2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
allaaahııımmmmmm 1 cme inmis biiiir cığlık atmak istiyorum yarabbiiimmmm çok şükür ne büyüksün 🙏 doktor dediki sana guzel bi haber veriyim okudun ufledin mi naptinsa kanama alanin yok kadar kalmis dedi bu hafta gelsen gormeye bilirmisim dedi olctu 1 cm dedi kalbim durucaaak oglanda hobbidi hobbidi oynuyodu ayh valla dualarinizda iyi geldi cok tesekkur ederim 🙏🥰

allaaahııımmmmmm 1 cme inmis biiiir cığlık atmak istiyorum yarabbiiimmmm çok şükür ne büyüksün 🙏 doktor dediki sana guzel bi haber veriyim okudun ufledin mi naptinsa kanama alanin yok kadar kalmis dedi bu hafta gelsen gormeye bilirmisim dedi olctu 1 cm dedi kalbim durucaaak oglanda hobbidi hobbidi oynuyodu ayh valla dualarinizda iyi geldi cok tesekkur ederim 🙏🥰
Oh çok şükür canım sevincin daim olsun inşallah hep güzel haberlerini alalım yavruşlarımızın 🥰

Ayyy Allah'ım çok sevindiiimmmm.ya çok şükür yarabbbi gözümüz aydın olsun inşallah senin oğluş çok savaşçı canım inşallah bir sıkıntı cikadan sağ salim kucaklarımiza alalım inşallah 🤲🤲🤲💪💪💙💙

Ayyy Allah'ım çok sevindiiimmmm.ya çok şükür yarabbbi gözümüz aydın olsun inşallah senin oğluş çok savaşçı canım inşallah bir sıkıntı cikadan sağ salim kucaklarımiza alalım inşallah 🤲🤲🤲💪💪💙💙
ayh valla kim dua ettiyse icinden iyi ne gecirdiyse hakkimda allah bin katini versin ona kotu gun gormesin okadar mutluyum ki tarif edemiyorum kaybolup gitsin kotu gununu yasamiyim bidaha insallah saglikla aliyim kucagima hakikaten tam bir savasci anasinin panik ataklarina inat savasiyo yavruum cok sukur bin sukur her animiza

ayh valla kim dua ettiyse icinden iyi ne gecirdiyse hakkimda allah bin katini versin ona kotu gun gormesin okadar mutluyum ki tarif edemiyorum kaybolup gitsin kotu gununu yasamiyim bidaha insallah saglikla aliyim kucagima hakikaten tam bir savasci anasinin panik ataklarina inat savasiyo yavruum cok sukur bin sukur her animiza
Amin inşallah canım birbirimize etiklerimiz dualar sayesinde Allah'ın yardımıyla inşallah bebeişlerimizi kucaklarimiza alalim bende 6 haftalıktan 12 haftaya kadar devamlı kahverengi akıntı gördüm sebebsiz inanaki çok korkmuştum Allah kimseye yaşatmasin 🤲🤲

Ay canım gözün aydın inşallah bidahaki gidişinde o 1cm de olmayacak doğuma kadar mükemmel bir hamilelik geçireceksin ♥️💃🏻 zor zamanlar geçirdin şimdi hamileliğin keyfini çıkarmaya çalışşş♥️

Ben bugün itibariyle 16+0 ım. Bikaç gündür şöyle bişey hissediyorum bebeğe dair bi hissiyat mı bilmiyorum ama, anlık bir vurma gibi bir şey. Hani bazılarımız kanat çırpışı kayma filan dedi ya hiç öyle bişey hissetmedim. Dediğim gibi anlık vurma gibi bir şey ve öyle olunca sanki o nokta sertleşiyo gibi oluyo. Acaba bebek hareketi mi çok merak ediyorum 🥹
Vurmasını hissedebilirmiyiz şuan emin değilim çünkü küçükler Sıvı içinde kayma şeklinde hisler benimki yani o Sıvı içindeki hareketini vuruşunu hissediyorum gibi 😅 Bi kaç hafta hepimize vuracaklar ama eminim o zaman net net gorucez insallah 😂😍

Ohhh çok şükür canım
Bana 20-24 hafta arası dediler ama tabi sizin doktorunuz öyle dediyse vardır bildiği
İptal ettim aldığım randevuyu canım bende o zamanı bekleyeceğim henüz 17 olduk bugün

Amin inşallah canım birbirimize etiklerimiz dualar sayesinde Allah'ın yardımıyla inşallah bebeişlerimizi kucaklarimiza alalim bende 6 haftalıktan 12 haftaya kadar devamlı kahverengi akıntı gördüm sebebsiz inanaki çok korkmuştum Allah kimseye yaşatmasin 🤲🤲
bilmezmiyim 1.5 ay cektim ben kanamayi bide benim alan cok buyuktu oglum onuda yendi cok sukur

Muhteşem bir yaklaşım :süslü: Benim ruh sağlığı bozuk görümcem var bir haftasonu evdeyim boşanmış. Gelir evde ne var karıştırır yer içer gidene kadar ağzı boş durmaz ve saçma sapan konuşur . Türkçesi de o kadar bozuk ki bazen ne dediğini anlamıyorum Allah yardımcım olsun ne diyeyim eşim var arada sonuçta yoksa kendi akrabam olsa eve almam. Ha bir de arar açmam yine de gelir
Bu insanlar ne kadar yüzsüz ya ben biri çağırmasın da gitmiyim derdindeyim. Zaten çalışıyorum üstüne yorgunluk evin işi millet çok geniş

Ben daha hiiiiiç hissetmedim , iki gün önce görmesem paniklerdim sanırım , haftaya da göreceğim kızçemi ❤️ ama hiç bir pıt pıt ya da kıpırtı falanm hissetmedim . Benim plasentam önde o sebeple diye düşünüyorum , sizinki nerede konumlanmış ?
Plesantaya dair bi yorum olmadi canim benin kanama alani vardı plesantaya değmiyor sorun yok demişti plesanta konusu bi bu şekilde geçmişti

Ay canım gözün aydın inşallah bidahaki gidişinde o 1cm de olmayacak doğuma kadar mükemmel bir hamilelik geçireceksin ♥️💃🏻 zor zamanlar geçirdin şimdi hamileliğin keyfini çıkarmaya çalışşş♥️
ayh amiiin insallah bir daha kötü haber almıyım bitsin gitsin bukadarla ama herseye cok sukur yasamamiz gerekiyomus yasadik herseyine cok sukur bin sukuur

Ayyyy çok sevindim canımm bugün bunu kutla 🥰

X