2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
kesinlikle öyle kıpraşmaya başlasalar bence çok çok daha rahat edecek içimiz çünkü böyle kontrolden kontrole devamlı sabretmeye çalışıyoruz

Canımm aynı gün kontrol randevumuz var benimde 13 Mart günler geçmek bilmiyor

Benim de geçen haftaya kadar aynıydı aynıyız seninle 1 haftadır rahatladım bence bazılarımızın geç geçiyor.

Doktoruma randevu aldım yarın için, soracağım gittiğimde. En son doğuma kadar ara vermeden kullan demişti ama yoruldum artık bulantı kusma durumundan
Ben asiri kusmalarmdan dolayi baslayamadm bile. 12. Haftada verdi 14. Haftam bitio malesef baslayamadm ona ragmen yatana kadr kusuyorm

o kadar fena nezle gibi bir şey oldum ki burnum tıkalı devamlı hapşırıyorum portakal mandalina falan yiyiyorum ama nafile
Ihlamur kaynat balla karıştır iç ben onunla toparladım kendimi yatak döşek yatıyordum bende geçmiş olsun

Kızlar detaylı ultrason yaptıran var mı ? Ne zaman yapılması gerek ? Haftaya salı devlette randevum var devlet yapıyormu bilginiz var mı? 15+5'deyim tecrübelerinizi talibim

Kızlar detaylı ultrason yaptıran var mı ? Ne zaman yapılması gerek ? Haftaya salı devlette randevum var devlet yapıyormu bilginiz var mı? 15+5'deyim tecrübelerinizi talibim
Merhaba ben de 15+6dayım. Bugün randevumuz vardı. Doktorum detaylı ultrason için 20 ile 24 arası uygun olur dedi. Biz de 19nisana randevu aldık. 23 haftalıkken

Canım devlette yapılması için sana devletteki doktorun yeşil alan açması gerekiyor . Eğer gittiğin hastanede perinatolog varsa alan açıldıktan sonra randevu alman gerekiyor . Her devlet hastanesinde yok . İstanbuldaysan alan açılmadan Cerrahpaşa ve çapadan online randevu alarak yapılıyor

o zaman biraz daha araştırma yapmak gerekecek bu konuda
Katlananlarin yanlarda bacakları var kovalar gibi bükülme olmuyor yani onlar daha kullanışlı yer açısından bende markette bulunca aldım ama bacaklar açıkken katlanmiyor yani öyle aniden katlanma olma durumu olmuyor kovalwr gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…