2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
kızlar internette cok dogru kaynak bulamadim guvenilir yarin doktorumada sorucam ama yeni korkum basladi ben epilepsi hastasiyim bi tik hafif versiyon cok sukur amaa acaba bu benden bebege gecer mi genetik olarak falan

Merhaba geçmiş olsun.Bende de çok düşük enfeksiyon var.Doktorum bol su içmemi söyledi. Antibiyotik falan vermedi.Sizin crp mi yüksek kaç çıktı
Merhaba benimde öyle 19 çıkmış önemli değil dedi doktor ama neden bir türlü geçmiyor anlamadım. Daha önce 40 çıkmıştı gripken normal ilaç kullanacak kadar kötü değil demişti. Sizin kaçtı

kızlar internette cok dogru kaynak bulamadim guvenilir yarin doktorumada sorucam ama yeni korkum basladi ben epilepsi hastasiyim bi tik hafif versiyon cok sukur amaa acaba bu benden bebege gecer mi genetik olarak falan
Tüp bebekte söylerlerdi öyle olsa canım bana bi sürü hastalık falan sordular genetik olma ihtimali var mı diye

Kızlar 2 gündür kendimi iyi hissetmiyordum, bugün iş yerinde yine kötü olunca tansiyonumu ölçtüm sürekli kalp ritmim ve tansiyonum çok değişkendi. En son 8-3 tansiyonu görünce acile götürdüler. Acilde ekg çekildim ve tansiyon düşük olunca boş serum verdiler biraz toparladım sonra. Böyle bir şey başına gelen var mı acaba? Daha önceki hamilelikte hiç böyle olmadı

Merhaba link paylaşabilir misiniz acaba

Benim tansiyonum sürekli 8-4 9-5 civarlarında dolaşıyor hamilelikten önce hep normaldi. Sık sık baş dönmeleri yaşadım doktorum yüksek tansiyonun riskli olduğunu söyledi korkulacak bir durum yokmuş. Çay ve kahve tüketimimi baya azalttım tansiyonumu düşürdüğünü fark ettim çok fazla aç kalmamaya çalışıyorum. Aç karınla verilen kan tahlilleri bile eziyet gibi geliyor bazen tansiyonum düştüğü için çünkü bir defa kan verirken bayılmıştım. Kendimi olabildiğince kollamaya çalışıyorum.

Çok zormuş ya bir de acilde bakmadılar bebeğe falan aklım onda. Allahtan yarın kendi doktoruma gidecekti cinsiyet için. Yoksa hayatta duramazdım

Merhaba geçmiş olsun.Bende de çok düşük enfeksiyon var.Doktorum bol su içmemi söyledi. Antibiyotik falan vermedi.Sizin crp mi yüksek kaç çıktı
Teşekkür ederim size de. Crp 6 çıktı aslında normal ama hemogram testinde birkaç değer referans dışıydı mesela lenfosit düşüktü neu yüksekti sanırım o yüzden öyle dedi. Ama ben çok kötü hissediyorum dudağıma da geçti uçuk gibi bişeyler oldu ve ateşim var gibi geliyo ama yok kolumu kaldıramıyorum resmen. ateşim çıkmadıkça normal diyor doktor öyle kendi kendine geçmesini bekliyorum

çok felaket bir salgın var zaten hemen herkes taşıyıcı ister istemez bizim de bağışıklık sistemimiz baskılandığı için hasta olmamız çok basit hale geliyor, hemen iyi olalım inşallah ❣❤

Günaydınn kızlar, bugün kontrolüm vardı ayrıntılı ultrason için gün aldım 23 marta herşey yolunda ve ilk kez ultrasonda da cinsiyetini gösterdi kız oldugu tescillendi nipte rağmen acaba diyordum cünkü rahatladım. 20 22 hafta arası sağlık ocağında tetanoz ol 6. ayda hastanede karma aşı yapacağız dedi.

Kızlar günaydınn

İnanılmaz bir kaşıntıyla uyandım resmen deri döküyor gibiyim cildim çok kurumuş suda içiyorum ilk defa böyle bir şey başıma geliyor hemen nemlendirici sürdüm rahatladım şimdi 17.haftama girdim yaşayan var mı bu durumu?

alnim ve burnumun ustu rezaleeeet keseliyorum nemlendiriyorum falan banamisin demiyo yilan derisi degistirir gibiyim tam olarak bugun doktoruma urun danisicam yuzumde oldugu icin moralim asiri bozuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…