2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bende 71 le hamile kaldım 76 oldum 17+4 günüm biri dedi yayıldın sanki dedi moralim bozuldu ya ilk 3 Ay kilo almadım 4 haftada iştahım çok açık tatlı yiyememistim o çok etkiliyo
Kilo almasak bile bazı bölgeler büyüyor galiba🤭 ben daha 13 haftamdayim ama iştahım hep iyiydi 🙈

Kızlar doktora gittim bogaz enfeksiyonu varmış antibiyotik ve parol yazdı ben kullanmak istemiyorum ya nasıl iyilesebilirim ilaçsız tavsiyeleriniz varmi bacaklarım da acayip sızlıyor oda ilk günlerde olurmuş insallah geçer

Eklentiler

• IMG-20240221-WA0000.jpeg
    IMG-20240221-WA0000.jpeg
    50,7 KB · Görüntüleme: 29
Kızlar kilo durumlarınız nasıl? 1.68 boyum. Tüp bebek tedavisi gördüm ve 2 ameliyat oldum haziran eylül arası. Eylülden beri de tüp bebek tedavisi ilaç kullanıyorum 4 ayda 70 den 78 e çıkmıştım hamile kaldığımda 78 kgdım.

Bulantım çok oldu 74 düştüm çok şükür. Şimdi 13+4 deyiz 75 kilo çıkıyorum tartıda ama aynaya baktığımda aşırı genişlemiş görüyorum kendimi yana doğru karnım kalçam... Yani özellikle baldırlarım aşırı büyümüş sanki kocaman. İnanılmaz moralim bozluyor. Bileklerim çok ince el ve ayak bileklerim. Ama bu baldırlarım canımı çook sıkıyo popom resmen yana doğru genişlemiş ya

Heee bu arada iç karnım inanılmaz dar benim göbeğim baya çıktı yani gebelik çizgisi de belli.
Senin baya hamile karnı çıkmış canım benimki daha ziyade fazlalık gibi duruyor şekilsiz :KK70:

palm angels palm angels Canımm bebişin ismi kesinleşti. ALİN olacak 😍 ekleyebilirsin listeye.

Anlamı: Yükselen ışık, ışığın kaynağı. Yüce, asil, soylu. Aydınlık, parlak. Demek 😍
Sağlıkla gelsin adı ile yaşasın inşallah 🌺🥰🥰🥰🥰
Merhabalar arkadaşlar
15 +1 de cinsiyeti bugün öğrendik
Hayırlısıyla kız 💝💝💝
Farketmez sağlıkla gelsin diyordum ama 2 erkek evlat üzerine kızı duyunca içim kıpır kıpır oldu😊
Rabbım hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🙏
Bu sene kız senesi mi daha çok kız duymaya başladım ben 🤣🤣🤣🤣 sağlıkla gelsin
Kızlar kilo durumlarınız nasıl? 1.68 boyum. Tüp bebek tedavisi gördüm ve 2 ameliyat oldum haziran eylül arası. Eylülden beri de tüp bebek tedavisi ilaç kullanıyorum 4 ayda 70 den 78 e çıkmıştım hamile kaldığımda 78 kgdım.

Bulantım çok oldu 74 düştüm çok şükür. Şimdi 13+4 deyiz 75 kilo çıkıyorum tartıda ama aynaya baktığımda aşırı genişlemiş görüyorum kendimi yana doğru karnım kalçam... Yani özellikle baldırlarım aşırı büyümüş sanki kocaman. İnanılmaz moralim bozluyor. Bileklerim çok ince el ve ayak bileklerim. Ama bu baldırlarım canımı çook sıkıyo popom resmen yana doğru genişlemiş ya

Heee bu arada iç karnım inanılmaz dar benim göbeğim baya çıktı yani gebelik çizgisi de belli.
Yaaaaaaa 😇😇😇😇😇

Merhaba ağustos anneleri. Benim doğum 2 Eylül görünüyor oğlumda 39. Haftada doğum olmuştu bu doğumda da ayni şekilde olursa bende ağustos annesi olacağım inşallah. Henüz cinsiyeti öğrenmedim. Ikili test sonucunda ki beta 50 nin altı olursa erkek 50 nin üzeri olursa kız diye duymuştum oğlumda tuttu. Cinsiyeti öğrenen anneler ikili testte ki betaniz kaç çıktı?
Selam canım. Bizde Ağustos annesi grubundayız ama muhtemelen bir çoğumuz Temmuz sonunda doğurur
Benim Beta 50 üzerindeydi , cinsiyet erkek çıktı

kızlar size sormustumda lökosit esteraz neden cikar diye yanmam agrim koku falan yok idrarda demistim kulturde yapmislar temiz tedirgin olmiyim dimi anlik olarak cikmistir belki crp ye bakmadilar herhalde yada halaa aciklanmadi
Canım bende de lökosit çıktı hatta bende eser miktarda değil 13 tane çıktı. Benm de idrar kültürüm temizdi. Doktorum bazen vajenden gelebiliyor o lökosit endişelenme demişti. Bence sende de sıkıntı yoktur merak etme.

@palmangel
Canım bende de lökosit çıktı hatta bende eser miktarda değil 13 tane çıktı. Benm de idrar kültürüm temizdi. Doktorum bazen vajenden gelebiliyor o lökosit endişelenme demişti. Bence sende de sıkıntı yoktur merak etme.
ayh tesekkur ederim 🙏🥰

palm angels palm angels kuzum bende sana eksikleri soyliyim sehir ankara 24 diye yazdik son adeti ama 20.11.2023 olarak hesapliyolar tahmini dogum tarihide 26.08.2024 diyolar oglusun ismide bence artik yazabilirsin degistirmeyiz gibi Marsel Noyan olucak 🤲🧿

X