2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ay öyle deme kız. Lanet filan. Kaşıntı koku yoksa çok kafana takma. Vücudun belki bir tepkisidir hamileliğe. Kimler kimler neler yasiyo. Geçer inşallah. Kafaya taktikca daha fena oluyor. 1 Mart'ta tekrar kontrol var benim. O zaman söyleyeceğim doktora bakalım ne diyecek. İdrar yolunda enfeksiyon varsa da olurmuş. Birbirine çok yakın diye rahimle mesane. Bolca su tuket sende. Mesela benim 3 hamilelikte de idrar enfeksiyonu cikiyo hiç ilaç kullanmadim aşırı değil diye günde 4 lt içmeye çalıştım arada bir yanma vs derken doğum ettim 😄 idrar yolu enfeksiyonunu tetikleyen şey rahmin idrar yoluna baskı yaparak kanalı kucultmesi de sebebiyet veriyormuş çünkü.
Ay kız sabah sabah aklıma bir anda sen geldin. Dedim beklenen müjdeyi aldı mı bizimki, cinsiyeti belli oldu mu ❤️

Ben Siveno ve incia aldım indirimlerden. Sivenoyu kullanıyorum şuan sonrada incia kullanırım
Bu kadında güzel bilgiler veriyor doğal ürünler listesi paylaşmış. Bende incia alabilirim 🙏

Eklentiler

• Screenshot_20240220-085230.jpg
    Screenshot_20240220-085230.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 120
Kızlar benim gibi karnı çok azıcık çıkan ve bebeği hissetmeyen var mı .15+4 teyim, normalde zayıfım , karnım da minicik çıktı yemek sonrası şişlik gibi
ben 13+4 teyim benim bile çıktı karnım sizin iç karnınız geniş demek ki ya da benim ki çok dar :)

Ya kızlar bu kahverengi akıntı artık iyice canımı sıkıyor dikkat ettim hep 2 haftada bir oluyor 11.13. haftada ve bugün 15+4 olmuştum yine oldu 1 gün olup kesiliyor camasirima gelmiyor ama ayıptır söylemesi idrardan sonra peceteye geliyor iyice stres olmaya başladım hala kahverengi akıntısı devam eden varmi yarın kontrol günüm soracagim bakalım ne diyecek
Benimde ilk kez oldu bugün 15+4 oldum bende. Geçen hafta oldu aynı şekilde sadece peçeteye geldi. Ertesi gün doktora gittim Protestan başlattı 2 hafta sabah akşam kullancam lekelenme sadece 1 gün oldu gitti. Kontrolde de herhangi bir kanama gözükmedi. Olabilecek bir durummuş biraz dinlen çok iş yapma dedi.

Ay arkadaşlar çok kötüyüm sabaha kadar belimden bacagiklarima bi sizlama oldu corona gibi Bi anda oldu akşam arttı gitti parol aldım ama ilaç veriliyormu doktora gitsem iğne filan yaparlarmi çok kötüyüm ya böyle bisey görmedim ben hiç unutmayacak Bi agriydi sabahı sabah ettik 😔😔 insalllah bebise bisey olmamıştır ya
12. Haftamda yaşamıştım ben aynısını, doktora gittim parol başladı canım. İnfluenza olmuşum, belirtileri arasında vardı zaten ama parol dışında birşey yapamayız dedi. Geçmezse bir doktoruna danış mutlaka

Bacak ağrısını bende bir gece yaşadım çok fenaydı. Sonra buz koydum ağrıyan bölgeye bayağı kaldı. Ve ağrısı tamamen geçti isterseniz deneyebilirsiniz.

Ay öyle deme kız. Lanet filan. Kaşıntı koku yoksa çok kafana takma. Vücudun belki bir tepkisidir hamileliğe. Kimler kimler neler yasiyo. Geçer inşallah. Kafaya taktikca daha fena oluyor. 1 Mart'ta tekrar kontrol var benim. O zaman söyleyeceğim doktora bakalım ne diyecek. İdrar yolunda enfeksiyon varsa da olurmuş. Birbirine çok yakın diye rahimle mesane. Bolca su tuket sende. Mesela benim 3 hamilelikte de idrar enfeksiyonu cikiyo hiç ilaç kullanmadim aşırı değil diye günde 4 lt içmeye çalıştım arada bir yanma vs derken doğum ettim 😄 idrar yolu enfeksiyonunu tetikleyen şey rahmin idrar yoluna baskı yaparak kanalı kucultmesi de sebebiyet veriyormuş çünkü. ❤️
Idrar yolum temiz. Yakin zamanda enfeksiyondan bebegimi kaybettm haliyle ayni sebep tekrar olusunca tedirgin oluyorm. O yuzden benm icin lanet bir sey vajinal enfeksiyon. Gececk gibi de durmuyor. Fitiller neden care olmuyor anlamiyorm

evet ben de öyleyim malesef gece olunca çok fena oluyor
İlk defa oldu çok korktum akşamda misafirim vardı acaba kendimi çok mu yordum dedim hemen dinlendim ama şimdi işe geldim hala devam ediyor deli gibi ağrıyor resmen. Sizde de olması birazda olsa içimi rahatlattı ters bir durum yok o zaman diye düşündüm teşekkürler 🙏 inşallah en kısa zamanda bu bacak ağrılarımızda biter 🙏

Merhaba ağustos anneleri. Benim doğum 2 Eylül görünüyor oğlumda 39. Haftada doğum olmuştu bu doğumda da ayni şekilde olursa bende ağustos annesi olacağım inşallah. Henüz cinsiyeti öğrenmedim. Ikili test sonucunda ki beta 50 nin altı olursa erkek 50 nin üzeri olursa kız diye duymuştum oğlumda tuttu. Cinsiyeti öğrenen anneler ikili testte ki betaniz kaç çıktı?

Merhaba ağustos anneleri. Benim doğum 2 Eylül görünüyor oğlumda 39. Haftada doğum olmuştu bu doğumda da ayni şekilde olursa bende ağustos annesi olacağım inşallah. Henüz cinsiyeti öğrenmedim. Ikili test sonucunda ki beta 50 nin altı olursa erkek 50 nin üzeri olursa kız diye duymuştum oğlumda tuttu. Cinsiyeti öğrenen anneler ikili testte ki betaniz kaç çıktı?
Merhaba. İlk defa duyuyorum. 28 çıktı erkek

Merhaba kızlar ya bu ikili test sonuçlarından anlayan varmı papp-a kaç olmalı normalde bulamadım iyi mi şuan 🤔🥴

Eklentiler

• Screenshot_20240221-112410.jpg
    Screenshot_20240221-112410.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 110
ilk defa duydum bunu sanirim bi bu tuttu 😂 35.9 oglum olcak

Merhaba, bende ilk kez duydum. Benimki 187 imiş fetal dna da kızım olacağını öğrendim doğru bir teori gibi.😀

Nasıl anlamadım benim beta böyle çıkmış 🤣🤣

Eklentiler

• 1000007328.jpg
    1000007328.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 104
X