su için günde 3 litre.

Kızlar selamm, ben sanıyorum ki covid oldum. Koku ve tat sıfır hiç almıyorum ne olursa olsun dün influenza falan baktılar ama tabi ki covid bakmadılar. Doktorum da covidsin büyük ihtmalle dedi 😓😓
anaaaa gecmiis olsun askisii napcakmisin ilac yok dinlen mi dedi bian once iyiles insallaah

Kızlar selamm, ben sanıyorum ki covid oldum. Koku ve tat sıfır hiç almıyorum ne olursa olsun dün influenza falan baktılar ama tabi ki covid bakmadılar. Doktorum da covidsin büyük ihtmalle dedi 😓😓
Geçmiş olsun canim bol bol c vitamini al ve d vitamini vermiştir diye düşünüyorum. İnsallah en kısa sürede geçer.

Çok geçmiş olsun canım, sıcak suya limon sıkıp içmeyi dene istersen bana çok iyi gelir sana da yarar belki

Kızlar çok şükür hiçbir sıkıntım yok fakat geceleri uyuyamıyorum, 4 saat ancak uyuyorum. Bu durumu yaşayanınız var mı? Ne yapmam lazım uyuyabilmem için 😌

anaaaa gecmiis olsun askisii napcakmisin ilac yok dinlen mi dedi bian once iyiles insallaah
Yarın ya da salı crp istedi bakalım ona göre gene antibiyotik dedi😕 teşekkür ederim canımm
Geçmiş olsun canim bol bol c vitamini al ve d vitamini vermiştir diye düşünüyorum. İnsallah en kısa sürede geçer.
Umarım çok çok teşekkür ederim canım 🌸
Çok geçmiş olsun canım, sıcak suya limon sıkıp içmeyi dene istersen bana çok iyi gelir sana da yarar belki
Onu da deniim sıcak değil ama normal suya sıkıyorum çok teşekkür ederim 🌸🌸

Cranberry yaban Mersini gibi bir meyve idrar yollarındaki e coli bakterisinde etkili oluyor. Ben gebelik öncesi sürekli kullanıyordum benim vazgeçilmezdim. Bazı marketlerde cranberry suyu da var hatta. Aynı vişne suyu mantığı. gebelikte de sordum doktoruma kullanabilirsin dedi ama şimdilik suyla gectigi için gerek olmadı. Bol bol su için günde 3 litre.
Tamam dikkat edicem çok sağolun😌

Kızlar çok şükür hiçbir sıkıntım yok fakat geceleri uyuyamıyorum, 4 saat ancak uyuyorum. Bu durumu yaşayanınız var mı? Ne yapmam lazım uyuyabilmem için 😌
Ben de öyleyim canım, yatakta tek yatmak istiyorum yayıla yayıla biraz bunun etkisi var sanırım eşimden rahatsız oluyorum 😅 hatta bu gece oturma odasına kaçtım uyuyamayınca. Zaten 2 saatte bir çok sıkışık bir şekilde tuvalete koşuyorum bi de bu var 🤦🏻‍♀ haliyle uykular yalan

Çok geçmiş olsun canım inşallah hafif geçirir ve çabucak atlatırsın bol bol dinlen su iç, hatta karabiberli limonlu bi tavuk suyu çorba o seni terletir o şekilde atarsın vücudundan.

Ben de öyleyim canım, yatakta tek yatmak istiyorum yayıla yayıla biraz bunun etkisi var sanırım eşimden rahatsız oluyorum 😅 hatta bu gece oturma odasına kaçtım uyuyamayınca. Zaten 2 saatte bir çok sıkışık bir şekilde tuvalete koşuyorum bi de bu var 🤦🏻‍♀ haliyle uykular yalan
Bende öyleyim canım, oda oda geziyorum resmen 🙊 zaten tuvalete kalktı mı uyku falan kalmıyor. Hamilelikte herkes çok uyursun derken ben hiç uyuyamıyorum, bu da korkutuyor bebegi etkiler mi acaba diye. Ama tek olmadığımı bilmek rahatlattı

Üç haftadır hastayız evdeyiz bugün çıktık nasıl iyi geldi .. çocuklar için geziyoruz ama gerçekten evde kala kala bunalmışız . Okula da gidiyoruz çocuklarla ama hep bir koşturma bişey anlamıyoruz. Bahar da geldi artık dışarı zamanı :süslü:

X