2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
allaaahııımmmmmm 1 cme inmis biiiir cığlık atmak istiyorum yarabbiiimmmm çok şükür ne büyüksün doktor dediki sana guzel bi haber veriyim okudun ufledin mi naptinsa kanama alanin yok kadar kalmis dedi bu hafta gelsen gormeye bilirmisim dedi olctu 1 cm dedi kalbim durucaaak oglanda hobbidi hobbidi oynuyodu ayh valla dualarinizda iyi geldi cok tesekkur ederim

Oh çok şükür canım sevincin daim olsun inşallah hep güzel haberlerini alalım yavruşlarımızın

Ayyy Allah'ım çok sevindiiimmmm.ya çok şükür yarabbbi gözümüz aydın olsun inşallah senin oğluş çok savaşçı canım inşallah bir sıkıntı cikadan sağ salim kucaklarımiza alalım inşallah

ayh valla kim dua ettiyse icinden iyi ne gecirdiyse hakkimda allah bin katini versin ona kotu gun gormesin okadar mutluyum ki tarif edemiyorum kaybolup gitsin kotu gununu yasamiyim bidaha insallah saglikla aliyim kucagima hakikaten tam bir savasci anasinin panik ataklarina inat savasiyo yavruum cok sukur bin sukur her animiza

Amin inşallah canım birbirimize etiklerimiz dualar sayesinde Allah'ın yardımıyla inşallah bebeişlerimizi kucaklarimiza alalim bende 6 haftalıktan 12 haftaya kadar devamlı kahverengi akıntı gördüm sebebsiz inanaki çok korkmuştum Allah kimseye yaşatmasin

Ay canım gözün aydın inşallah bidahaki gidişinde o 1cm de olmayacak doğuma kadar mükemmel bir hamilelik geçireceksin zor zamanlar geçirdin şimdi hamileliğin keyfini çıkarmaya çalışşş

Vurmasını hissedebilirmiyiz şuan emin değilim çünkü küçükler Sıvı içinde kayma şeklinde hisler benimki yani o Sıvı içindeki hareketini vuruşunu hissediyorum gibi Bi kaç hafta hepimize vuracaklar ama eminim o zaman net net gorucez insallah

Ohhh çok şükür canım
Bana 20-24 hafta arası dediler ama tabi sizin doktorunuz öyle dediyse vardır bildiği
İptal ettim aldığım randevuyu canım bende o zamanı bekleyeceğim henüz 17 olduk bugün

bilmezmiyim 1.5 ay cektim ben kanamayi bide benim alan cok buyuktu oglum onuda yendi cok sukur

Bu insanlar ne kadar yüzsüz ya ben biri çağırmasın da gitmiyim derdindeyim. Zaten çalışıyorum üstüne yorgunluk evin işi millet çok geniş

Plesantaya dair bi yorum olmadi canim benin kanama alani vardı plesantaya değmiyor sorun yok demişti plesanta konusu bi bu şekilde geçmişti

Ay canım gözün aydın inşallah bidahaki gidişinde o 1cm de olmayacak doğuma kadar mükemmel bir hamilelik geçireceksin zor zamanlar geçirdin şimdi hamileliğin keyfini çıkarmaya çalışşş
ayh amiiin insallah bir daha kötü haber almıyım bitsin gitsin bukadarla ama herseye cok sukur yasamamiz gerekiyomus yasadik herseyine cok sukur bin sukuur

Ayyyy çok sevindim canımm bugün bunu kutla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…