2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
kizlar kacinci haftada karinlariniz buyumeye fark atmaya basladi,benim pazartesi 16 olucak ,sanki 3 aylik gibi ,bugin zor tuttum kendimi doktora gitmim diye,carsamba randevum var
Ben bu hafta büyüme patlaması yaşadım. 17de başladı çıkmaya ama 18 de hem baya çıkıp sertleşti hem de hareketlerini net bir şekilde her gün hissediyorum bugün de doktor kontrolüm var zaman geçmiyor

selamlar kızlar giremedim 2 gündür herkes iyidir umarım okuyorum yetişmeye çalışıyorum ne çok konussumussunuz kaçırdım :)
Benim de hala dişim sızlıyor gibi kurum diş hekimine göründüm enfeksiyon durumu yok dedi muhtemelen ufak bir çürük var o sızlıyor her zaman değil gitmeli miyim kendi doktoruma bilmiyorum elletsem daha mı kötü olur elletmesem ilerler mi kararsız kaldım. Çok ciddi bir ağrı olmadığı için. Valla durumlar böyle , bazen ufacık bir kıpırtı hissediyor gibiyim ama hiç emin de olamıyorum. Haftaya çarşamba kontrol var detaylı ultrason bakalım umarım insallah her şey yolundadır.

Yasa çok sevindim yemin ederim mm rabbim hep böyle mutlu haberlerle donmeyi nasip etsinn benimde plasenta circumvallate plasenta diye geçiyormuş gelişim geriligi yada bebeğin ani kalp durmasina sebep olabilirmiş banada dua edin inşallah bende senin gibi güzel haberler alirimmm

Askııım gözün aydın bak sana demiştim ben çok sevindim sağlıkla gelsin inşallah bebiş

Darısı senin başına korkma canım inşallah sende hayırlı haberler alacaksın dualarımız seninle

Şükürler olsunnn yaşasın çok güzel haber bu ohhh ya

kuzum eger iltihabik bir durum yoksa ve doguma kadar idare ediyim diyosan sana bi dis macunu soyleyim bosuna aci cekme sensodyne hızlı rahatlama ama kesinlikle mor beyaz paket olan beyazlatici etkili olan degiill duz classic olani gorselde koyuyorum fircalarken agriyan tarafin neresiyse disi tam tespit edemiyosan 2 sag 2 sol ve altindaki yada ustundeki dislerede gelcek sekilde kuru fircayla sur 2 dakika bekle hic bisey yapma bir findik kadar al ama mercimek az gelir 2 dk sonrasi normal basla fircalamaya 2. gune kalmadan bayaaa rahatlatiyo var olan curugude kucultuyo discim onermisti cok faydasini gordum

etmezmiyimmm hepimize ediyorum sağlıklı haberler al sonrada saglikla kucagimiza alalim bebislerimizi insallaaaaah ya sanirim plesanta islevini yaptigi surece kanamaymis sekilmis cok onemli mi bilemedim ya insallah islevini tam yerine getirir guzel guzel buyuz bebisko

Askııım gözün aydın bak sana demiştim ben çok sevindim sağlıkla gelsin inşallah bebiş
ayh vallahi ultrason yatagindan kalkamadim hocam netmiyiz kesin mi kuculmus mu bi daha bakalim mi dedim tam 8 kere bakti ya kiyamam canim doktorum ya hic yok demiyo en son 1 cm diyince yemin edin dedim yemin ederim diyo sjsjsjsjsjs baaal baaaal

Tamamdır canım ben bunu da bi deniiim zaten ilaç veremediler sadece parolle ateşimi düşürmeye çalıştılar serum taktılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…