2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Merhabalar 🌸 sizlere bir şey sormak istiyorum progestanı fitil olarak kullanıyorum ama iyice zorlanmaya başlamıştım dün gece cok zor oldu koymak ileri itemedim şiş rahim içi bu normal mi gebelikte alakası var mı yoksa enfeksiyon veya mantar kist gibi bir şey olabilir mi acile gitmem gerekiyor mu sizce

kuzum eger iltihabik bir durum yoksa ve doguma kadar idare ediyim diyosan sana bi dis macunu soyleyim bosuna aci cekme sensodyne hızlı rahatlama ama kesinlikle mor beyaz paket olan beyazlatici etkili olan degiill duz classic olani gorselde koyuyorum fircalarken agriyan tarafin neresiyse disi tam tespit edemiyosan 2 sag 2 sol ve altindaki yada ustundeki dislerede gelcek sekilde kuru fircayla sur 2 dakika bekle hic bisey yapma bir findik kadar al ama mercimek az gelir 2 dk sonrasi normal basla fircalamaya 2. gune kalmadan bayaaa rahatlatiyo var olan curugude kucultuyo discim onermisti cok faydasini gordum
Sagol canim perşembeye randevu aldım kendi doktorumdan en son hemen hamilelik öncesi çekildiğim röntgen var ona bakıp anlar ve yönlendirir sanırım o zamana kadar denerim bi senin yöntemi. Doğal diş macununa geçmiştik hamileliği öğrendiğimden beri onlar da korumuyor sanırım ondan mı oldu bilmiyorum artık. Neyse insallah işleme gerek kalmadan doğuma kadar idare ederim 🙏🏻

Merhabalar 🌸 sizlere bir şey sormak istiyorum progestanı fitil olarak kullanıyorum ama iyice zorlanmaya başlamıştım dün gece cok zor oldu koymak ileri itemedim şiş rahim içi bu normal mi gebelikte alakası var mı yoksa enfeksiyon veya mantar kist gibi bir şey olabilir mi acile gitmem gerekiyor mu sizce
Benim de sonlara doğru öyle olmaya başlamıştı 2 fitil yerine 1 fitil 1 ağızdana geçmiştim. İlişki yasağı da olunca iyice daraliyo ve fitilden hassaslaşıyo heralde.

Normal canım

Benim de sonlara doğru öyle olmaya başlamıştı 2 fitil yerine 1 fitil 1 ağızdana geçmiştim. İlişki yasağı da olunca iyice daraliyo ve fitilden hassaslaşıyo heralde.
Normal değil mi ağlamama engel olamadım fark edince çok korktum 10. Haftamdayım daha sizler daha tecrübelisisiniz diye sizlere sormak istedim Allah razı olsun 🥺

Normal değil mi ağlamama engel olamadım fark edince çok korktum 10. Haftamdayım daha sizler daha tecrübelisisiniz diye sizlere sormak istedim Allah razı olsun 🥺
Yani bana normal geldi, gittiğimde doktora anlattım o da olabilir dedi. Sonra da komple bıraktırdı zaten. Sorabiliyosan ağızdan alabilir miyim diye bi sor istersen.

İdrarda lökosit 32 çıkmış doktoruma sordum urinonvef cranberry diye bir takviye söylemiş bi de akıntı varsa trivag fitil demiş 3 gün. Kullananlar oldu mu kızlar? 32 çok mu yüksek endişelenmeli miyim ☹️ kültürde üreme yok ama en azından

allaaahııımmmmmm 1 cme inmis biiiir cığlık atmak istiyorum yarabbiiimmmm çok şükür ne büyüksün 🙏 doktor dediki sana guzel bi haber veriyim okudun ufledin mi naptinsa kanama alanin yok kadar kalmis dedi bu hafta gelsen gormeye bilirmisim dedi olctu 1 cm dedi kalbim durucaaak oglanda hobbidi hobbidi oynuyodu ayh valla dualarinizda iyi geldi cok tesekkur ederim 🙏🥰
Bence herkes senin icin dua etmistr. Rabbim saglkla kavustursn oglusuna. Yolu yariladik sayilir . Kalan zamanimiz rahat gecsin insallh

Benm de progestandan sonra sis olmustu 1.5 aydr birakmama ragmen hala var. Iceri zor yerlesio fitil. Doktor odem olabilir dedi aman omsemedi

Kızlar bakın bu da benim oğluşumun suratı ilk defa bu kadar net gördük 🥹🥹 18+1

Eklentiler

• IMG_2533.jpeg
    IMG_2533.jpeg
    105,6 KB · Görüntüleme: 89
Canım senin hazımsızlık nasıl ben kendim dün karamercimek çorbası yaptım sade içtim su yanında içmedim dünden beri öyle yapıyorum limonlu su tüketiyorum maden suyu ve süt içtim çok şükür iyim bugün
Ben daha iyiyim bugün sabah sütle gevrek yedim sadece akşamüstü biraz mercimek yemeği ve yoğurt yedim ama iştahsızım sanki çok yersem kötü olacakmışım gibi. Maden suyu içiyorum ben de şu an

İdrarda lökosit 32 çıkmış doktoruma sordum urinonvef cranberry diye bir takviye söylemiş bi de akıntı varsa trivag fitil demiş 3 gün. Kullananlar oldu mu kızlar? 32 çok mu yüksek endişelenmeli miyim ☹️ kültürde üreme yok ama en azından
İdrar yaparken yanma varmıydı?

Vurmasını hissedebilirmiyiz şuan emin değilim çünkü küçükler Sıvı içinde kayma şeklinde hisler benimki yani o Sıvı içindeki hareketini vuruşunu hissediyorum gibi 😅 Bi kaç hafta hepimize vuracaklar ama eminim o zaman net net gorucez insallah 😂😍
Aaa o zaman benim hissettiğim bebek değil ben atma gibi hissediyorum kayma falan değil, yanlış alarm

X