2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar kilo durumlarınız nasıl? 1.68 boyum. Tüp bebek tedavisi gördüm ve 2 ameliyat oldum haziran eylül arası. Eylülden beri de tüp bebek tedavisi ilaç kullanıyorum 4 ayda 70 den 78 e çıkmıştım hamile kaldığımda 78 kgdım.

Bulantım çok oldu 74 düştüm çok şükür. Şimdi 13+4 deyiz 75 kilo çıkıyorum tartıda ama aynaya baktığımda aşırı genişlemiş görüyorum kendimi yana doğru karnım kalçam... Yani özellikle baldırlarım aşırı büyümüş sanki kocaman. İnanılmaz moralim bozluyor. Bileklerim çok ince el ve ayak bileklerim. Ama bu baldırlarım canımı çook sıkıyo popom resmen yana doğru genişlemiş ya

Heee bu arada iç karnım inanılmaz dar benim göbeğim baya çıktı yani gebelik çizgisi de belli.

Eklentiler

• gayee............png
    gayee............png
    805,8 KB · Görüntüleme: 127
Son düzenleme:
Idrar yolum temiz. Yakin zamanda enfeksiyondan bebegimi kaybettm haliyle ayni sebep tekrar olusunca tedirgin oluyorm. O yuzden benm icin lanet bir sey vajinal enfeksiyon. Gececk gibi de durmuyor. Fitiller neden care olmuyor anlamiyorm
Ben de enfeksiyondan çok korkuyorum.Kanda ve idrarda baktiriyorum arada ama vajinal enfeksiyon nasıl oluyor bilmiyorum.Kanda veye idrarda çıkar mı eğer vajinal enfeksiyon varsa.Idrar tahlili temiz çıkınca direk enfeksiyon yok diye düşünüyordun hep.Öyle değil mi yoksa 🙄

Ay kız sabah sabah aklıma bir anda sen geldin. Dedim beklenen müjdeyi aldı mı bizimki, cinsiyeti belli oldu mu ❤️
Ayyy yok kuzum ya. Benim bebek sırra kadem basti 😄😄 iki kez gittik söylemedi doktor gözükmüyor deyip. Küçük daha dedi. Oglanlari 11. 12 . Haftada öğrenmiştim. Bunu öğrenemedik 🙄🥰 1 Mart'ta randevum var . İnşallah o güne netleşir de birşey söyler doktor efendi 😄😄😄❤️

Kızlar kilo durumlarınız nasıl? 1.68 boyum. Tüp bebek tedavisi gördüm ve 2 ameliyat oldum haziran eylül arası. Eylülden beri de tüp bebek tedavisi ilaç kullanıyorum 4 ayda 70 den 78 e çıkmıştım hamile kaldığımda 78 kgdım.

Bulantım çok oldu 74 düştüm çok şükür. Şimdi 13+4 deyiz 75 kilo çıkıyorum tartıda ama aynaya baktığımda aşırı genişlemiş görüyorum kendimi yana doğru karnım kalçam... Yani özellikle baldırlarım aşırı büyümüş sanki kocaman. İnanılmaz moralim bozluyor. Bileklerim çok ince el ve ayak bileklerim. Ama bu baldırlarım canımı çook sıkıyo popom resmen yana doğru genişlemiş ya
Canım benim boyum 1.78 tüp bebek tedavisi gördüm ben de ama kilo almadım o dönemde 71 buçuk ile hamile kaldım şimdi 70 çıkıyorum çok iştahım yok benim maalesef zar zor az yiyorum

Ben de 168 im 65 ile hamile kaldım 70 oldum.Evet insan kendini görünce biraz morali bozuluyor ama sonra çok şükür bebişim benimle diyorum.Dogumdan sonra veririz insallah hiç takmayın bence.Saglik olduktan sonra kilo halledilir 😊

Idrar yolum temiz. Yakin zamanda enfeksiyondan bebegimi kaybettm haliyle ayni sebep tekrar olusunca tedirgin oluyorm. O yuzden benm icin lanet bir sey vajinal enfeksiyon. Gececk gibi de durmuyor. Fitiller neden care olmuyor anlamiyorm
Canim veren de alan da Allah. Hastalıklar sebebi olarak gözüküyor bize. Evlatlarını rabbim sana bağışlasın. Anlıyorum seni de. Rabbim yardımcın olsun. Fitil yeterli gelmezse antibiyotik yazarım demişti en son doktor. Dur bakalım ne diyecek gidince 🙄🥰

Heee bu arada iç karnım inanılmaz dar benim göbeğim baya çıktı yani gebelik çizgisi de belli.

Ben de enfeksiyondan çok korkuyorum.Kanda ve idrarda baktiriyorum arada ama vajinal enfeksiyon nasıl oluyor bilmiyorum.Kanda veye idrarda çıkar mı eğer vajinal enfeksiyon varsa.Idrar tahlili temiz çıkınca direk enfeksiyon yok diye düşünüyordun hep.Öyle değil mi yoksa 🙄
idrar temzi olup vücutta enfeksiyon var ise CRPde çıkıyor

kızlar size sormustumda lökosit esteraz neden cikar diye yanmam agrim koku falan yok idrarda demistim kulturde yapmislar temiz tedirgin olmiyim dimi anlik olarak cikmistir belki crp ye bakmadilar herhalde yada halaa aciklanmadi

Eklentiler

• Screenshot_20240221_121701_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20240221_121701_e-Nabz.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 115
  • Screenshot_20240221_121721_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20240221_121721_e-Nabz.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 118
Ben de 168 im 65 ile hamile kaldım 70 oldum.Evet insan kendini görünce biraz morali bozuluyor ama sonra çok şükür bebişim benimle diyorum.Dogumdan sonra veririz insallah hiç takmayın bence.Saglik olduktan sonra kilo halledilir 😊
Bende 71 le hamile kaldım 76 oldum 17+4 günüm biri dedi yayıldın sanki dedi moralim bozuldu ya ilk 3 Ay kilo almadım 4 haftada iştahım çok açık tatlı yiyememistim o çok etkiliyo

X